Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

yok canım öyle bir teşhis koymadı doktor ama .eşim varikosel ameliyatı oldu.faydası olur belki diyoruz onu da bi deneyelim

inşallah tatlım takip ettiğim kadarıyla sebebsiz infertiti sizinki yaşın geç eşinde sperm var sende yumurta aşılamayı düşün derim varikosel ameliyatından sonra test sonuçlarınız yükseldi mi

Elif,ebirhim bebişler nasıl canlarım yaaa kıpır kıpırlardır şimdi
burcu,bahar,sveh, giz sizler nasılsınız
benim ameliyattan sonra karnım çok şişmiştiya hayıt tohumunu içeli inmeye başladı (önceden cinsiyeti belli mi kaç aylık oldu diye soruyorlardı )şimdi öyle olmadı çok mutluyum zayıflamaya başlıyom allahın izniyle
Merhaba canım iyiyim neolsun sen nasılsın?Bugün kan vermeye gittim kontrolüm var haftaya fakültede.Metformin 850 mglık kullnıyordum 1000 mglık yazdırdım doktora.İnşallah bunun faydasını görürüm.Bende diyet ve spor yapıyorum canım:KK8:
merhaba canım hoş geldin biz iyiyiz sen nasılsın zayıflamaya başlamışsın ne güzel hayıt tohumu bende kullandım adetlerimi düzenlemişti benim faydası oldu sanada olur inşallah canım[/QU

aklıma geldikçe biraz kötü oluyorum ya sabrını yada hayırlısını ver allahım diye dua ediyorum ama çok umutluyum bilmiyorum neden sizden sonra güvenim daha da geldi işte şuan mesela ev taşıma arifesindeyim hazırlıklar yapıyorum diyorum yeni evime gelecek bebişim diye umut var aklımı başka şeylere takmaya çalışıyorum işte
evet canım yaa laporoskopiden sonra bi acayip olmuştum karnım burnumdaydı indi hayıt tohumu ve cihan perçemi kullanıyom faydasınıda gördüm benim vucut çok şişerdi ellerim felan o da kalmadı karnım indi sauna eşofmanı aldım o kullanıyom yani bünyem bi nepzede olsa kendine gelmeye başladı
inşallah darısı bana canım yaa benim kinide düzenler sen ne kadar bi sürede kullandın

Hayıt tohumunu bende bir ara kullanmıştım.Şuan tiroit ilacı kullandığım için bıraktım hayıtı ama ileride başlamayı düşünüyorum.Güle güle otur evinde huzurlu ve mutlulukla.:KK16:İnşallah bebeğinde gelir yeni evinde:KK16::KK34:

iyiyim bitanem sen nasılsın ? bebiş nasıl ?

iyiym canım o da iyidir inşallah görünürde bir sorun yok dün kan verdim canım değerim yükselmiş 2.493 olmuş çok şükür.:KK9::KK9: geçen hafta perşembe (22 sinde) baktırmıştım(508 di) dahada baktıramamıştım ya hafta sonu girmişti araya.

iyiym canım o da iyidir inşallah görünürde bir sorun yok dün kan verdim canım değerim yükselmiş 2.493 olmuş çok şükür.:KK9::KK9: geçen hafta perşembe (22 sinde) baktırmıştım(508 di) dahada baktıramamıştım ya hafta sonu girmişti araya.

maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar: çok güzel böyle güzel bi şekilde devam eder inşallah sen tekrar ne zaman gidiceksin doktora canım

X