Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar günaydın dün moralim bozuk olduğu için işede gelmedim doktora gititm keseyi görmeye kese gözükmedi muayene ederken 3-4 damla kahverengi leke oldu sonra tekrar kan testi istedi sonuç 322 çıktı doktor gebelik sonlanmış düşük yapıyosun dedi :KK43::KK43::KK43::KK43: dünya başıma yıkıldı tabi kanaman başlar dedi ama dün sabahtan beride ne kanamam oldu ne ağrı sancı oldu lekelenme bile kafayı yemek üzereyim

Canım yaaa çok geçmiş olsun benim daha önceden yaşadığım sıkıntıyı yaşıyorsun şu an sen eğer progestan kullanıyorsan bırak canım inşallah normale döner ama zor maalesef inan ki çok üzüldüm:KK14::KK14: en iyi ben anlıyorum seni çünki aynısını bende yaşadım ekim ayında inşallah kürtaja gerek kalmaz benim kalmamıştı tatlım en azından hamile kalabildiğine sevin en kısa zamanda yine kalırsın inşallah :KK14::KK14::KK14: Allah'ın dediği olur bitanem güçlü olmaya çalış mutlaka vardır bir nedeni belki dünyaya gelse sağlıksız olcaktı o zaman daha kötü olurdu canım benim...Böyle düşünerek teselli etmeye çalış kendini ne olur...:KK5::KK5:

kızlar günaydın dün moralim bozuk olduğu için işede gelmedim doktora gititm keseyi görmeye kese gözükmedi muayene ederken 3-4 damla kahverengi leke oldu sonra tekrar kan testi istedi sonuç 322 çıktı doktor gebelik sonlanmış düşük yapıyosun dedi :KK43::KK43::KK43::KK43: dünya başıma yıkıldı tabi kanaman başlar dedi ama dün sabahtan beride ne kanamam oldu ne ağrı sancı oldu lekelenme bile kafayı yemek üzereyim

geçmiş olsun canım. çook üzüldüm yaa. inşallah seninle kalır .hayırlısı neyse o olsun canım .

ebirhim senin nasıl olmuştu canım biraz daha detaylı anlatabilirmisin sana zahmet değerlerin ne kadar çıkmıştı nasıl oldu

elifim hg din iki gün sonra tekrar test yaptır dr dedigi gibi deger düşerse sonlandırılmak zorunda kalır malesef

diger topikteki arkadaşda öyle olmuştu birden kanaması başlamıştı dr gitmiş bir şey yok demiş sonraki gün tekrar ve deger yavaş yavaş 0 lanmış hayırlısı canım

burcu neyaz bu eczanelerde yok ne kadar aldınki sadece jel mi var içinde ovulasyon ve gebelik testide varmı
nasıl kullanacagını biliyormusun

ebirhim senin nasıl olmuştu canım biraz daha detaylı anlatabilirmisin sana zahmet değerlerin ne kadar çıkmıştı nasıl oldu

canımmmmmm,bende adetim 2 gün geçince (10ekimde)test yapmıştım 94 çıkmıştı cuma günüydü pazartesi yani 6 gün geçince 14 ekim de)tekrar baktırdım 435 çıkmıştı dr.çok güzel demişti.17 ekimde dr.çağırdı vajinadan ultrason yaptı kese görüldü ben hiç istememiştim aslında ultrasonu ama dr.a bişey diyememiştim.sonra 22 ekimde tekrar test yaptım dr.istememişti benim içim rahat değildi ve sonuç 6.000 lerde olması gerekirken 607 çıktı çok düşüktü dr.aradım hemen gel dedi yine ultrasona girdim progestanı bırak düşük yapacaksın kendiliğinden düşer dedi ve 4 aralık pazar akşamı düşük yaptım canım:KK14::KK14: kendiliğinden düştü ona bile şükrettim kürteja gerek kalmadı diye:KK14::KK14: ama şimdi yeniden hamileyim çok şükür sende kendini topla canım güçlü ol en azından tüplerin açık olduğunu başka bir sorun olmadığını öğrenmiş oldun kolay değil ama elden de birşey gelmiyor ne yazık ki en iyisini yaradanım biliyor o nasıl uygun görürse öyle sonuçlanıyor.Mutlaka vardır bir hayır ama bizler bilemiyoruz tatlım.Sende inşallah kürteja gerek kalmadan kurtulursun ve en yakın zamanda sağlıklı bir hamilelik yaşarın canım...

