Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

selam kızlar .naber napıyosunuz.bu ay herşey güzel olucak inşallah.dün eşim iş yerinden aradı beni sana hediye aldım diye ısrar ettim söylemedi ne olduğunu .eve geldim.bebek almış hemde sanal bebek :) önce bi sanalıyla test edelim kendimizi dedi.yarım saat güldüm ya .çocukluğumun oyuncağı.öyle şimdi altını temizledim bebeğin uyuyo:) bu arada o femara denen ilacı kullanıyorum bakalım bu ay neler bekliyo bizi.bu arada bu ay aileye 3. bebeğimizde geldi 3 kuzenim de doğurdu.bu akşam ziyarete gidicez.

Son düzenleme:

delisiniz valla ne deyim inş. gerçegide peşinden gelir eşini tb ederim ne güsel motive ediyor seni efferin ufak enişte

Allah gerçeğinide nasip eder inşallah.Kuzeninde bebeğini Allah bağışlasın darısıda sana ve bizlere olsun

kızlar ben geldiimmm burcununda dediği gibi herşey çok güzel olacak inşallahhhh.. anlatayım gelişmeleri gttm işte muayne etti kaç yumurtn vardı dedi dedm 4 tane dedi 3ü çatlamış biri çatlamamış o 3 tanesinden biride tutmamış dedi. dedim nasip işte. sonra dedi snn hormonlar güzel tüpler açık güzel yumurtluyosn artık başka tedaviye geçmemiz lazım dedi aşılama düşünüyorum dedi. tamam dedim olur öle işte bu ay aşılama yaptrcam inşallahh. klomen verdi şimdi adetn 5. günü başlıcam haftaya pteside dr a gtcem snra yumurtanın büyüklüğüne göre aşılama günü vercek işte.. bide fiyat olarak yaptıranlar ne kadara yaptı bana dedi 70 tl muayne ücreti vercektin 180 lira spermin labaratuvarda temzlenmesi çatlatma iğneside 60 tl 310 tl toplam fiyat. nasıl sizce uygunmu

rahim filmini çekildi.anestezisiz.doktor rahatlatmaya çalıştı.rahat olmanız önemli, biraz ağrılı ama uzun sürmüyor falan.
doğrusu ilk aşamada baya ağrı oluyor bir batma hissi gibi.sonra da ilaç rahimde dağılırken bir baskı.ama gerçekten de kısa sürdü .tavsiyem anestezisiz uygulanması.çünkü gerçekten gerek yokmuş.

geçmiş olsn cnm açıkmıymış tüplerin

Geçmiş olsun, inşallah sonucunda güzel temiz çıkar
Hoşgeldin canım çok sevindim senin adına bunlar güzel gelişmeler Allah yardım ederde tedavin başarılı şekilde sonuçlanır inşallah yavaş yavaş mutlu sona doğru geliyorsun canım

GÜNAYDIN KIZLAR dün çok kötü idi saat 5 de kızkardeşimle(eltim) alışverişe gittik evime yakın 1.5 yaşındaki oglu nasıl oldu anlamadık elimizden kaydı gitti yanda boşluk vardı merdivenlerden yuvarlandı alnı öyle şiştiki yaşadıgına şükrettim inanın beyin filmi ne çekindi 3 saat gözetimde kaldı şükür iyi ama hala gözümün önünde kuzum sabahı zor ettim dr kusma filan olursa gelin dedi allahtan olmadı gözlerim davul oldu gözümü kapattıkça o an geliyor kardeşim tut bebek dedi tutamadım yuvarlandı ya allahım herkesin yavrusunu kendi annesinden babasından yuvasından mahrum etmesin

sveh 310 uygun hemde çok uygun hadi bakalım igne için rapor çıkartacakmısınız igne olacak herhal yoksa klomenle mi sadece

tüplerim açıkmış.çok hafif sol tüpte yapışıklık varmış ama o da açıldı.doktor çok iyiydi.önce sordu sence nasıl bir şey.bilmiyorum ama biraz zor dediler dedim.zor değil biraz zor dedi.ilk aşamada ağrı oluyor, ilaç verilince bir rahatsızlık.ama 10 dakika sürdü.kanamam oldu biraz.bütün gün de bir uyku hali.ilaçtan galiba.antibiyotik verdi.bu ay korun röntgen ışığı zarar verir dedi.bir de aşılama için 6 ay beklemeniz gerek dedi.bu sırada gebelik olmazsa aşılama olacak.ama inanın ÇOK RAHATLADIM.BİRKAÇ GÜNDÜR PSİKOLOJİM ÇOK BOZULMUŞTU.ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN.

geçmş olsn cnm Allah korumuş valla Allah ailesine islama bağışlasın..

sade klomen ve çatlatma iğnesi cnm bakalım hakkımzda hayırlısı..

