Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

selam kızlar.dün ovitrelle vurundum.Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın.en yakın zamanda göbişlerimiz bebiş dolsun inşallah :emir_bebek:

Hadi hayırlısı olsun tatlım. Eşin ile birliktelikte 2 saat önce eşine türk kahvesi içirmeyi unutma canım (sen içme ama)sperm hareketini hızlandırıyor.Keçiboynuzu pekmezi yedir mutlaka sende kuru incir ye havuç ye bol bol eşinde yesin havuç:KK16::KK16:

Hadi hayırlısı olsun tatlım. Eşin ile birliktelikte 2 saat önce eşine türk kahvesi içirmeyi unutma canım (sen içme ama)sperm hareketini hızlandırıyor.Keçiboynuzu pekmezi yedir mutlaka sende kuru incir ye havuç ye bol bol eşinde yesin havuç:KK16::KK16:

Arkadaşlar havuç ne işe yarıyor. ben hiç duymadım daha önce, benim eşim havucu çok sever ve çok da tüketir bari söyleyeyim de işe yaradığını, sevinsin. :KK1:

evet canım gitti gidiyordan aldık.110 hatırlıyorum ama 100 den aşağı değil küsüratı vardı .yaa aslında hiç onu alıcak durumda değiliz ama mecburen işte bi ümit diye aldık.inşallah vesile olur

yumurtlama ününden eminsen başla canım kolay gelsin
bak ilişkiye girmeden 15 dakika önce sıkacaksın jeli sonra fazlası için ıkın sonra da allah yardımcın olsun

giz yumurtlama içinde test var içinde .11. gün başla diyo yumurtlama testini yapmaya yakalayabilmek için ama doğru diyosun belki erken yumurtlıycam ben başlayım kullanmaya ne fark eder ki dimi ama

burcu bence başla kuzum bak hiç unutmam size anlatayım

ben bu jeli aldım odaya gittim bizimkine dedimki 15 dk sonra gel ana aradan yarım saat oldu yok bagırıyorum duyan yok kalktım birde ne görüyüm adam uyumuş nasıl sinirlendim anlatamam
sonra ki gün dedim kapıda dur

vesdeniz canım havuç tabiki yaralı eger sıkma makinan varsa eşine günde iki bardak havuç suyu içir çok faydalı hareket için kuzum

ben bu jeli aldım odaya gittim bizimkine dedimki 15 dk sonra gel ana aradan yarım saat oldu yok bagırıyorum duyan yok kalktım birde ne görüyüm adam uyumuş nasıl sinirlendim anlatamam

vesdeniz canım havuç tabiki yaralı eger sıkma makinan varsa eşine günde iki bardak havuç suyu içir çok faydalı hareket için kuzum

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

prolaktini yüksek olanlar incirden uzak durun hatırlatma 1... 2 hatırlatma 1.... 2 :KK50::KK50::KK50:

giz selam cnm nasılsın dün görüştüm tüp bebek bölümüyle dr nafiye yılmaz adet görünce gel kan tahlili ultrason yapalım sonra heyete sunulacak evet derlerse başlayacaz tedaviye..

Son düzenleme:

:) ilahi çok hoşsun. sağ ol tatlım. bunu da deneyelim bakalım. yani havuç suyunu :)

X