Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım benim çok üzüldüm.seninle fazla sohbet etme imkanımız olmadı ama inan çok sevinmiştim.kendimede anca bu kadar sevinirdim heralde.allahın vardır bi bildiği güzelim sıkma canını.hayırlısını iste herzaman.bundada bi hayır elbetteki vardır.bak benim yumurtam bile gelişmio.sen yine hamile kalabiliosun.en azından buna şükret.illaki vakti zamanı bellidir.bol bol dua et tatlım.rabbim bi gün bizleride sevindircek.

canım çok çok teşekkür ederim çok saol sürekli dua ediyorum zaten Allah hakkımda en hayırlısı neyse onu nasip etsin

günaydınlar ankara 3 oldu has. aynı haberdar edelim birbirimizi

elifim ne yaptın

günaydın canım bişey yapmadım sayılır dün sadece yine sağlık ocağına kan verdim bakalım değerim dahada düşmüş mü diye bugün öğleden sonra sonucunu alıcam ondan sonrada pazartesiyi bekliycem canım

Geçmiş olsun canım havalar sürekli değişiyor.Bende bugün dışardaydım esneme tuttu beni eşim nazara gelmişsin sen dedi okudu sağolsun.Sende dikkat et kendine boğazına çam yaprağı bulabiliyorsan onu kaynat ve iç denenmiştir eşim çoğu kişiye önerdi ve geçirdi öksürük bogaz ağrısına iyi geliyor.Birde viks varsa bademcik taraflarına sür sar boğazını oda iyi gelir.Allah şifa versin canım:KK16::KK54:

Allah nasip eder inşallah hamilesindir:KK16:

Hadi inşallah bu sefer hamile kalırsın:KK16:

Geçmiş olsun canım.İnşallah olur canım olumsuz düşünme Allah kısa zamanda nasip etsin inşallah:KK16::KK34:

Evet havalar hiç belli olmuyor bahar havası :KK55:

Canım ya çok geçmiş olsun.Allah tekrardan anne olmayı nasip eder inşallah sağlıklı bir şekilde.Herşeyde bir hayır vardır.Kendini üzme en azından hamile kalabildin.İnşallah sağlıklı hayırlı bir hamileliğin olur.Kendine iyi bak ve gelişmelerden haberdar et.:KK16::KK54:

Sanada çok geçmiş olsun canım kolay değildir tabiki Allah göstermesin hiç kimseye.Sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin.Bu arada sen nasılsın bebeğin nasıl iyisinizdir inşallah:KK16::nazar:

Teşekkür ederim canım ben iyiyim bebekde iyidir inşallah bir sıkıntımız yok çok şükür tatlım. Böyle olumsuz gelişmeler olunca tedirgin oluyorum ister istemez benimde başıma gelmişti elifin başına gelenler Allah'ım birdaha bana da elife de yaşatmasın.Kimseye yaşatmasın inşallah...:KK31::KK31:

Günaydın canlarım,hepimize hayırlı cumalar.Cuma hürmetine Allah'ım dualarımızı kabul etsin inşallah,açılan eller boş çevrilmesin...

öglen sonunu merakla bekliyecegim canım hayırlısı olsun

bir müşterimle konuştum bilmiyordum bilsem sorarmıyım yalnızmısınız dedim yok canım eşim annem babam oglum hepsi trafik kazasında öldü dedi

çocuktan bahseince konu buraya geldi dedim benim yok henüz deyince kadın allahtan hayırlısı dile dedi 45 yaşında yalnız ögretmen çalışıyor allahtan sabır verin

o yüzden yaradandan sizler içinden de kendim içinde hem hayırlısı diliyorum cuma gününün yüzü gözü hürmetine

öglen sonunu merakla bekliyecegim canım hayırlısı olsun

bir müşterimle konuştum bilmiyordum bilsem sorarmıyım yalnızmısınız dedim yok canım eşim annem babam oglum hepsi trafik kazasında öldü dedi

çocuktan bahseince konu buraya geldi dedim benim yok henüz deyince kadın allahtan hayırlısı dile dedi 45 yaşında yalnız ögretmen çalışıyor allahtan sabır verin

o yüzden yaradandan sizler içinden de kendim içinde hem hayırlısı diliyorum cuma gününün yüzü gözü hürmetine

Allah düşmanıma bile böyle bişey yaşatmasın yaşayanada dağ gibi sabırlar versin çok kötü bişey Allah hepimize en hayırlısını versin inşallah bu mübarek gün

Allah düşmanıma bile böyle bişey yaşatmasın yaşayanada dağ gibi sabırlar versin çok kötü bişey Allah hepimize en hayırlısını versin inşallah bu mübarek gün

