Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

snn kaç gün kaldı canm tedaviye bide canm sn bana karışım sölemiştin ya hani bal çörek otu tarçın. bn onu yaptm bu ay ve bnce benm yumurtalarımın çok olup büyümesine o vesile oldu. her ay bi tane zor büyüyodu. ama bn onu bıraktm 10 gün fln anca kullandm devam edeyimmi ona veya başka tavsiye ettiğin karışım fln var mı. eşim keçi boynuzuna dvm ediyo bide yataktan kalkmıyorm.. bunları yapıyorm sadece

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben 6 yıllık evliyim 5 yıldır çocuk istiyoruz.bu süreç içinde 1 iğneli yumurtalama takibi+3 kere iğneli aşılama oldum.hiçbirisi tutmadı....bunlara rağmen tüp bebeğe niyetlendiğim zamanlarda biri kimyasal 2 kere doğal gebelik yaşadım maalesef bunlar da düşük oldu..düşükle ilgili çok detaylı olmasa da kan testleri yaptırdım sorun görünmedi....
şimdi 3 seneden sonra ilk kez tedaviye başlayacağım.gittiğim dr.gebelikte tanıştığım bir doktro ama çok tecrübeli biri güveniyorum kendisine..
3 ay klomen tedavisi verdi.olmassa konuşuruz dedi..
klomene adetin 5.günü sabah 1 akşam 1 olarak başlayacağım.
o süreçte ilişki serbestmiş.
sonra ilaç bitince 4 gün yumurtalıklarını dinlendireceksin,ilişki yok dedi.
sonrasında gün aşırı 2 kere ilişki deneyeceksiniz dedi.

Sizler nasıl yaptınız?
Beni hiç kontrole çağırmadı ama görünmek gerekmiyormu ilaç kullanırken dr.a ?

yerim seni kız allahım muradını versin karışımı fazla kullanma bu seferde hepsi ataga geçer kuzum

adetiin ikinci günü başla 12 günü bırak

gıdalarına dikkat et yeter ben yapamıyorum sen evdesin

eşine fındık fıstık yedir güzelce eşinde sorun fazla yoksa önemseme
havuç suyu kesin likle yap eger evinde makinen varsa eşin için hareket sorunu varsa

sen fazla birşey kullanma tatlım

hg canım görünmek gereküyor tabi boyutları ne kadar diye yumurtan oluşmuşmu

ama çagırmayan da var sen kullan 21 gün kan testi yaptır yani progstron testi sonra sonucu getir diyen

adetin kaçıncı günü şimdi sadece sorun sendemi

bugün 3.günü
akşam prolaktinime baktıracağım kontrol amaçlı...
Sorun bende evet önceleri eşimde hareket sorunu vardı ama o psikolojik deniyor yani çok fazla etken değilmiş..dediğim gibi 2 kere doğal gebeliğim oldu...

yok canım ya batma falan tık yok anlıycan :26:

benimde şafak 23 nisan inşallah o gün güzel haberi alırım .çocuklar gibi bayramı kutlarım

Elif nasılsın epeydir gözükmüyorsun nasılsın
ebirhim de yok nerelerdeyse merak ettik hiç sesi çıkmıyo
valla hepinizin cep telefonunu arayasım var :)))))))))))))))) :))))))))))))

kızlar merhaba
rahım fılmım cekıldı sukurler olsun tupler acık :)
doktor ne zman hazır olursanız o ay adetın 3. gunu gelın asılamaya baslayalım dedı
asılama nasıl bir sureç bu konuda bilgisi olan paylasırsa cok sevınırım
opuyorumm hepımınızı mucxssss

geçmiş olsun canım tüplerinin açık olmasına sevindim.klomen çatlatma iğnesi gibi süreçleri geçtinmi sen ki aşılama dedi doktor

eşimin hareket sayı sorunu yok ama fındık fln ye diyorm yiyorm işte dio bn yemiyorm ama.

allah hepimizin muradını versn canım benm sizinde hamile haberini alınca kendiminki gibi seviniyorum gerçektenn Rabbim hepimizin göbüşünü doldursunn
geçmiş olsun canm Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun. prolaktine sbh aç karnına bakılıyo canm yani bana hep öle dediler akşam gittiğimde yapmadılar
yok canım ya batma falan tık yok anlıycan :26:
herkeste belirti olcak die bişi yokki takma sen onu kafana.. peki senn yumurtann çatlayıp çatlamadığına baktımı doktor
Yarın çatlatma iğnemi vurunacağım allahın izniyle
hadi bakalım canm hayırlısı olsun bu ay 3 çatlatma iğnemiz var hepimizinde ilk bakalım kim en çok çalışıp galip gelcekk

hadi canm gözün aydın aydn en kısa zamnda kavuşursn inşallah bebeğine.. aşılama yaptrmadm ama basit bi işlem diyolar hmn yaptrmayı düşünüyomusun

yok gizcim ya çatladımı diye bakmaya çağırmadı.21. gün gel progesterona bakalım da demedi. adeti bekliycem bakalım artık

yok gizcim ya çatladımı diye bakmaya çağırmadı.21. gün gel progesterona bakalım da demedi. adeti bekliycem bakalım artık

adetten önce test yapmıcan mı ben dayanamam die tahmin ediyorum:26: çatlatma iğnesinden 15 günn sonramı çıkıyodu sonuç ilişkiden snra mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…