Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

selam kızlar naber nasıılsınız.ben çalışmalara devam ediyorum.adetin 15. günü çatlatma iğnem vuruldu bugün 18. gün çalışıyoruz hala.sanki bana iğne geç vuruldu gibi geliyo sizin bi fikriniz varmı kızlar.

evet burcu bencede öyle gibi peki iğneyi yapmadan önce baktımı yumurtalarına kaç tane olmuş nasıl olmuş diye benim cuma günü vurulacak 13 gün benimki bile geç kaldı iki gün geçikmeli gittim diye öyle oldu
benim de kasıklarım da ağrı oluyor şeker iğnesinin dozajını artırtı bende korkuyorum yumurtalıklarda aşırı patlama oldumu acaba diye

eşin istiyo sanırım:) hayırlısı olsn cnm ya zor olur zatn ben bitanesine bakabileecekmiyim diye düşünüyürrm bazen

evet eşim istiyo bi arada çıkarırız diyo ama ona göre ne var ben çalışan biri olarak nası yapacam idare edecem ondan korkuyom yoksa rabbim bilir tabi

eger yumurtalarınız belli boyuta geldiyse dr çatlatma ignesini ona göre vurmuştur canım ya

hadi bakalım kolay gelsin

kasıklarda agrı yumoşlardan canım kaç tane hangi boyutta hiç söylemedi mi dr

iğneden bir gün önce 22 mm di.ertesi gün vuruldum iğneyi .bir tane yumurtam vardı .

Son düzenleme:
bomboş yaşıyorum canım hiç bişi yapmak istemiyo 3-4 gündür kafamı bile çıkarmadım dışarı şimdia şimi arayıp ekmek alırmısın dcem oda kızıcak çıkmadın mı die puffff nerelere gitsem kimlere anlatsam taş olsa çatlardı kayayım ben kaya

Kalpler karşılıklı canım
Canım hayırlı olur inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun dualarım seninle
ne kasvetli bigün şar şar çişimi getirdi koca gün :26:
Hayırdır ne oldu canım ya:44:
Yaa arkadaşlar nerdesiniz çocuk yapmaya gittiniz hep beraber
Ben soğuk alğınlığı geçirdim canım çocuk yapmaya pek fırsatım olmadı bugünlerde .Bugün toparlandım biraz havalar hastalık hastası
Allah hayır etsin inşallah gerçeğini yaşarsın canım bebeğine kavuşursun.Bende bazen görürüm öyle bebeğim olmuş hamileyim vs.Gerçekten çok güzel duygular Allah hepimize yaşatır inşallah o duyguyu
Canım neoldu ya.Msndende denk gelemedik tel nomu vereyimmi sana?Uygun birgün görüşelim istersen birbirimizin halinden biz anlarız anca.Ama kendini bukadar bunaltma demedimmi canım ya inşallah olucak bizlerinde stres yaparsan iyi olmaz hatrım için bak kendini üzme artık

nasıl yani 11 likken mi çatlatma vuruldu yanlış biliyorsundur

burcum iyiymiş 22 maşşallah bebiş olur inş,

haksever ne oldu birden daha dün hoplaıp zıplıyordun

canım şıranganın üzerinde numaralar var ya bu gonaf iğnesi çatlatma değil 75 ile 150 arası 112,5 kadar dozu oraya kadar çekip vuruyorum önceden 75 kadar çekip vuruyordum şimdi onun bi üstünü vuruyom
sen hiç gonaf iğnesi vurunmadınmı

günaydın yok kuzum vurunmadım bu tedavimde vurunacagım inş.

ben fostimon vurunmuştum

kampanyacı promosyoncu kızzz :) naber giz .hiç iğne belirtim göğüs şişmesi bel ağrısı hiç bir şeyim yok .belirti ne zaman başlar bana akıl verin

kampanyacı promosyoncu kızzz :) naber giz .hiç iğne belirtim göğüs şişmesi bel ağrısı hiç bir şeyim yok .belirti ne zaman başlar bana akıl verin

onlar hamilelik belirtileri değil mi kız:) bnmde kasıklarımda feci bi batma var hareketlerim kısıtlandı oturup kalkarken bile batıyo dün akşam çok kötüydü bgn biraz daha iyi.. yumurtam çatlamıştr ondan olabilir dimi bu batmalar

inşallah senin o yüzdendir de bende ne iğne belirtisi var ne hamilelik belirtisi zaten genelde okuduğum yerlerde çatlatma iğnesinin ikinci ayında hamile kalanlar çoğunlukta

inşallah senin o yüzdendir de bende ne iğne belirtisi var ne hamilelik belirtisi zaten genelde okuduğum yerlerde çatlatma iğnesinin ikinci ayında hamile kalanlar çoğunlukta

batma fln olmuyomu sende bide snn drun yumurtan iyice büyüyünce yaptrmış bnm gittiğim gün 18mm di ertesi günü çatlatma iğnesi oldum.. hayırlısı yaa olsunda inşallah 4 sene beklemişim 1 ay daha beklerim:)

ignelrle gögüsün belin ne alakası varki valla bende sadece kasık agrısı oluyordu

promosyonmu amannnnnnn takılıyorum sitelere işte kız ne geldi sanki üç orkid ikide bebek bezi

sveh çatladıktan sonrada olur agrı hadi bakalım canım ya inş. 18mmkötü degil için rahat olsun
desene 10 gün sonra test günü adet tarhi ne zaman

10 gün sonra mı yapcam testi ayy heyecanlandm he şimdi bn bu ay çok kaptrdm sanırım kendimi inşallahh sonu iyi olur.... 29 nisan canm adet tarihim genelde bi gün öne atıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…