Aminnnn canım,yaşayan daha iyi bilir bu acıyı,çileyi dünya kararır herşey anlamını yitirir ama sonra ben ne yapıyorum kendimi toplamalıyım dersin ,pes etmek yok mücadeleye devam edersin birde bakmışsın ki herşey yoluna girmiş, tekrar hamile kalmışsın (inşallah):KK54::KK54::KK54:

allah düşmanıma bile böyle bişey yaşatmasın yaşayanada dağ gibi sabırlar versin çok kötü bişey allah hepimize en hayırlısını versin inşallah bu mübarek gün

canım benim allah sabrını bol versin canım ama ilki oldu ya arkası gelecek allahın izniyle bunları düşün bu psikolojiden kurtulmanı sağlır ebirhimin dediği gibi bi bakmışsın ikincisinin heyecanını yaşıyorsun
seni seviyoruz canım kendini üzme bizde üzülürüz bak beni düşün daha hiç yaşamadım o duyguyu bi an olsun
maşallah çokta dirayetlisin allah razı olsun bu sabrıyın mükafatını en kısa zamanda görürsün inşallah

selam kızlar.dün ovitrelle vurundum.Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın.en yakın zamanda göbişlerimiz bebiş dolsun inşallah :emir_bebek:

giz bunu okusana bi

canımm ben ıbrahım saracogluna gıttım ynına yuz yuze konstm onun yanında bıle agladım:) ıkı ay sogan kuru yapıp adetı tam gununde gordum.. fakat doktor dedıkı sogan suyu vucudu temızledıgı ıcın spermlerın tutunmasını engellermıs o yuzden ıcmıorm tatlım ıncır kurunu yapabılırm ama..

giz bak bunu pco işte benim hikayem topiğinde buldum acaba doğrumudur ki

canım benim allah sabrını bol versin canım ama ilki oldu ya arkası gelecek allahın izniyle bunları düşün bu psikolojiden kurtulmanı sağlır ebirhimin dediği gibi bi bakmışsın ikincisinin heyecanını yaşıyorsun
seni seviyoruz canım kendini üzme bizde üzülürüz bak beni düşün daha hiç yaşamadım o duyguyu bi an olsun
maşallah çokta dirayetlisin allah razı olsun bu sabrıyın mükafatını en kısa zamanda görürsün inşallah

canım benim bitanem bende sizleri çok seviyorum iyiki sizler varsınız en yakınlarım bile sizin kadar anlamıyor beni inşallah Allah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder

canım benim bitanem bende sizleri çok seviyorum iyiki sizler varsınız en yakınlarım bile sizin kadar anlamıyor beni inşallah Allah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder

elifciğim nasılsın sanıırm işler biraz ters gitmiş. sana üzülme diyemem ben de kaybettiğimde çok üzülmüştüm. ama insan umudunu asla yitirmiyor sonra hep birlikte burda çocuklarımızın yaptığı yaramazlıkları yazacağız. umudunu kaybetme.

elifciğim nasılsın sanıırm işler biraz ters gitmiş. sana üzülme diyemem ben de kaybettiğimde çok üzülmüştüm. ama insan umudunu asla yitirmiyor sonra hep birlikte burda çocuklarımızın yaptığı yaramazlıkları yazacağız. umudunu kaybetme.

merhaba canım iyi olmaya çalışıyorum üzülmemek malesef elde değil kendimi teselli etmeye çalışıyorum sonra bir anda tekrar aklıma geliyor ağlamaya başlıyorum inşallah Allah hepimize en yakın zamanda hayırlı sağlıkla bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip eder karnında olmaylada olmuyormuş çünkü

neyaz hiç duymadım böyle birşey ya ama dr gidince sorarım burcu ebirhimde sorsunlar onlar benden daha çabuk gidecekler

merhaba canım iyi olmaya çalışıyorum üzülmemek malesef elde değil kendimi teselli etmeye çalışıyorum sonra bir anda tekrar aklıma geliyor ağlamaya başlıyorum inşallah Allah hepimize en yakın zamanda hayırlı sağlıkla bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip eder karnında olmaylada olmuyormuş çünkü

seni çok iyi anlıyorum ki bazen aklıma geldikçe ağlıyorum. Rabbim en kısa zamanda hayırlı kullarından bize de versin inşallah. birde beterin beteri var. 9 ay karnında taşıyıp, hareketlerini duyupta kucağına alamayan da var. Allah dayanma gücü versin

giz bunu okusana bi

canımm ben ıbrahım saracogluna gıttım ynına yuz yuze konstm onun yanında bıle agladım:) ıkı ay sogan kuru yapıp adetı tam gununde gordum.. fakat doktor dedıkı sogan suyu vucudu temızledıgı ıcın spermlerın tutunmasını engellermıs o yuzden ıcmıorm tatlım ıncır kurunu yapabılırm ama..

giz bak bunu pco işte benim hikayem topiğinde buldum acaba doğrumudur ki

neyazcığım bencede doğrudur.soğan suyu rahmi temizliyor adet olup temizlendikten sonra(yumurtlama dönemimde) incir kürünü yap canım soğana bir müddet ara ver bence

elifciğim ne yaptın canım kan sonucunu aldınmı iyi olmaya çalış tatlım bunlarda geçecek Allah'ın izniyle.:KK54::KK54:

elifim hg din iki gün sonra tekrar test yaptır dr dedigi gibi deger düşerse sonlandırılmak zorunda kalır malesef

diger topikteki arkadaşda öyle olmuştu birden kanaması başlamıştı dr gitmiş bir şey yok demiş sonraki gün tekrar ve deger yavaş yavaş 0 lanmış hayırlısı canım

burcu neyaz bu eczanelerde yok ne kadar aldınki sadece jel mi var içinde ovulasyon ve gebelik testide varmı
nasıl kullanacagını biliyormusun

110 tl gibi bişey fiyatı canım.evet içinde 5 ovulasyon testi, 2 gebelik testi var.

X