Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

huzeyfe hakkında hayırlısı olsun canım

neyazım evet 5 üstü hamilelik geç döllenme olabilir bel kasık agrısı iyiye işaret canım şimdiye kadar adet olman lazımdı inş. tutunmuştur kuzum

cumartesiye gerek yok zaten iki gün arayla testi tekrarlıyacaksın yarın yaptır birde pazar yükseliş varsa hamişsin kuzum

neyazcımm ayy çok sevindim canm ya inşallahh bebeğin seninledir ve sana tutunmuştr aşılama öncesi iyi moral olur bana..

gizcim ben çatlatma iğnesini bi kere vuruldm sende bu ayda sadece çatlatma iğnesi olup beklesemmi.. yoksa aşılamayı yaptırayımmı çok kararsızm..

sagol canım inşallah tutunmuştur çok korkuyorum öyle bi zamanda geldi ki hafta sonu ev taşıdım ister istemez yük taşıdım yoruldum bir gün sonrada test te çıktı ama değer düşük varmı yokmu yükselecekmi yükselmeyecekmi hiç birşey bilmiyom doğru dürüst sevinemedim

çatlatma iğnesinin iki ay etkisi var demişti dr um bana o yüzden bu ay bekle istersen

ama ben daha çatlatma iğnesi yapacam kendi kendi kendine çatlarsa aşılama yaparmıki dr iğneyi vurduktan 4-5 saat sonra başlıyor iki tarafım birden çok yumurtam olmasından korkuyorum

yumurtalıkların büyürkende ağrır benim öyle olmuştu çatlarkende ağrır şimdi büyüyordur iğneylede çatlayacak
bak benim bu ay yumurtalarım büyürken ağrıdı çatlarken ağrıdı değer yükseldi biraz ama hala ağrı var korkma yani
büyür ve çatlarken ağrıması iyi demişti dr bana ama şuanki durumumda iyi mi bilmiyom

zamanda kaybetmek istemiyorum ama olmayacağı varsa yine gelmicektir... kafayı yicm yaaa

sveh bekleme derim zaman kaybı canım ama birde şu var diger ufak çatlamayan yumurtan varsa diger aydada şansın yüksek yumurtlama gününü degerlendir

neyazım agır kaldırdım diye korkma olacagı varsa gelir bebişin şimdi esas dikkat et ilşikiden de sonuç tam netice kazanana kadar uzak dur derim yarın yaptır şu testide merakdan kurtulalım

zamanda kaybetmek istemiyorum ama olmayacağı varsa yine gelmicektir... kafayı yicm yaaa

kafayı yemek mi eskileri oku bakalım en delimiz kafayı yiyen neyazdı bak şimdi umut kapısı bebişi onunla inş
sakin ol kızarım bebek sakin ortamı stressiz anneyi sever benim minik anne adaylarım

yarın sabah belli olacak sters yapmak istemiyorum rabbim hayırlısını versin kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah.birde bişey merak ediyorum bu yumurtlama döneminde dr bana ağar kaldırma iş yapma dinlen dedi bunun etkisi oluyormu acab yani iş yapmak etkiliyormu benim dükkanım var işim ağır değil oturyorum ama neticede tüm gün dükkandayım .burası olmasa kafama takıyorum acaba sorun olurmu

canım evet öyle diyorlar benim dr demedi etrafımdaki kişiler dedi ama ben bir aydır ev topluyom pazar ev taşıdım ağırda kaldırdım yoruldum da pazartesi günü sonucum iyi çıktı bende bundan sonra iş yapmaya gayret gösteriyom değer düşük ama erken yaptırdım o yüzden inşallah bundan sonra dikkat edecem bide rabbim verirse hiçbirşey bahane olmuyo bunuda bil yani benim yaptığımdan daha ağır iş te yapmıyormusun yormamaya gayret göster rabbime dua et koruyan ve gözeten rabbim inşallah bizide korur

kafayı yemek mi eskileri oku bakalım en delimiz kafayı yiyen neyazdı bak şimdi umut kapısı bebişi onunla inş
sakin ol kızarım bebek sakin ortamı stressiz anneyi sever benim minik anne adaylarım

giz iyiki sen varsın rabbimin bir lutfusun valla evet ben bitti artık derken umut kapısı aralandı inşallah iyicede açılır

zamanda kaybetmek istemiyorum ama olmayacağı varsa yine gelmicektir... Kafayı yicm yaaa

gizin dediği gibi beni düşün en son bir iki hafta önce neler yazmıştım ben yeter artık demiştim istemiyom demiştim umudumu yitirmiştim rabbim umut kapısını araladı bak sinir boşalması yaşamıştım daha bir hafta önce
ben çok zaman kaybettim sveh yaşım 32 olacak 3 yıllık evliyim kendiliğimden adet olamam kanal kapalı çıktı kan pırtılaşması çıktı bunun gibi daha nece sorunlarım vardı
bak bu durumda bile hala sevinemedim aklım yükselecekmi diye takılı ama buda iyi bişey diyorum en azından yaşadım şuanı lütfen bak sen bana morel veriyordun yapma böyle elifi ebirhimi duyunca nasıl sevinmiştik demekki olabiliyormuş diyorduk

