Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar selam bende de pko var hormonlarım normal cıkmıstı ancak ben kıloluyum zayıflamamı soyledıler baskada bı tedavı uygulanmıo acaba ben sımdı gıtsem bana tup bebek yaparlarmı beklemek ıstemıyorum

of kızlar valla fenalık geldi bana herkes kendine gelsin yeter ya bunalım stres yok bebek var bebekkkkkkkk
beebkde stresli anne umutsuz anne istemez mücade

genel olarak cevap vereyim :18::18:

dr kilo ver diyorsa önce kilo arkadaşım sonra tedavi kilo vermen yüzdelik şansını ikiye katlıyor unutma hadi bakalım dogru spor salonuna

bende devlet has. sıramı oda ne günmü atıyorlar aaaaaaaaaaaaaa asla kan ultras.sonuç hepsi aynı gün sanki özele gitmiş gibiyim zekai tahir ankara

yumoşlar büyüdükçe harekete dikkat edin agır kaldırmayınnn

canım tamam vereyımde ben yumurtalarımın buyudugunu bıle anlayamıyorum bak 40. gun adet olmadım adet sokturucu alıp ıcmek ıstıyorum emın olamıyorum bu stres benım basımdan hıc gıtmıyor ben doguda kucuk bı ılcede calısıyorum doktor ve spor salonu ımkanım yok cok caresız hıssedıyorum bazen kendımı....

peki iznin yokmu canım ankara gelsen birgörünsen burdaki dr ssk kada vardır eminim

adet olamıyorsan yumurtada yoktur yada düzenli yumurtalamıyorsun demek

önce adet olmak lazım kiloda bunun düşmanı

şeker hapı kullanıyormusun özellikle pco ve kilolular kullanıyor kiloda verdiriyor

hayıt tohumu al canım birde aktara söyle adet söktürücün versin vardır herhalde aktarcı
gittigim has. hakkari diyarbakır mersinden gelenler var bebek istiyorsan mücadele
yaş kaçtı pardon

canım ogretmenım ben temmuzdan sonra musaıtım oluyorum esımın ıznıde agustosda ben 26 yasındayım son 5 aydır asırı duzensızlıgım oldu ve ınanılmaz hızlı kılo aldım ama ben bekarken bole sıkıntılarım yoktu hıc

yaşın çok güzel kadın dogumcuy tekrar git şeker hapını sor bakalım ne diyecek herhangi bir hastanenin kadın dogumcusuna kesin verirler yada git şekerini ölçtür dr sor bu ilacı faydasını görürsün adetide düzene sokar

dedigim hayıt tohumunu al kullan günde iki bardak

ankarada kimsen yoku yada ne bileyim istanbulda

her yere yazıyorum buraya da yazdım yazmaya da devam edıcem, hem kendım kendıme gelıyorum hem de sızlerın umutlarını tazelemıs olayım..
dıkkat ettığım bır sey var kım kafasına takmasa , oluruna bıraksaa, amannn bee dese, önüne gelıverıyor ıstedığı..kayınvalıdemın komşusu vardı kız benımle aynı yasta 1 sene ugrasıyor hamıle kalamıyor, ama benım gıbı kafasına takmamış, arastırma yapmamış, ( ben bazen oyle bı duruma gelıyorum kı dr.a soyluyorum su nasıl buna da bakalım mı, yok fsh, yok lh ....)neyse dr.a gıdıyor, doktor fazla bılgı vermemış, tedavıye almış 2 ıle 6 ay arasında gebelık olusabılır olmassa asılama tup...falan fılan anlatmış..kız onlar ne kı dıyor ama düşünmüyor bıle..bı bakıyor ıkıncı ayda hamıle gercektenn...ne tedavı oldugunu sorunun ne oldugunu bıle bılmıyor...en ıyısı kafaya hıııccc takmamak!! boş yere demıyorlar su kadar sene olmadı olmadı, tatıle gıttım, unuttum, aklıma bıle gelmedı aaa o ay hamişim megerse dıye:))) bıraz rahatlayalım bakalımm...

ıstanbulda abım var canım aslında orada bır defa doktora gıttım oda bana glukofen verdı ama kullanmadım benım skerım yokkı ... canım yasım ıı gıbı gorunuyo ama daha doguda 2 yıl gorevımız var ıyıce ılerleyecek ozamn yasım soledıgını aktardan sorarım zaten bır tane kutu gıbı bır aktar var orda olmazsa aılemden ısterım gonderırler... tesekkur ederım canım

durmak yok, bebiş için yola devam, arada olur öyle ufak tefek seyler canım, toparlanırız hemencecik

