Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Kızlar şimdiye kadar acımızı sevincimizi herşeyimizi paylaştık ve ben bu haberi sizinlede paylaşmak istedim.Bende anne oluyorum kısmet olursa çok şaşkınım kız bebek bekliyorum ve pko olduğum için gebe olduğumu fark edememişim.So günlerde kasımlarım yumurtalık taraflarım çok ağrıyordu dün onun sancısıyla hastaneye gittik kist patladı felan sandım.Birazda kilom var.Ve oyüzden farkında olmadan gebe kalmışım ve aylardır adet olmuyrodum kahve rengi leke tarzında geliyordu sürekli.Doktorun demesine göre 6.5 aylık olmuş kızım:KK31::KK1::nazar::emir_bebek:Erken doğum olabilir dedi.Pkoda normaldir siizn herşeyiniz süpriz olur bazen dedi:KK1:Şu an bile şaşkınlığımdan yazamıyorum Allah nasip etti ve oldu.Çok dua ettim hayırlsıını diledim.Ve nediyeceğimi inanın bilmiyorum .Biraz kendime gelmem lazım:KK1::emir_bebek::KK49:Allah'ın mucizesi diyorum başkada birşey demiyorum.Tüp bebeğe hazırlanırken bu duyguyu yaşamak çok güzel ve aylardır hamile olupta farketmemde çok değişik bir duygu:KK16:Allah sizleredde ve tüm olmayanlarada nasip etsin inşallah.Dualarınızı eksik etmeyin ve dualarım sizinle:KK16::nazar:

nasıl yani ya 3 ay, 4 aylık değil 6,5 aylık. yok artık daha neler. nasıl farketmezsin. tamam bende de olmadı hamilelik belirtileri kusmalar aşermeler ama.göğüslerin acır zaten hamileyken hissediyosun rahiminde bişeylerin olduğunu çok garip. ne diyeyim hayırlısı olsun cnaım.

tatlım çok ama çookkk sevindiiimmmm:KK16::KK16: Rabbim bizlerede yaşatsın bu duyguyu:KK49: ee nasıl bi duyguluk anne olmakk:KK31: ya gir topiğe nie stres olasınki paylaş bizimle lütfenn:KK30: ahaa burcuu senin ikizlerden önce gelcek topiğimizin kuzusuuuuu:emir_bebek::emir_bebek:

valla ya sorma çok garip bir durum. ben çok şaşırdım. ee peki ikili üçlü testleri yapılamadı vitamin folik asit? canım bunları doktora söyleseydin Baharcım

kızlar şimdiye kadar acımızı sevincimizi herşeyimizi paylaştık ve ben bu haberi sizinlede paylaşmak istedim.bende anne oluyorum kısmet olursa çok şaşkınım kız bebek bekliyorum ve pko olduğum için gebe olduğumu fark edememişim.so günlerde kasımlarım yumurtalık taraflarım çok ağrıyordu dün onun sancısıyla hastaneye gittik kist patladı felan sandım.birazda kilom var.ve oyüzden farkında olmadan gebe kalmışım ve aylardır adet olmuyrodum kahve rengi leke tarzında geliyordu sürekli.doktorun demesine göre 6.5 aylık olmuş kızım:KK31::KK1::nazar::emir_bebek:erken doğum olabilir dedi.pkoda normaldir siizn herşeyiniz süpriz olur bazen dedi:KK1:şu an bile şaşkınlığımdan yazamıyorum allah nasip etti ve oldu.çok dua ettim hayırlsıını diledim.ve nediyeceğimi inanın bilmiyorum .biraz kendime gelmem lazım:KK1::emir_bebek::KK49:allah'ın mucizesi diyorum başkada birşey demiyorum.tüp bebeğe hazırlanırken bu duyguyu yaşamak çok güzel ve aylardır hamile olupta farketmemde çok değişik bir duygu:KK16:allah sizleredde ve tüm olmayanlarada nasip etsin inşallah.dualarınızı eksik etmeyin ve dualarım sizinle:KK16::nazar:

sen ne diyon bahar yaaa okurken bile bi halimi görsen bide 6,5 aylık yanı hadi bir iki aylığı anlamanda ay şaşkınlıktan ne diyeceğimi bilemiyom
bunu okurken takvime baktım bir nisan felanda ben günlerimi şaşırdım diye yaaa
allahım ne büyük bi mücize sen nelere kadirsin ya rabbim şükürler olsun allahım sana yaaa
şuan konuşamıyom
da kilon ne kadar dıki ve kaç aydır sen dr gitmiyordun

valla ya sorma çok garip bir durum. ben çok şaşırdım. ee peki ikili üçlü testleri yapılamadı vitamin folik asit? canım bunları doktora söyleseydin Baharcım
folik asit kullanıyomuş ztn cnm diğerlerini bilemem bnde başlayayım barı folik asşte belki hamileyimdirr:KK1:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bebeler basacak forumu hadi bakalım kızlar sıra sizlere geliyo innnşaalllaahh
ayy inşaAllah güzelim ya sıra bende olsun snra haksever snra neyaz neyazı sona attımm:KK35:
sen ne diyon bahar yaaa okurken bile bi halimi görsen bide 6,5 aylık yanı hadi bir iki aylığı anlamanda ay şaşkınlıktan ne diyeceğimi bilemiyom
allahım ne büyük bi mücize sen nelere kadirsin ya rabbim şükürler olsun allahım sana yaaa
şuan konuşamıyom

ne tuhaf bi duygu dimi:KK52: bide baharı düşün ne haldedir bn olsam durup durup gülerdim heralde:))

Son düzenleme:
folik asit kullanıyomuş ztn cnm diğerlerini bilemem bnde başlayayım barı folik asşte belki hamileyimdirr:KK1:

Ayy inşaallah güzelim ya sıra bende olsun snra haksever snra neyaz neyazı sona attımm:KK35:

Ne tuhaf bi duygu dimi:KK52: Bide baharı düşün ne haldedir bn olsam durup durup gülerdim heralde:))

beni niye sona atıyon yaaa yaş geldi geçiyo :)))
ben şuan elim ayağım titriyo ve allahın hiktetine ağlıyorum inan şuan sevinç göz yaşları döküyorum

tatlım çok ama çookkk sevindiiimmmm:KK16::KK16: Rabbim bizlerede yaşatsın bu duyguyu:KK49: ee nasıl bi duyguluk anne olmakk:KK31: ya gir topiğe nie stres olasınki paylaş bizimle lütfenn:KK30: ahaa burcuu senin ikizlerden önce gelcek topiğimizin kuzusuuuuu:emir_bebek::emir_bebek:
inşallah Allah hayırlısını nasip etsin:KK16:
bnm eşim olsa pamuklara sarardı sanırım bni hç kıpırdatmazdı:KK1: haklı yani eşinde Allahın bi mucizesini yollamış size sen ve bebişin iyi olunda gelmesende olur cnm bnm doğurmadan hbr ver bari:KK1: ayy çokk güzel yaa maşaAllah Allah nazardan saklasın sizii Rabbim korusun bebişini. kaç kiloymuş cnm ilaç fln verdimi erken doğum için
Aminn canım dilerim tez zamanda sende anne olursun:KK34::KK49:

darısıda sizlere olsun inşallah dualarım sizinle:KK16::KK49:

nasıl yani ya 3 ay, 4 aylık değil 6,5 aylık. yok artık daha neler. nasıl farketmezsin. tamam bende de olmadı hamilelik belirtileri kusmalar aşermeler ama.göğüslerin acır zaten hamileyken hissediyosun rahiminde bişeylerin olduğunu çok garip. ne diyeyim hayırlısı olsun cnaım.

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bebeler basacak forumu hadi bakalım kızlar sıra sizlere geliyo innnşaalllaahh
Burcucuğum gel birlikte doğuma girelim o zaman ne diyeyim daha.:KK1:Bana çokmu normal geliyor sanki.Bende şoktayım.Aylardır adet olmadım üzerine görmüş olabilirim.Benim düzenli adeğildiki adetlerim.bazen harektlenme oluyordu ben bagırsak çalışıyor kyada yumurtalılklarımda bişeylermi oluyor diye aklımdan geçiyordu.Hmaile olduğum aklımın ucundan geçmedi.meme hassasiyetim oluyordu onuda ben evin heryerini yakmıyorum kombi olduğu için mutfak biraz soguk oluyordu ben soğuktan oluyodur diye düşündüm yani kendimi tüp bebeğe şartlamıştım aklıma hiç gelmedi bile:KK31:he rinsan aşerecek kusacak diye bişey yokki herkezin belirtisi farklı.Benim karnım çok çıkmadı annemde öyleymiş herkezin davul gibi şişecek diye bişey yok sanırım.Hem sen ikizlşere gebesin illaki seninki bizlere göre daha fazla çıkar karnın.Benim boyumda var kilomda olunca çok belli olmadı karnım sivride değil :KK31:Aminn hepimiz için hayırlısı olsun.folik asit kullanıyordum epeydir.çocuk istemi olunca doktor veriyor zaten onu:KK34:
şuan konuşamıyom