KANALLARINA BİDE KAN PIRTILAŞMASI VE TİROİT BEZLERİNE HORMANLARI NA İYİCE BAKTIR
BENİM BU AY BİDE İLAÇLARIN DOZUNU ARTIRMIŞTI
BUNLARI SÖYLEMEM İŞİNE YARARMI BİLMİYOM AMA

Son düzenleme:
bak neyaz inş. degerin yükselir ama olurda hani farklı birşey olursa üzülme o degeri gördün ye binlerce şükür hamile kalabiliyorsun ne kadar güzel ahhhhhhh ahhhhhhhh ne bileyim bende yaşasaydım tabi diger arkadaşlarda

yaradanda umudumu kesmedim en kötü günlerimde el açtım inanın

o bebek hayırlı ise eminim yaradan sana eşine bagışlıyacak yarını bekliyorum bak sonucu hemen yaz

ebirhimi elifi çok merak ediyorum

canım en son subat ayında baktırdım tum degerlerıme hıc bır sıkıntı yok dedıler ama gene ılk fırsatta yaptırırım tesekkur ederım onerılerın ıcın. :)

canım insallah dedğin gibi olur ben bır bucuk yıllık evlıyım 2 aydır korunmuyoruz doktor sadece kılo ver dedı tup bebek felan demedıler bana hıc

canım ınan bogazım sısınce bıle benden kan sekerıne , gizli şekere, troide falan hepsine baktırıo doktorlar kıloluyum ya akıllarına hemen onlar gelıo ama hep normal cıkıo

su dünyası diger degerlerin normalse demekki tek dert adet olamama ve kilo bunlarıda çözeceksin bu ilaçlarla

AMİN canım bende zaten kendiliğinde çatlarsa oluruna bırakacam eşimde sorun yok çünkü belki böyle tutar nasip bide gün aşırı ilişki verdi dr acaba diyorum tahmin etti ondanmı benim yumurtalar 17 den 12 mm le düştü anlık bir üzüntü 15 dakikada küçüldüler kurtarmak için dozu arttırdı dr şimdi iyiyim ama büyüdüklerini hissediyorum baskı var sanki yumurtalıklarımda .zaten bu tutmazsa direk tüp bebek yaptırıcam yaş oldu 30 beklemek istemiyorum olmazsada rabbim neylerse güzel eyler hikmetsiz iş yapmaz.vardır bir hayır.

kızlar merhaba

Rabbim hepimize kucağımıza alacağımız sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin aminnnn

canlar benim ablamda pko hastası ilaç kullanmadan adet olamıyor maalesef

bu ara mide bulantısı tiskinme belirtileri yaşıyor

doktora sordum sizede sorayım adet olmadan yumurtlama mümkün mü ve hamile kalınabilir mi

doktor kalınabilir dedi:26:

arkadaşlar bendede kilo problemi vardı 83 kiloydum boyum 1,65 dr kilo ver dedi 4 ay önce.bende başladım 72 kiloyum şimdi daha 10 kilo vermem lazım hızla düşüyor ama ben merak ediyorum bu iğneler kilo yapıyormu yoksa boş bi şişkinlikmi yapıyor.yani iğnelerden dolayı kilo alam varmı

slm kızlar ben çok kötüyüm kaç gündür bunalımdayım resmen. c.tesi dr gittim kistlerim küçülürse laparoskapi yapacaktık güya. ama şu aşamada ne laporoskopi ne de tüp bebek fayda eder dedi. fsh yüksek çıkıyodu bu ay iyice yükselmiş hiç yumurta gözükmüyo dedi. neden donör düşünmüyorsunuz dedi bize.. başımdan kaynarlar sular döküldü sanki . daha önce gittiğim doktorlarda son çare olarak söylemişti ama bilmiyorum moralizim çok bozuldu yıkıldım.......allah'ım bana sabır ver ,dayanma gücü ver.ne yapacağımı bilmiyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…