Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

adetten önce test yapmıcan mı ben dayanamam die tahmin ediyorum:26: çatlatma iğnesinden 15 günn sonramı çıkıyodu sonuç ilişkiden snra mı
önce yaparsam doğru sonucu vermez diye çekiniyorum.iğnenin etkisiyle de pozitif çıkabiliyomuş ya.sizce napayım ne zaman yaptırayım test.8 nisanda çatlatma iğnemi oldum .son adet tarihim 25 mart

önce yaparsam doğru sonucu vermez diye çekiniyorum.iğnenin etkisiyle de pozitif çıkabiliyomuş ya.sizce napayım ne zaman yaptırayım test.8 nisanda çatlatma iğnemi oldum .son adet tarihim 25 mart

canm bence 21. günü progsterona baktır adetin geçerse gebelik yaptırırsın ben öle yapcam. bide bana hç yapılmadı o tahlil bn bu ay yaptrcam inşallah

14 nisan adetin 21. gününe denk geliyo canım .o gün progestarona mı baktıraym yoksa gebelik testi mi yapayım

8 nisanda çatlatma olduysan bekle kuzum progestronada baktırma ignenin etkiyle ne olur ne olmaz

24 de kan testi yaptır kesin çıkar geçmesini bekleme

bakın çatlatma ignesi 36 saat sonra etkisini gösteriyor bunun üzerine 12 gün sayın test günü belli olur yani adet tarine yakın zamanda gebelik belli olur erken yaptırmanız bir fayda saglamaz

8 nisanda çatlatma olduysan bekle kuzum progestronada baktırma ignenin etkiyle ne olur ne olmaz

24 de kan testi yaptır kesin çıkar geçmesini bekleme

bakın çatlatma ignesi 36 saat sonra etkisini gösteriyor bunun üzerine 12 gün sayın test günü belli olur yani adet tarine yakın zamanda gebelik belli olur erken yaptırmanız bir fayda saglamaz

şimdi bn progestrona baktrmayayımmı iğnenn etkisiyle yanlış mı çıkar.. ozaman biraz daha bekleyip iğneden 14 sonra kanda gebelik baktırayım ben dimi

Arkadaşlar iyi akşamlar! Benim kafama takılan bir şeyler var da cevap verirseniz sevinirim. Ben her ay 1 hafta kadar erken adet oluyorum. ama bu ay gelmedi bir türlü,daha doğrusu en geç 17sinde olmam lazım, çünkü her ay muhakkak erken olurdum. neyse test yapmadım yapmak da istemiyorum ama şüpheleniyorum , karnımda seğirmeler, belimde kasılmalar filan oluyor ara ara. geçen ay doktor pko teşhisi koymuştu ve kan tahlilimde tiroid eksikliği çıkmıştı. kan tahlil sonucumu 2 doktora gösterdim, ikisi de değerlere bakınca ilk sordukları şey hamile misin oldu. hayır değilim dedim. onlar da sadece tiroidi değerlendirdi. ben şimdi şüphe içindeyim. hamilelik kandaki hangi değerlerden anlaşılabilir betahcg dışında?nedn 2 doktor da önce hamile misin diye sordu sizce?

Arkadaşlar iyi akşamlar! Benim kafama takılan bir şeyler var da cevap verirseniz sevinirim. Ben her ay 1 hafta kadar erken adet oluyorum. ama bu ay gelmedi bir türlü,daha doğrusu en geç 17sinde olmam lazım, çünkü her ay muhakkak erken olurdum. neyse test yapmadım yapmak da istemiyorum ama şüpheleniyorum , karnımda seğirmeler, belimde kasılmalar filan oluyor ara ara. geçen ay doktor pko teşhisi koymuştu ve kan tahlilimde tiroid eksikliği çıkmıştı. kan tahlil sonucumu 2 doktora gösterdim, ikisi de değerlere bakınca ilk sordukları şey hamile misin oldu. hayır değilim dedim. onlar da sadece tiroidi değerlendirdi. ben şimdi şüphe içindeyim. hamilelik kandaki hangi değerlerden anlaşılabilir betahcg dışında?nedn 2 doktor da önce hamile misin diye sordu sizce?

