Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar bu cici şekilleri nasıl yapıyorsunuz banada öğretinnnn :)
hamile işareti kafaya vurma işareti gülme işareti gibi bulamıyorum ben şuanda bakınıyorum ama yoklar

Tatlım alıntıyla cevap verdiğinde az aşağıya in sembolleri göreceksinDene bakalım bir bekliyorum

cnm sağ üstte çıkışın yanında kontrol paneli var ona tıklıyosun profil bilgilerine geliyosun
evlilik tarihini seçiyosun istediğin karakterleri seçip kaydet yapıyosun dene bakalım olcakmı

cnm kontrol paneline tıkladıktan sonra
solda profil düzenle tıkla
ordaki
hitap şekliniz
özel gün türü
görsel
özel gün tarihini kendine göre girip kaydetceksin

cnm kontrol paneline tıkladıktan sonra
solda profil düzenle tıkla
ordaki
hitap şekliniz
özel gün türü
görsel
özel gün tarihini kendine göre girip kaydetceksin

Yapamadım aynen şöyle yazdı kopyaladım

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

:26:

kızlar bide benden 2 gün önce leke geldi ama daha gelen yok yaa adet oluyorum die öle sevindiydim hee hç aklıma gelmezdi adet olduğuma sevineceğim

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım.bende 16 yasına kadar hıc adet gormedım.İlk adetimi dra gidip görmüştüm hiç unutmam.Ogün bugundur cok cok nadirdir kendılıgınden adet gormem.
yıllarca yasmın kullandım.Evlendım suan 26 yasındayım.3,5 yıllık evlıyım ve bebek istiyorum.Hangı dra gıtsem cok zor gebe kalırsın oldu.Ve tedavımı hep yarım kestım psıkolojık olarak cok yıprandım.yıllarca yasmın kullanıp bırden bırakınca bır yıl ıcınde tam 30 kilo aldım
Şimdi yenıden tedavı olmak ıstıyorum.Bugün yenı bır dr yenı bır umut dedım gıttım.Aylardır sogan suyu ıcıyorum.Civanpercemı aslanpencesı karıstırıp ıcıyorum ama kistlerim beni o kadar cok sevmiş ki terketmemiş hala.Adet olmak ıcın yıne ilaç yazdı dr um
bıttıgınde kan tahlılı yapacak.Bana dıyorkı pko kilo yapıyor ama kiloda pko.kısır döngü kırmak için kilo vermen lazım dedı ve esının kartını verdı.Eşi akupuntur uzmanıymıs.Haftalık seansı 100 liraymış...bana yardım etmek ıcın mı yoksa para tuzagı ıcınmı böyle yonlendırdı bılmıyorum.Sizce ne yapmalıyım dr mu degıstırsem?? cunku haftalık 100 tl yı odeyecek maddı gucum yok

durumumuz benzer baya bende ergenlikten beri sürekli adet sorunu ve doktorlarla uğraştım doğum kontrol v.s Allahtan kilo problemim yok. ama yinede insülin direnci için ilaç verdiler. o ilaçlar baya işe yaradı düzen açısından doğum konrtol ilacı olmadan bi süre onlarla adet gördüm sora oda etkisiz kaldı v.s . ama sana tavsiyem insülin direnci kırıcı o şeker haplarından kullanman biraz araştırırsan onlar kullanılıyor özellikle kilo vermesi gerekenlerde kendiliğinden kilo veriyorsun... hem vücut için de şeker hastalığı riskini azaltıyo bildiğim kadarıyla kilo vermek şart bu işte kaç tandığım varsa kilolu pkolardan tedaviden önce kilo vermezsen zor dediler hep... kilo verip kendiliğinden kalanlarda oldu. nasip kısmet isi birazda. bende sende bir sor doktoruna bunu.pko gerçekten kısır döngü, ama ümitsiz değiliz pkolu olup hamile kalan çok var. ama önce adetler düzene girmeli ilaçlada olsa...

gun boyu evde degılım cok yogun bır tempoyla calısıyorum bazen gunde 12 saatı buluyor.ıs yerıme gelmek ıcın sabahları 30 dk yuruyorum 6 aydır donerkende oyle.yedıklerımede dıkkat edıyorum ama kilolarda gram oynama yok en azından ustune koymuyorum dıye sevınıyorum (( bu arada doktorum muayene esnasında cok akıntın var dedı.üstünede progestan dıye bır ılac verdı...bu ilacı alırken eczanedekı bayan hamılemısın dıye sordu.anlamadım bır umut beklıyorum....((
seker hastalıgınıda bır sonrakı muayenede soracagım
benzer durumdayım demıssın canım pekı hıc hamılelık falan yasadınmı benım artık umıdım kesıldı (( galıba hıc bır zaman anne olamayacagım (((((

cnm pkoda kilo vermek biraz zor şöyle anlatayım doktorum anlatmıştı: yediklerimizi vücuttaki hücreler içeri alarak siniriyor ve yakıyoruz gerektiği kadar ama biz pkolularda genelde insülin direnci denen şey oluyor ve yediklerimiz hücrelerin içine giremeyip kanda kalıyor buda birikip yağ olarak depolabnıyor malesef, bu söylediğim glukofen yada glikofor denen ilaç bunu engelliyor ve hücre içine girmesini sağlıyor şekerin.. ben 2.5 yıllık evliyim önce istemedik sonra istedik olmadı ama bende eşimin spermlerde hareket azlığı vardı, ondan da olabilir diye ameliyat oldu varikosel vardı, sonra zamanla 6 ay içinde normale döndü onunkiler, bendede yumurta takibi yapıldı heray ne zaman yumurta oluşup ne zaman çatlayacağı hesaplandı ve ona göre birliktelik önerdi doktor ama olmadı klomen kullandım işte 4 ay bu şekilde aşılama denedik oda olmadı, geçen ay tüp bebek denedik pozitif çıktı hamilesin dedi doktor değer katladı herşey yolunda giderken lekelenme başladı progesteron iğneleri fln yapıladı ama sonra baktıkki düşmüş kimyasal gebelikmiş progestan bende kullandım adet düzenlemek için kullanılıyo ve hamile kalırsan da bebeğin tutunmasını sağlıyor, iraz baş dönmesi yaptı bana aldıktan yarım saat sonra sarhoş gibi oluyosun sonra geçiyor, adetimi düzenlemişti o benim...umutsuz olma bak ben neler yaşadım hala umudum var biraz geçsin yine tüp deneyeceğim kısmetse...

kızlar bn hala adet olmadım leke geleli 4 gün oldu dün akşamda akıntıda kan vardı dedim heralde geliyo hala tık yokk ne gebelik belirtim var nede adet sanırım yine geç adet olucamm tedaviye geç başlıcamm( testte aldm sbh ilk idrarla yapıcam bi umut işte....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…