glukofen gıbı ılacları sadece şeker hastaları degıl pkolular "özellikle kullanıyorlar" diyorsun ya evlendıkten sonra düzenim bozuldu diye, işte yumurtalıklarla da ilgili bir insülün dırencı varmış bu dırenci kırmak için seker hapı verıyrlar ve etkısını gostererek( tabıkı bunu hamıle kalana kadar kullanmak gerek) adet düzenini sağlıyor ve kımısınde tekrar yumurtlamayı sağlıyor.içmemekle iyi etmemişsinn kullanmaya devam etmelısın, coğumuz ıcıyoruz...sen yıne de uc bes kılo ver..bak ben de atanamamış bır öğretmenım, benım de aklıma gelıyor atanır da gıdersem ne yaparım dıye..her yer de bu ımkanlar yok senı ıyı anlıyorum( yaşına sımdılık takılma, ona takılırsan ıyıce bunalıyorsun cunku.allah yardımcın olsun dua edelım, tedavıye bıle gerek kalmadan bebeişin gelir ınsallah, bellı mı olur?

bak dr gibi kadınım ilacı vermiş sana zaten o ilacı mutlaka ama mutlaka kullan iştahını kesecek adetin düzene girecek
başlarda bulantın olacak dr söylemiştir sana ne kadar alacagını bulantıı okul saatine getirme yemek arasında içmeye ve yatarken içmeye gayret göster telinde satini ayarla hiç unutma

bak sen 6 ay bir devam et nasıl herşey güzel olacak

ailene hemeen cik ara göndersinler kargoyla hayıtı birde adet söktürücü bitkisel ot var onuda söyle

canım inşallah hepimiz güzel meleklerimize bir an önce kavusuruz ya ben bekarken zayıf degıldım 84 kılo falandım herseyım normaldı sonra bır baktım 105 kg olmusum suan dıyetteyım bır bucuk ay oldu 97 kg dustum ama daha cok yolum var benım adetım gectı ya tarlusal alsam kullansam ondan sonra mı baslasam bu glukofene?

canım o adet sokturucu otun adını bılıomusun ben sımdı tarlusala baslayayım mı hamıle oldugumu sanmıyorum cunku ya cok soruyorum ama kendı kendımın doktoru olmaya calısıyorum ılacla ılgılı birsey demedı sadece sabah aksam ıc dedı tamam bunu dısıplınle uygulayacam adet olmayı beklememe gerek yok degılmı?

canım o otun adını unuttum ibrahim saraçoglu sayfasına gir yada adet söktürücü bitkisel ilaç diye gir al kullan
zaten hayıtıda ilacıda düzenli kullan bak bakalım her ay ne güzel oluyorsun

o ilaca gelince sabah akşam dedi ama bulantı çok olabilir ilk 10 gün sakın bırakma bulantı oldu diye

hatta glufor ilacı kullananlar diye yaz bakalım ordan dabilgi edin

eczaneyede sorabilirsin ne kadar nasıl kullanayım diye kafana göre yada milletin demesine göre doz ayarlama

adet beklemene gerek varmı onuda eczaneye yada kullanan arkadaşlara

istedigin soruyuda sor bunalmam sıkılmam ankaradayım ben olurda burdan yardımcı olacagım birşey varsa hepiniz için geçerli elimden geleni yaparım

canım bende zekai tahir gidiorum.ayşe şahin benim drum ve çok memnunum.biraz kalabalık oluyor ama dediğin gibi aynı gün bütün sonuçlar çıkıor.bu ay 3 hafta hergün ordaydım.mutlaka karşılaşmışızdır senle

canım sen ama aşılama bölümün desindir ben tüp bebek mayıs 11 de ordamısın

canım sen ama aşılama bölümün desindir ben tüp bebek mayıs 11 de ordamısın

evet aşılama tarafındayım.zaten yan yana ikiside.valla benim iş çok karışık bu ay tedavideydim zaten ama iptal oldu yumurtam çok oldu ve çok büyüdü.kanımda bi anda yükselince hayati tehlikeye girdim.hemen iptal oldu aşılamam.şu anda adet olmak üzereyim 2. gün yeniden başlamam lazım ama eşim istemio.ben baya kötüydüm bu ay. ölecemi sanıo.bana sen lazımsın çocuk diil dio.şu iki günde ikna edebilirsem bu ayda ordayım ama ikna olcak gibi gözükmüo.galiba bidahaki aya kalacak

canım bulamadım

bir tutam aslan pençesini kaynamakta olan bir brdak damacana suyunailave edilir kısık ateşte 5 dakika demlenir
sonra kür ılıdıktan sonra süzülür ve içilir
hergün birkere yapılır
bir ay devam edilir ve sonra bir hafta ara verilir tekrar başlanır
kahvaltıdan 2 saat sonra yada öglenleyin aç karnına olursa daha güzel etki verir

işte bu kuzum

rezene karabaş otu bunlarda ayrı bunlarıda deneyebilirsin

al degişik günde iki bardak iç maranki öyle diyor bir bardak birinden bir birinden sen bilirsin degişiklik olsun diye

bana yarın aldım kullanıyorum dersin inş. ilacada yarın sabahdan başla bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…