beni niye sona atıyon yaaa yaş geldi geçiyo :)))
ben şuan elim ayağım titriyo ve allahın hiktetine ağlıyorum inan şuan sevinç göz yaşları döküyorum

Bahar kaç yaşındaydı kaç kiloydu ve kaç yıllık evliydi yaa bilen varmı

30 yaşındayım ilk tüp bebek tedavisi görecektik temmuz gibi.3 yıllık evliyim.Biz yaz gibi tüp bebek düşünüyorduk.Doktora gittim ama uzun zamandır gitmiyordum.İşten çıkmıştım o sıralar .Eşimde hiç masarafa gerek yok tüp bebeğe başlarız dedi bu sene yaz ayı için.kilomda 75 80 arası

Burcucuğum gel birlikte doğuma girelim o zaman ne diyeyim daha.:KK1:Bana çokmu normal geliyor sanki.Bende şoktayım.Aylardır adet olmadım üzerine görmüş olabilirim.Benim düzenli adeğildiki adetlerim.bazen harektlenme oluyordu ben bagırsak çalışıyor kyada yumurtalılklarımda bişeylermi oluyor diye aklımdan geçiyordu.Hmaile olduğum aklımın ucundan geçmedi.meme hassasiyetim oluyordu onuda ben evin heryerini yakmıyorum kombi olduğu için mutfak biraz soguk oluyordu ben soğuktan oluyodur diye düşündüm yani kendimi tüp bebeğe şartlamıştım aklıma hiç gelmedi bile:KK31:he rinsan aşerecek kusacak diye bişey yokki herkezin belirtisi farklı.Benim karnım çok çıkmadı annemde öyleymiş herkezin davul gibi şişecek diye bişey yok sanırım.Hem sen ikizlşere gebesin illaki seninki bizlere göre daha fazla çıkar karnın.Benim boyumda var kilomda olunca çok belli olmadı karnım sivride değil :KK31:Aminn hepimiz için hayırlısı olsun.folik asit kullanıyordum epeydir.çocuk istemi olunca doktor veriyor zaten onu:KK34:

doğrudur canım bişey dediğim yok kendiminkiyle de karşılaştırmıyorum zaten tez zamanda kurtulman dileğiyle allah kucağına almayı nasip etsin. eee tabi benim göbeğim çıktı ben zayıfım çünkü bi de ikiz olunca senden farklı görünmem normal:KK49:

Son düzenleme:
Kızlar şimdiye kadar acımızı sevincimizi herşeyimizi paylaştık ve ben bu haberi sizinlede paylaşmak istedim.Bende anne oluyorum kısmet olursa çok şaşkınım kız bebek bekliyorum ve pko olduğum için gebe olduğumu fark edememişim.So günlerde kasımlarım yumurtalık taraflarım çok ağrıyordu dün onun sancısıyla hastaneye gittik kist patladı felan sandım.Birazda kilom var.Ve oyüzden farkında olmadan gebe kalmışım ve aylardır adet olmuyrodum kahve rengi leke tarzında geliyordu sürekli.Doktorun demesine göre 6.5 aylık olmuş kızım:KK31::KK1::nazar::emir_bebek:Erken doğum olabilir dedi.Pkoda normaldir siizn herşeyiniz süpriz olur bazen dedi:KK1:Şu an bile şaşkınlığımdan yazamıyorum Allah nasip etti ve oldu.Çok dua ettim hayırlsıını diledim.Ve nediyeceğimi inanın bilmiyorum .Biraz kendime gelmem lazım:KK1::emir_bebek::KK49:Allah'ın mucizesi diyorum başkada birşey demiyorum.Tüp bebeğe hazırlanırken bu duyguyu yaşamak çok güzel ve aylardır hamile olupta farketmemde çok değişik bir duygu:KK16:Allah sizleredde ve tüm olmayanlarada nasip etsin inşallah.Dualarınızı eksik etmeyin ve dualarım sizinle:KK16::nazar:
öncelikle kızişinle size kocaman maşallah cnm Nazar Nazar
sonrada inş RABBİM şimdiye kadar koruduğu gibi 9ayına kadar korur ve kucaklarsın mis kokunu :KK16:
bende çok şaşırdım hikayene :KK1: hani pkoluları kiloluları duyuyorduk süpriz hamileliklerinide
6,5 aylık Nazar olayı beni şoklara soktu ben 6,5 haftalık okudum hatta :KK1: diğer kızalrın cvplarıyla 6,5 aylık olduğunu sonradan öğrendim :KK1:
bize çok güzel bi umut sonuda gesin inş. bizi haberdar et zaman zaman
haziranda bizde kesin tüp yolunu tutucaz ALLAHTAN bişey çıkmazsa
senin gibi oluversem kalıversem nolur Nazar :KK1::KK1:

