Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Teşekkür ederim canım ben iyiyim bebekde iyidir inşallah bir sıkıntımız yok çok şükür tatlım. Böyle olumsuz gelişmeler olunca tedirgin oluyorum ister istemez benimde başıma gelmişti elifin başına gelenler Allah'ım birdaha bana da elife de yaşatmasın.Kimseye yaşatmasın inşallah...:KK31::KK31:
Amin canım Allah yardımcımız olsun kötülüklerden korusun hepimizi:KK16::nazar:
Günaydın canlarım,hepimize hayırlı cumalar.Cuma hürmetine Allah'ım dualarımızı kabul etsin inşallah,açılan eller boş çevrilmesin...
Aminnn canım hepimizin duaları kabul olur inşallah:KK16:
öglen sonunu merakla bekliyecegim canım hayırlısı olsun

bir müşterimle konuştum bilmiyordum bilsem sorarmıyım yalnızmısınız dedim yok canım eşim annem babam oglum hepsi trafik kazasında öldü dedi

çocuktan bahseince konu buraya geldi dedim benim yok henüz deyince kadın allahtan hayırlısı dile dedi 45 yaşında yalnız ögretmen çalışıyor allahtan sabır verin

o yüzden yaradandan sizler içinden de kendim içinde hem hayırlısı diliyorum cuma gününün yüzü gözü hürmetine
Evet canım herşeyin hayırlısını istemek en doğrusu hepimiz için hayırlısı neyse o olsun.Allah yardımcısı olsun çok zor bir durum:KK50:
Allah düşmanıma bile böyle bişey yaşatmasın yaşayanada dağ gibi sabırlar versin çok kötü bişey Allah hepimize en hayırlısını versin inşallah bu mübarek gün
Aminn canım:KK16:
canım benim bitanem bende sizleri çok seviyorum iyiki sizler varsınız en yakınlarım bile sizin kadar anlamıyor beni inşallah Allah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder
Aminn canım Allah hepimize nasip eder inşallah.Sende kendini üzme yeniden sağlıklı olarak anne olursun umarım:KK16::KK34:
Hadi hayırlısı olsun tatlım. Eşin ile birliktelikte 2 saat önce eşine türk kahvesi içirmeyi unutma canım (sen içme ama)sperm hareketini hızlandırıyor.Keçiboynuzu pekmezi yedir mutlaka sende kuru incir ye havuç ye bol bol eşinde yesin havuç:KK16::KK16:

havuç bayan için yararlı canım
Havuç patates ve incir pkolular için pek önerilmiyor.İnsülin direncini artırdığı için havucu pek önermiyorlar.İncirde prolaktini yüksek olanlara önerilmiyor.Oyüzden ben havuç patates incir tüketmiyorum nerdeyse.Patatesi çok nadir kullanıyorum:KK31:

günaydın kızlar

elizan benimde dr nafile hocaydı ilgililer ben çok memnundum inan peki adet tarihin ne zaman ben bildigim için adetin birinci günü gidecegim o gün tahlil yapıyorlar sonra onların sonucunun öglen sonu alacaksın ve saat 2 de heyete sunulacak kabul görürlerse evrakları hazırlayıp başlıyacaksın uzun protokol ise senin adetin 8 9 10 günü başlarsın eger emninsen kabul edeceklerinden evrakları hazırla derim

senin tüp mü yoksa aşılamamaydı unuttum

neyaz prolkatin degerin testlerine var orda yazar kuzum

günaydın kızlar

elizan benimde dr nafile hocaydı ilgililer ben çok memnundum inan peki adet tarihin ne zaman ben bildigim için adetin birinci günü gidecegim o gün tahlil yapıyorlar sonra onların sonucunun öglen sonu alacaksın ve saat 2 de heyete sunulacak kabul görürlerse evrakları hazırlayıp başlıyacaksın uzun protokol ise senin adetin 8 9 10 günü başlarsın eger emninsen kabul edeceklerinden evrakları hazırla derim

