Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

inşallh canım olmayan arkaşlarımıza hep duacıyım sende bana dıua et bende çalıştım çalışıyorum bakalım 10da belli olur akla kara ama inş. bu ay olmuşturrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canıum sorun yoksa nie aşılama yapılıyorki eşinde sorun var mı???

tabiki dua ederim canımmmm...10 derken ayın onu yani dimi? hadi bakalım hayırlısı,haberdar et,olurmu?

zor derken neyi kastettin anlamadım,acı açısından pek acılı diyemem,külfet açısından diyosan hastaneye ve kullanıcan ilaca göre değişir,benimki 600 tuttu.Tuttma şansı az maalesef %15-20 gibi... Allah yardımcın olsunyerimseniben

banda doktorum 400e yaparız aşılamayı dedi ben hep milyarlar sanıyodummmmmmmmmmmmmzemuszemuszemuszemus
inşLLh gerek kalmazda:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

banda doktorum 400e yaparız aşılamayı dedi ben hep milyarlar sanıyodummmmmmmmmmmmmzemuszemuszemuszemus
inşLLh gerek kalmazda:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
cnm nerde 400 dedi bana erdem hastanesi 650 fiyat çıkardı sen hangi doktora gidiyosun

bursa medikal park ahmet yılmaz canım benim doktorum sperm yıkama belgesi mi ne almış yani o konunun eğitimini almış kendi yapıomuş o yüzden ucuz heralde bide kullanılan ilaçlara bağlı heralde benim klomenle yumurtam çok güzel oluo ve büyüyo ve kendi kendine çatlıyoda yani klomenden başka ilaca gerek kalmaz sadece eşimin spermi yıkanıp sağlam olnlar enjekte edilir ve tutması için ilaç verilir heralde bilmiyorum da tahminlerim bunlarCADIARZU

elyasa sende mi öğretmensin branşın ne eskişehirde akrabamız var çok güzel bi yer tam yaşanılacak yer kışı biraz zor ama yazın cıvıl cıvıl genç nufuslu çok seviyorum orayı 1sene oldu gelmeyeli özledim yaaaaaa

kızlar merhaba,ben pco için 2 aydır şeker ilacı(diaformin)+yasmin kullanıyodum.
2 gün önce kontrolüm vardı,kistlerim çoooook hafiflemiş,aşılama sürecine geçtik.Diaformine devam ama yasmini bıraktık tabi.
yerimsenibenBu tedavi yöntemini doktorunuza bi danışın derim,ben faydasını gördüm gibi

Merhaba, bende pkoluyum doktorum bana da glukophage 850 mg verdi günde 2 kere içiyorum. Adetlenince de yasmine başlamamı söyledi hemen. Çok faydası olacağını söylüyor. Ondan sonra da yumurta büyümesine yardımcı ilaç werecekmiş klomen yada serephone verir heralde.

ben glucopage kullanıyorum ama çk bir faydasını görmedim 1 sene olacak nerdeyse

bende 850 mg lık kullanıyorum canım şeker ilacını,
ama aşırı derecede midemi bulandrıyodu yasminle ikisini beraber kullanınca ama yemek arasında alınca geçiyor,inşaalah faydasını görürsün. 4 gündür de puregon yumurta geliştirici iğne kullanıyorun yarın kontrolüm var,hakkımızda hayırlısı

slm
bende pkoluyum iğneye başladık 15 gün oldu yaaaaaa hiç büyümemiş (((bu ayda gitti hamile kalırmıyım acaba hmmmm((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…