slm canım bence bekleme hemen test yptır eger hamile degisende tedavini yaptırırsın bünyeni yorma yaptır derim

progestron danda anlaşılır kuzum yada kan thlilini ellerine verdin ya hani hamilemisinde testi o yüzden yaptırdın diye bilirler

selam kızlar günaydınlarr hepinize:KK16: misafirlerim geliyo bgn yokum yane burda zaten gelsemde kimse yok ya neyse... bi gelin bi araya hepinize kızcam bi benle giz kaldk burda bide neya geliyo arada..

ya bnm sbh kalktığımda çok midem bulanıyo çatlatma iğnesi yaparmı

selam kızlar günaydınlarr hepinize:KK16: Misafirlerim geliyo bgn yokum yane burda zaten gelsemde kimse yok ya neyse... Bi gelin bi araya hepinize kızcam bi benle giz kaldk burda bide neya geliyo arada..

Ya bnm sbh kalktığımda çok midem bulanıyo çatlatma iğnesi yaparmı

günaydın canım havalardan da olabilir çünkü ben daha buğün vurunacam ama bir haftadır midem bulanıyo
allah kolaylık versin fazla yorma kendini
ben arada gelmiyorum :KK43:(( hep burdayım
ama ebirhimden epeydir ses yok merak ettim doğrusu
elifte girmiyor artık anlamadım niye gelmiyorlar
şimdi sende gidiyorsan ben yalnız kaldım

slm canım bence bekleme hemen test yptır eger hamile degisende tedavini yaptırırsın bünyeni yorma yaptır derim

progestron danda anlaşılır kuzum yada kan thlilini ellerine verdin ya hani hamilemisinde testi o yüzden yaptırdın diye bilirler

ben kan tahlilini tiroidim düşük olduğu için kadın doğumcunun endokrin uzmanına yönlendirmesiyle yaptırmıştım, hormonal değerlere bakıldı ne bileyim anlamıyorum pek. ama şimdi gebelik testi aldım sanırım daha fazla dayanamiiiciiim ve test yapiciiimm inşaallah hayırla pozitif çıkar :))

ben kan tahlilini tiroidim düşük olduğu için kadın doğumcunun endokrin uzmanına yönlendirmesiyle yaptırmıştım, hormonal değerlere bakıldı ne bileyim anlamıyorum pek. ama şimdi gebelik testi aldım sanırım daha fazla dayanamiiiciiim ve test yapiciiimm inşaallah hayırla pozitif çıkar :))

sonucu bekliyorum yaz lütfen

Giz canım şimdi dr geldim 6 tane yumurtam oluşmuş 18-16-12-10 arasındaymış işte iyimi sence dr iyi dedi ama daha gelişir sen pazartesi vurun çatlatma iğneni dedi buğün vurmadı

geçmiş olsun canım tüplerinin açık olmasına sevindim.klomen çatlatma iğnesi gibi süreçleri geçtinmi sen ki aşılama dedi doktor

canım 4 ay klomen kullandım
4 ayın sonunda tuplere bakıldı
ığne falan olmadım doktor asılmaya gececegız dedı
ne zman hazır olursan adetın 3 gunu geldı
bende burdan takıp edıyorum catlatma ıgnesı vermemesı bu asamayı atlaması bana bıraz garıp geldı
oyle aklım yıne karstı

eşimin hareket sayı sorunu yok ama fındık fln ye diyorm yiyorm işte dio bn yemiyorm ama.

allah hepimizin muradını versn canım benm sizinde hamile haberini alınca kendiminki gibi seviniyorum gerçektenn Rabbim hepimizin göbüşünü doldursunn:KK49:

geçmiş olsun canm Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun. prolaktine sbh aç karnına bakılıyo canm yani bana hep öle dediler akşam gittiğimde yapmadılar

herkeste belirti olcak die bişi yokki takma sen onu kafana.. peki senn yumurtann çatlayıp çatlamadığına baktımı doktor

hadi bakalım canm hayırlısı olsun bu ay 3 çatlatma iğnemiz var hepimizinde ilk bakalım kim en çok çalışıp galip gelcekk:KK55::KK1:

hadi canm gözün aydın aydn en kısa zamnda kavuşursn inşallah bebeğine.. aşılama yaptrmadm ama basit bi işlem diyolar hmn yaptrmayı düşünüyomusun

amın canım ınsallah hepımız hemen kavusuruz bebıslerımıze
valla aklım bıraz karısık hemen yaptırmayacagız galıba
2 ay daha kendı halıne bırakalım dıyoruz
bakalım hayırlısı bu surec nasıl gececek bakalım

X