Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar bn dayanamayıp test yaptım tabikii tek çizgi duvara fırlatıp atasım geldi.. görecekmiyim acaba şu çift çizgiyii

adetimde gecikti saçma sapan şeyler oluyo namazda kılamıyorum kanı görünce heh geldi diyorum dvmı yokkkk

biter inş. bigün bu sitresler

canım hamile olma ihtimalin çok yüksek . testte çıkmasa bile kan vemen laızm bence. hadi inaşşaaallaahh aaallahım kuzularıma arkadaş gelsin

canım malesef öyle oluyo bu özür sayılıyo yani namazını kılıyosun tabi mesela biraz leke geldi diyelim bida gelemdi 5 gün sonra adetin geldi ve beş gün sürdü 5 lekelenme 5 adetin ya bu 10gün içinde adet sayılıyosun ama bu lekelenmeden bikaç gün sonra gelse ve o adetin 10gün sürse bu lekelenmelerin özür sayılıyo kılıyosun namazının kazasını bilmem anlatabilmdimmi canım 10gün toplam adet olabilir ama bi gün bile fazla olsa adet gb kan bile gelse özür oluyo o ibadetini yapıyosun her vakitte abdest alarak:44:

canım hamile olma ihtimalin çok yüksek . testte çıkmasa bile kan vemen laızm bence. hadi inaşşaaallaahh aaallahım kuzularıma arkadaş gelsin

burcu sen neler diyosun kuzumm. yok tatlım yaa kardeş geldiğini hiç sanmıyorum adetlerim düzensiz zaten yine gecikti işte.. perşembe sabah gtcem doktoraa adet söktürücü verir sonrada yumurta geliştirici iğnelere başlarız inşaAllahhh

bi abla var cnm bugn sordum oda özür dedi zaten kan gelmiyoki şimdi hiç ne wcde ne akıntıda namazıma dvm ediyorum bnde Allah kbl etsn inşaAllah

kızlar ben geldimkusura bakmayın memlekete gitmiştim yeni geldim dün annemler var işler yogun giremzsem kusura bakmayın olurmu şimdilik çıkmam lazım gözümden uyku akıyor sizleri unutmadım giriyimde haberiniz olsun didim

Kızlar şimdiye kadar acımızı sevincimizi herşeyimizi paylaştık ve ben bu haberi sizinlede paylaşmak istedim.Bende anne oluyorum kısmet olursa çok şaşkınım kız bebek bekliyorum ve pko olduğum için gebe olduğumu fark edememişim.So günlerde kasımlarım yumurtalık taraflarım çok ağrıyordu dün onun sancısıyla hastaneye gittik kist patladı felan sandım.Birazda kilom var.Ve oyüzden farkında olmadan gebe kalmışım ve aylardır adet olmuyrodum kahve rengi leke tarzında geliyordu sürekli.Doktorun demesine göre 6.5 aylık olmuş kızımErken doğum olabilir dedi.Pkoda normaldir siizn herşeyiniz süpriz olur bazen dediŞu an bile şaşkınlığımdan yazamıyorum Allah nasip etti ve oldu.Çok dua ettim hayırlsıını diledim.Ve nediyeceğimi inanın bilmiyorum .Biraz kendime gelmem lazımAllah'ın mucizesi diyorum başkada birşey demiyorum.Tüp bebeğe hazırlanırken bu duyguyu yaşamak çok güzel ve aylardır hamile olupta farketmemde çok değişik bir duyguAllah sizleredde ve tüm olmayanlarada nasip etsin inşallah.Dualarınızı eksik etmeyin ve dualarım sizinle

bahar şaka mı bu hiç bişi anlamadım ben

baharrr gel çbk burayaaa kalbim güm güm atıyoo ciddimisin sen. on kere okudum msjını yanlışmı okuyorum anlıyorum ben sen hamilemisin hemde 6.5 aylık cinsiyeti bile belli öle mi

canım neden şaka yapayım kilo ve pko problemim olduğu için anlamamışım gebeliğini fark etmeyenleri duymadınmı hiç:44:

kız şaka gibii yoo hiçç duymadım kızım sen hç test yapmadınmı anam doğurcan kız yakındaa ayy inanmıyorum işte mucize bu gerçektenn sabrettin hep olumlu düşündün bebeğin seninle sübhanallah Rabbim nelere kadir bulantın fln olmadı güzelim ay yat bol bol naz yap herkese ayy bn bile çok şaşkınım seni düşünemiyorummmmmm Allah tamamına erdirsin güzelim hayırlı olsunnnn

baharrr gel çbk burayaaa kalbim güm güm atıyoo ciddimisin sen. on kere okudum msjını yanlışmı okuyorum anlıyorum ben sen hamilemisin hemde 6.5 aylık cinsiyeti bile belli öle mi

Geldim canım ya bir kaç günden beri rahatsızdım zaten topiğe felan giremedim.Yani gergin nebileyim duygusal sulugözün biri oldum.Aylardır adet olamıyordum ben kahve rengi leke geliyordu hep.Bende kistten dolayı olduğunu düşündüm.2 günden beri ağrım arttı dünde kistmi patladı ne oldu dedim.Doktora gittik sabahtan doktorda biliyorum sanmış nebilsin.Söyleyince şoka girdim resmen.Kilomda olunca ben anlamadım.5 6 kilo aldım son zamanlar aklıma nerden gelebilir?Allahın mucizesi diyorum başkada bişey demiyorum.Geçen seneden beri eşimde sperm artırıcı pahalı bir ilaç var onu akullandı keçi boynuzu bitki çayı vs bende ilaçlarımı içiyordum metformin doktor önceden folik asit vermişti ne olur ne olmaz diye onu kullanıyordum.Ağrıyla doktora gittik bunu öğrenince ağladım şaşkınlıktan.Uterusum çok kasılmış açılma olmuş o yüzden erken gelebilir dedi.Haberi geç öğrendiğim yetmiyor gibi erken doğumuda öğrenince çok strese girdim eşim istemiyor internete felan giripte stres yapmamı ben haber vermek istedim sizlere.Cinsiyeti nasip olursa kızmışDarısıda sizlere olsun inşallh

tatlım çok ama çookkk sevindiiimmmm Rabbim bizlerede yaşatsın bu duyguyu ee nasıl bi duyguluk anne olmakk ya gir topiğe nie stres olasınki paylaş bizimle lütfenn ahaa burcuu senin ikizlerden önce gelcek topiğimizin kuzusuuuuu

sen yat bol bol dinlen cnm bu zamana kadar Rabbim korumuş bundan snrada bişi olmaz inşaAllahh eşinle keyfini çıkarın bu günlerin 2.5 ay snra bebeğinz yanınızda hoopp 3 kişilik bu aile oluverin hemencikk maşaAllah maşaAllahhhh

Canım Allah razı olsun çok sağol en içten dileklerimle dualarımdasınız unutmayınValla canım ben birşey analamdımki size anlatayımSanırım güzel bir duygudur geçte haberini alsam farketmez Allah sağlıklı huzurlu bir ömür versin inşallhBen girmek isterimde eşim kzıyor doktorda sorunlu gebeliğin deyince eşimind eöle davranması normaldir herhaldeErken gelirse naparım bilmem herşeye hazırlıklı olmam lazım Allah korusun herkezi.İnşllh sizde tadın o duyguyu

bnm eşim olsa pamuklara sarardı sanırım bni hç kıpırdatmazdı haklı yani eşinde Allahın bi mucizesini yollamış size sen ve bebişin iyi olunda gelmesende olur cnm bnm doğurmadan hbr ver bari ayy çokk güzel yaa maşaAllah Allah nazardan saklasın sizii Rabbim korusun bebişini. kaç kiloymuş cnm ilaç fln verdimi erken doğum için

senın için cok sevındım ay kız hıcmı hıssetmedın kımıldayıp tekmedemı atmadı inşallah saglıklı bır sekılde bır avazda alırsın kucagına canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…