Geçmiş olsun canım verilmiş sadakanız varmış.Allah korumuş

Gözün aydın canım inşallah kısa sürede bebeğine kavuşursun

fiyat cok iyi tatlım ben bi kere 350 ye ahmet beye 3 kerede osman hocaya profösöre yaptırdım 1*500den yaptı vala o fiyat cok iyi

ne güzel iyisin sevindimmmmmmmmmmmm

rahim filminde anestesiye hiç gerek yok kapalı olunca acıyo ne korkarak gitmiştim ödüm kopmuştu ve aglama krizine girmiştim bittinde agladım için utandım doktordan

allah korumuş oluyo öle kazalar cocukalr düşe kalka büyüyo rabbim melekleriyle koruyo biz onalr gb düşsek kendimize gelemeyiz melekler koruyo cocukları

hg aramıza ne güzel

rabbim bunaltmasın hg aramıza

hg aramıza aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

dicek üzülmek yok bizede bebekelrimiz anne dicekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hg aramızaaaaaaaaaaaa

hepimize oluyo bu dönemler özellikle adet zamanalrında rabbimize sığınıcaz elden bişey gelmiyoki

kızlar adet oldum 3 gün önce geldi bnm adet(

hayırlısı tatlım yeni ay yeni umutlar rabbim görsün duysun dualarımızı

hg aramıza insallah hepimiz bu duygular içindeyiz o yüzden burası ilaç gb bize çünkü yanlız değilim ben burda rahatlıyorum dışarda sanki herkez anne fazla fazla cocuklar varda bi benim yok bi burda rahatlıyorum

çıkmak zorunda kalmıştım kusura bakma ttatlım

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn rabbine sığın dua et rahatlamaya çalış

heepimizde var bu gerginlik kafanı başka şeylerle meşkul etmeye çalış hg aramızaaaaaaaaaaaaaaaaa

hamilelerle görüşmeme huyu bendede var ama bi ablam bi görümcem ehr sene sıray la doguruyo olmuyo olmuyo işte sınav imtihan ne derseniz diyin benim için tam bi işkenceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hg aramıza

allah kucana almayı nasip etsin saol umudumuzsunuz

hahaaa Süpersin sefanız olsun

saol tatlım

anesteziye gerek yok evet ama üç gündür sancım var.bu açıdan biraz zor ama adet sancısı gibi yani.

hepimize çok güzel bir hafta ve yeni bir aya girioruz..çok güzel bir ay olsun,tedaviye başlayanlar hamiş olsun inşallaah:) herkes ne yapıyorsa çok güzel geçsin ve sonu güzel olsun..hepinizi öpüyorum...

hepimize çok güzel bir hafta ve yeni bir aya girioruz..çok güzel bir ay olsun,tedaviye başlayanlar hamiş olsun inşallaah:) herkes ne yapıyorsa çok güzel geçsin ve sonu güzel olsun..hepinizi öpüyorum...

inşallah canım herşey çookkk güzel olur bu ay bol hamişli bi ay olsun göbüşler bebişle dolsunn

çarşamba fakülteye gittim anca yazabildim kızlar ne oldu ne olcak anlattım herşeyi tüp bebege yönlrdicem dedi kan tahlili bide ultrason verdi kanı hemen verdim sonucu almadım çünkü 17sine verdiler ultrasonu ne sacma ya odasında ultrason bile yok devlet işte öldürür adamı neyse mayıısn 17 sinde ultrasona gircem 22sinde sonuç göstermek için randövü verdiler don lastiği gb uzatıyolar da göstercemde beni yönlendircekte tüp bbek bölümüne oooo olcak şey değil işte de offffffffffffff herşey para herşey maddiyat eşim başka şeyler peşinde tır aldı zaten hiç bişey yapamayız gırtlaga kadar kredi rabbim onada koalylık versin çok çalışlıyo ödemeye çalışıyo çok şükür herşeyimiz tamam bana hiç hissettirmedi parasızlığı ama öle doktora giidip 4-5 bin tl verip tüp bebek yapcak dururumumuz yok şuan bekle bekle yıllar geçiyo hoş rabbim vercek olsa hiç bişey yapmadanda verir zaten o akdar para verip yaptırsak ben sitresten ölürüm olmazsada ölürüm hem maddi hem manevi ne zor allahım ne zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yardım ettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Öncelikle cok gecmıs olsun aynı dert bendede var pko...Allah baska dert vermesın dıyerek avutuyorum kendımı 6 aydır denıyorum tık yok 2 kez klomen kullandım sekerım yuksekmıs hamıle kalamassın YUMURTAN YOK sen pkonun ozellıklerını bırebır tasıyorsu dedı bıraz ara ver dogum kontrol ve seker hapı kullan dedı benım kafama yatmadı baska dra gıttım o da seker hapı glokoferı onerdı ama korunma dedı klomenı 3 e cıkardı ve nıhayet yumurtam olustu catlatma ıgnesıyle asılamam yapıldı 7 gun sonra bellı olucak hem umutluyum hem umutsuzum.Rabbım bılır yıkılma ve sabırla bekle olucaktır ıns.yumurtanda olusur sıkma canını banada oyle demıslerdı ama oldu cok sukur sımdı tedavı ıcın 1 ay beklemen lazım sanırım yumurta catlaması kadının gergınlıgıyle de alaka eger strese gırersen hc catlamaz demıstı drum hatta ılıskıye gırdıgınızde cocuk ıcın degıl kendını ver kı yumurta ıyıce catlasın demıstı...strese gırsekte gırmesekte elımızde degıl bısıler umarım hepmızı ıcın en guzelı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…