canım peki senin değerlerin düşmeye başladıktan ne kadar süre sonra kanaman başladı bende ne kan ne lekelenme hiç bişey yok

canımmmmmm,bende adetim 2 gün geçince (10ekimde)test yapmıştım 94 çıkmıştı cuma günüydü pazartesi yani 6 gün geçince 14 ekim de)tekrar baktırdım 435 çıkmıştı dr.çok güzel demişti.17 ekimde dr.çağırdı vajinadan ultrason yaptı kese görüldü ben hiç istememiştim aslında ultrasonu ama dr.a bişey diyememiştim.sonra 22 ekimde tekrar test yaptım dr.istememişti benim içim rahat değildi ve sonuç 6.000 lerde olması gerekirken 607 çıktı çok düşüktü dr.aradım hemen gel dedi yine ultrasona girdim progestanı bırak düşük yapacaksın kendiliğinden düşer dedi ve 4 aralık pazar akşamı düşük yaptım canım:KK14::KK14: kendiliğinden düştü ona bile şükrettim kürteja gerek kalmadı diye:KK14::KK14: ama şimdi yeniden hamileyim çok şükür sende kendini topla canım güçlü ol en azından tüplerin açık olduğunu başka bir sorun olmadığını öğrenmiş oldun kolay değil ama elden de birşey gelmiyor ne yazık ki en iyisini yaradanım biliyor o nasıl uygun görürse öyle sonuçlanıyor.Mutlaka vardır bir hayır ama bizler bilemiyoruz tatlım.Sende inşallah kürteja gerek kalmadan kurtulursun ve en yakın zamanda sağlıklı bir hamilelik yaşarın canım...

canım söylemeyi unuttum 1 aralıkta hafiften kanama başadı 4 aralıkta düşük gerçekleşti ( biraz ağrıların oluyor aynı adet sancısı gibi )kanama 1 hafta sürdü 7 aralığa kadar)12 aralıkta da değerlerim sıfırlandı herşey normale döndü

canım söylemeyi unuttum 1 aralıkta hafiften kanama başadı 4 aralıkta düşük gerçekleşti ( biraz ağrıların oluyor aynı adet sancısı gibi )kanama 1 hafta sürdü 7 aralığa kadar)12 aralıkta da değerlerim sıfırlandı herşey normale döndü

canım senide sıkıyorum kusura bakma ama kafam çok karışık o yüzden sen 22 ekimde değerlerinin düştüğünü öğrendin ama 1 aralıkta mı kanama başladı yani 1 aydan fazla bir süre sonra

canım senide sıkıyorum kusura bakma ama kafam çok karışık o yüzden sen 22 ekimde değerlerinin düştüğünü öğrendin ama 1 aralıkta mı kanama başladı yani 1 aydan fazla bir süre sonra

yok canım ne sıkması .ben yanlış yazdım 22 kasımda değerim düşmeye başladı adet tarihim 8 ekimdi çatlatma iğnesini vurunma tarihimde 23 ekiödi o ekim yazdıklarım kasım canım yanlış yazdım ya kusura bakma

yok canım ne sıkması .ben yanlış yazdım 22 kasımda değerim düşmeye başladı adet tarihim 8 ekimdi çatlatma iğnesini vurunma tarihimde 23 ekiödi o ekim yazdıklarım kasım canım yanlış yazdım ya kusura bakma

Yok canım asıl sen kusura bakma o zaman bende bekliyim yani kanamayı kürtaj falan olmıyım zaten acayip ürperdim öyle kürtaj falan diyince

Yok canım asıl sen kusura bakma o zaman bende bekliyim yani kanamayı kürtaj falan olmıyım zaten acayip ürperdim öyle kürtaj falan diyince

ne kusur tatlım keşke elimden gelen bişey olsada yapsam senin için.Bekle canım özel hastaneye gitmiştim orası ne diyecek diye bana hemen kürtaj olman gerekiyor demişti kendiliğinden düşmez demişti fiyatıda 750 tl ydi.kendi dr.um kendi düşer dedi dediği gibide oldu canım

ne kusur tatlım keşke elimden gelen bişey olsada yapsam senin için.Bekle canım özel hastaneye gitmiştim orası ne diyecek diye bana hemen kürtaj olman gerekiyor demişti kendiliğinden düşmez demişti fiyatıda 750 tl ydi.kendi dr.um kendi düşer dedi dediği gibide oldu canım

kanamam başlayınca ağır bişeyler kaldırmıştım ağır sporlar yapmıştım çabuk düşsün diye hoplayop zıplamıştım kapılara asılmıştım evde canım çabukda düştü çok şükür.Buna şükür edilmez ama kürtajdan kurtulduğuma şükrediyorum.

kanamam başlayınca ağır bişeyler kaldırmıştım ağır sporlar yapmıştım çabuk düşsün diye hoplayop zıplamıştım kapılara asılmıştım evde canım çabukda düştü çok şükür.Buna şükür edilmez ama kürtajdan kurtulduğuma şükrediyorum.