sonrada inş RABBİM şimdiye kadar koruduğu gibi 9ayına kadar korur ve kucaklarsın mis kokunu :KK16:
bende çok şaşırdım hikayene :KK1: hani pkoluları kiloluları duyuyorduk süpriz hamileliklerinide
6,5 aylık Nazar olayı beni şoklara soktu ben 6,5 haftalık okudum hatta :KK1: diğer kızalrın cvplarıyla 6,5 aylık olduğunu sonradan öğrendim :KK1:
ama ben Nazar yazıları olan yerlere nazar işereti yapmıştım nie böle oldu yazıyla çıkmış :KK43:

ama ben Nazar yazıları olan yerlere nazar işereti yapmıştım nie böle oldu yazıyla çıkmış :KK43:

cnm ya bize hikayeni anlatırmısın şimdiye kadar neler yaptın
kaç yıldır bebek istiyosun
geçmişe hafif göz attım geçen ay hormon testleri rahim filmi yapmışsın
bebeğini hiçmi görmediler
klomen felan kullandınmı ??

slm kızlar baharın haberi nasıl ama beni aradı sabah servisteydim şokumu dogru düzgün yaşayamadım sonra odama girince yaşadım gülüyorum neden gülüyosun diyo ay valla süper bi mucize bu içim kıpır kıpır sabahtan beri rabbim ol dedi ve oldu işte darısı başımıza kızlar dualarınızı eksike tmeyin bahardan risk var demiş doktor ama 6bucuk ay tutunan melek asla bırakmaz annesini dua edin nolur rabbim hayırlı zmanda yolalsın 1kişlo 900grmış ayy allahım düşünemiyorum ya ne tuhaf bi duygu karşı taraf olsa bile kendimde oldugunu hayaşl bile edemiyorum:KK52::KK52:insan cıldırır sevinçten sanırım:KK52::KK52::KK52:

baharcım dat dinlen hiç kıpırdama bak:KK49:

doğrudur canım bişey dediğim yok kendiminkiyle de karşılaştırmıyorum zaten tez zamanda kurtulman dileğiyle allah kucağına almayı nasip etsin. eee tabi benim göbeğim çıktı ben zayıfım çünkü bi de ikiz olunca senden farklı görünmem normal:KK49:
Tamam canım hormonalrın etkisiyle gerilmiş olabilirim:18::KK17:Aminn seninde inşallah.Yani :KK1::KK34::nazar::emir_bebek:
Sağol canım Allah razı olsun başım gidiyor pc başında bugünlerde hiç duramıyorum bilgisyarda sürekli uykum geliyor akşamları daha hazılrık vs düşün düşün heyecan stres mutluluk hepsi bir arada.Allah sizede tattırsın güzel gönlünüze göre versin:KK16::KK19:

cnm ya bize hikayeni anlatırmısın şimdiye kadar neler yaptın
kaç yıldır bebek istiyosun
geçmişe hafif göz attım geçen ay hormon testleri rahim filmi yapmışsın
bebeğini hiçmi görmediler
klomen felan kullandınmı ??
Canım 3 yıldır evliyim 2 yıldır istiyorduk tedavide eşimdede bendede sorun olduğu için ilaç kulalnıyorduk.ben genelde endokrine gittim hormonlarım için.Kadın doğumada sonradan gittim.Adetleirm aylardır olmadım kahve lekelenme tarzında geliyordu benimde aklıma gelmiyordu aklımda tüp bebeği şart koymuştuk.Şİmdi erken doğum riski var inşllh sağlıklı sorunsuz atlatır :KK31::KK16:
slm kızlar baharın haberi nasıl ama beni aradı sabah servisteydim şokumu dogru düzgün yaşayamadım sonra odama girince yaşadım gülüyorum neden gülüyosun diyo ay valla süper bi mucize bu içim kıpır kıpır sabahtan beri rabbim ol dedi ve oldu işte darısı başımıza kızlar dualarınızı eksike tmeyin bahardan risk var demiş doktor ama 6bucuk ay tutunan melek asla bırakmaz annesini dua edin nolur rabbim hayırlı zmanda yolalsın 1kişlo 900grmış ayy allahım düşünemiyorum ya ne tuhaf bi duygu karşı taraf olsa bile kendimde oldugunu hayaşl bile edemiyorum:KK52::KK52:insan cıldırır sevinçten sanırım:KK52::KK52::KK52:

baharcım dat dinlen hiç kıpırdama bak:KK49:
Canım benim Allah razı olsun dualarımdasın Rabbim sana ve isteyen herkeze olsun:KK16::KK49:
gercekten şaşırtıcı bı durum allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın darısı tüm isteyenlere

Teşekkür ederim aminnn cümlemize nasip olsun:KK16::KK49:

canımm inan bende diğer arkadaşlar gibi okuyunca şok oldum acaba ben yanlış mı okuyorum dedim kendi kendime :KK53::KK53:rabimin takdiri işye neyi ne zamnan vereceği hiç belli olmaz meğerse senin bebiş sana aylar önceden kocamannn bi süpriz yapmış sıksıkı tutunmuş anneciğine :KK16::KK16:ne kadar tuhaf duygular yaşıyosundur canım sevinç mutluluk şaşkınlık hepsi bir arada galiba erken doğum riskin de varmış allah kurtarsın canım rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşş :21:
darısı benim başıma olur bitanem dua et benim için :KK16:canım sen glifor kullanıyomuydun :44:

Canım Allah razı olsun çok sağol en içten dileklerimle dualarımdasınız unutmayın:KK16::KK49:Valla canım ben birşey analamdımki size anlatayım:KK1::KK9:Sanırım güzel bir duygudur geçte haberini alsam farketmez Allah sağlıklı huzurlu bir ömür versin inşallh:KK16::KK49:Ben girmek isterimde eşim kzıyor doktorda sorunlu gebeliğin deyince eşimind eöle davranması normaldir herhalde:KK1:Erken gelirse naparım bilmem herşeye hazırlıklı olmam lazım Allah korusun herkezi.İnşllh sizde tadın o duyguyu:KK16::KK49:

canım benım senın durumunu gordukce umıtlerım yeserıyor :KK9: bızımde bır akrabamız 6 aylık olana kadar anlamamıs hamılelıgını annem soylemıstı oglu olmus sonra askerlıgını bıle yapıp geldı sımdı Allahım en kısa zamanda bızede o duyguyu nasıp eder insallah :emir_bebek:

slm kızlarr hastaneye gttim bu sbh adetim hala gelmedi iğnemde bitti. gittik işte ddm adet olmadm tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalan var öledr belki dedi. inşaAllah dedim. baktı işte rahim rahim kalınlaşmış dedi bide kahverengi akıntıda geldi. adetin gelir iki güne ama her ihtimale karşı kanda gebelik bakalım dedi. çıktık eşim aman herzamanki işler nasılsa yoktur yaptrmayalım dedi. bi tuhaf oldum. nie bzm çocuğumuz olamazmı belki bu sefer güzel sonuç alıcaz dedim. adamda üzüldü öle dediğine garibim. neyse yaptrdk sonuç negatif tabikii...adetimde 3 gün gecikti. iğneye dvm et dedi adetin gelince gel yum. geliştirici iğnelere başlıcaz işte. bi an önce gelsede başlasak tedaviye..

X