gizim nsln cnm son üç aydır 23.günde progesteron 4 tü bu ay 8 oldu evet 10 nu geçmedi ama çok mutlu oldum yaza kadar toparlanmalıyım temmuz da inşallah tüp tedavisinde sonra hamişim sen nisanda mı başlıyorsun

gizim nsln cnm son üç aydır 23.günde progesteron 4 tü bu ay 8 oldu evet 10 nu geçmedi ama çok mutlu oldum yaza kadar toparlanmalıyım temmuz da inşallah tüp tedavisinde sonra hamişim sen nisanda mı başlıyorsun

evet nisanda canım korkum beni hemen başlatmayıp mayısa atmaları

günaydın kızlar

selam canım adet günüm benim belli olmuyo ne zaman olursa o zaman benim tüp bebek yapılacak canım evrakları hazırlarım onlar sorun deil uzunmu kısamı protokol ona ozaman karar vericekler suan hiç bişe bilmiyorum herşey heyetin kabulüne bağlı:KK76:

günaydın kızlar hafta sınu kimsecikler yok

canım bana öyle fazla tahlil yapmıyor doktorum senin hastalığın belli diyor ilk başta horman tahlilime baktı iyi durum dedi bana bile vermedi sonuçlar dr bilgisayarına düşüyor durum iyi yada kötü diyo detaylı konuşmuyo o yüzden de bilmiyorum
işte en son kan pırtılaşması var mı diye istedi

ayyyyy çok hastayımmmm bi an önce iyileşmem lazım cuma günü tekrar tedaviye başlıorum bu sefer hem iğne hem klomen bi arada kullancam.bu seferde yumurtlamayım kendimi kümese kapatıp yumurtlama taktikleri öğrencem.bu ne arkadaş ya insanın 3 aydır bi yumurtası gelişmezmi..ayyy kızlar çok bunalımım galiba kendimi sağa sola çarpasım gelior.biri bana çorba yapsın hönk hönk öksürüyorum

ayyyyy çok hastayımmmm bi an önce iyileşmem lazım cuma günü tekrar tedaviye başlıorum bu sefer hem iğne hem klomen bi arada kullancam.bu seferde yumurtlamayım kendimi kümese kapatıp yumurtlama taktikleri öğrencem.bu ne arkadaş ya insanın 3 aydır bi yumurtası gelişmezmi..ayyy kızlar çok bunalımım galiba kendimi sağa sola çarpasım gelior.biri bana çorba yapsın hönk hönk öksürüyorum

Ahhh canımmm, geçmiş olsun kendine iyi bak tatlım moralini de bozma bu defa gelişir inşallah yumoşların sitreste etkilyor biliyorsun değil mi? :KK31::KK31:

Ahhh canımmm, geçmiş olsun kendine iyi bak tatlım moralini de bozma bu defa gelişir inşallah yumoşların sitreste etkilyor biliyorsun değil mi? :KK31::KK31:

sağol tatlım salgın var burda hemen kaptım şifayı.biliorum canım streste etkili ama elden bişi gelmio hadi stres yapma.aslında bu ay çok umutluyum hem iğne hem klomen illaki gelişir heralde glukopage içiyorum 20 günde 5 kilo verdim bilmiyorum ama çok umutluyum

elifciğim günaydın nasılsın canım. ben de birazdan işe gideceğim. evi toplamadan şöyle bi bakayım dedim. malum gerçek olmasa da burda da bir dünyamız var

günaydın canım iyi olmaya çalışıyorum kanamam başladı 2-3 gündür ağrım var biraz ama bende mecburen işe geliyorum sen nasılsın canım çoktandır doğru dürüst görüşemedik

canım çok geçmiş olsun bol bol dinlen yumurta işinide çok takma kafana benimde klomenle büyümedi yumurtam 2 ay sonra doktor farklı bi ilaç verdi onunla büyüdü canım

bende iyiyim canım bu ay güzel haberi senden alırız inşallah canım

yarın dr ilaç verecek ama tam ev taşıma arifesinde nası nerde iş yapacağız o kadar karışık zaman ki taşınma günüm de belli olmadı daha o günemi gelir bu ay da ilaç verecek neler yazarsa artık kan pırtılaşması varmı onun sonucunu gösterecem

X