inanmıyorum ya nelr yaşamışsın

aman elifim bekle o zaman tabi yinede bir dr daha görün derim devlet has. mesela

günaydın canım nasılsın görüşemedik ne zamandır ne yaptın nasıl gidiyor.ben yarın ztb ye gidiyorum ön görüşmeye sanırım orda başlıyorum tedavime..

canım sen ankaradamısın bende ztba gidiorum seni mutlaka görmüşümdür o zaman daimi müşterisi oldum ben

canım benim çok üzüldüm.seninle fazla sohbet etme imkanımız olmadı ama inan çok sevinmiştim.kendimede anca bu kadar sevinirdim heralde.allahın vardır bi bildiği güzelim sıkma canını.hayırlısını iste herzaman.bundada bi hayır elbetteki vardır.bak benim yumurtam bile gelişmio.sen yine hamile kalabiliosun.en azından buna şükret.illaki vakti zamanı bellidir.bol bol dua et tatlım.rabbim bi gün bizleride sevindircek.

günaydnn kızlarr nasılsınzz.. ben çok hastayım şimdi iyiyim birazda gece çok kötüydüm heryerim ağrıyodu yaa başım boğazm bacaklarımmmkollarımm:KK43:( ayy çok zor hastalık Allah kimseye vermesn.. şimdi başım ağrıyo sadece napabilirim bunun geçmesi için kızlarr:KK43:(
Geçmiş olsun canım havalar sürekli değişiyor.Bende bugün dışardaydım esneme tuttu beni eşim nazara gelmişsin sen dedi okudu sağolsun.Sende dikkat et kendine boğazına çam yaprağı bulabiliyorsan onu kaynat ve iç denenmiştir eşim çoğu kişiye önerdi ve geçirdi öksürük bogaz ağrısına iyi geliyor.Birde viks varsa bademcik taraflarına sür sar boğazını oda iyi gelir.Allah şifa versin canım:KK16::KK54:
kız bu ay çok banyo yapmadmki çalışma yoktu yani boştu bu ay.. ya ilaç kullanamam adetime 2 gün kaldı drum kullanma ağrı kesici fln adetini keser dedi. geçen ay almıştım keesti..

gece yatmadan başladı ağrı belki hamileymdr ondan ağrıyodr:KK1: ayy bnde hamile olsamda midem bulansa başım dönse ne güzel olur:))
Allah nasip eder inşallah hamilesindir:KK16:
bu havalr en pis havalar bol meyve ve sulu gıdalar yemek lazım ben işyerime meyve getiiyorum zaten portakal mandilana sevmem huyum kurusun armut havuç

martta iki hamiş verdik inş. nisanda olur şu topik bereketlenir

benim normal yolla pek umut yokma tüp bebege 1 ay kala deneyim bakalım adetim bitmek üzere adam çıldırıyor hazır delirmişken demi ama :KK1::KK1::KK1:
Hadi inşallah bu sefer hamile kalırsın:KK16:
valla kuzum sağolasın .verdim kanı geldim sonuçlar
fsh:7,18 e2:39 prolaktin:28,84 ( bundan yılzım var ama doktor önemli değil dedi sınır 26,72 diyo benimki 28,84) klomen verdi yine.gündüz bir tane gece yarım iç dedi.gayet güzel bakalım yumrtaları takip edelim yine dedi.7 sinde çağırdı yine.bi de bu jel de gelcek ya inşallah olur artık allahımm
Geçmiş olsun canım.İnşallah olur canım olumsuz düşünme Allah kısa zamanda nasip etsin inşallah:KK16::KK34:
Günaydın canım, bizim buralarda tam bahar havası sağı solu belli değil; bazen güneşli güzel ,bazende sisli puslu soğuk bir hava ...
Evet havalar hiç belli olmuyor bahar havası :KK55:
Canım ya çok geçmiş olsun.Allah tekrardan anne olmayı nasip eder inşallah sağlıklı bir şekilde.Herşeyde bir hayır vardır.Kendini üzme en azından hamile kalabildin.İnşallah sağlıklı hayırlı bir hamileliğin olur.Kendine iyi bak ve gelişmelerden haberdar et.:KK16::KK54:
bu da bişeymi bir de öncesini ikizleri kaybedişimi anlatsam :KK50::KK50::KK50:
Sanada çok geçmiş olsun canım kolay değildir tabiki Allah göstermesin hiç kimseye.Sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin.Bu arada sen nasılsın bebeğin nasıl iyisinizdir inşallah:KK16::nazar:

X