Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Günaydın güzel bayanlar canlarım iyiki varsınız sizlerle konuştukça kendime geliyorum yoksa sinirlerim geriliyo
insann birileriyle aynı dili konuşması çok güzel yeri geliyo insann eşi bile anlamıyo.... mesela bnmki uyuz keçi boynuzu pekmezi aldm yemiyo zorla tıkıyorum. dedim sanki soğan suyu içiyosunn..ya zaten bende içemiyorum ne kadar kötü bi tadı varr midem kalktı..
gerçekten öle olcak sanırımm
öle valla canm hoşgeldn tekrardan aramıza... insan konuştukça rahatlıyo burda:))
ben iyiyim çok şükür ama sen artık ya bi test güzelim ya yapta kurtul stresten en azından ne olduğunu bilirsin böyle beklemek çok daha zor ve yorucu bence canım
aynenn bn çoktan patladıydm
iyim bende canım ya.akşam ablam bendeydi yaza kardeş yapıcaz dedi.çok moralkim bozuk .
bende dün bitane hamile haberi daha aldımm dedi sende yapp.. sanki çok kolay bişi banyo yapa yapa beyazladm ama yokk

hoşgeldin canım,umudunu kaybetme sakın ben kızıma klomeni ilk kullanışta hamile kalmıştım ,ilk tedavimdi kızım şimdi 10 yaşında canım

Yaa Ne Güzel İnşallah Bende Senin Kadar Şanslı Olurum Çok Sağol İlgin İçin Kızını Allah Bağışlasın Bizlerede Nasip Etsin İnşallah.

giz aktar dün bişi sordm cvp vermedn:)) keçiboynuzu pekmezi nekar yicek bnm kocişş bide bn soğanı içemiyorm içine bişi daha katsam olmaz mıı tadını kokusunu alcakk bişi

giz aktar dün bişi sordm cvp vermedn:)) keçiboynuzu pekmezi nekar yicek bnm kocişş bide bn soğanı içemiyorm içine bişi daha katsam olmaz mıı tadını kokusunu alcakk bişi

aktar dersen cevaplamaz lokman hekimim diyceksin ona.

ben cevap vereyim canım, eşin pekmezi senin yumurtlama dönemlerinde yiyecek çalışmalar bitene kadar yani
soğan kürüne karanfil ya da az bir limon katabilirsin canım

kuzum unuttum ya keçiboynuzunu sabah aç karnına 1 yemek kaşıgı ve akşam yemekten sonra yatarken 1 kaşık

sogan suyuna hiçbirşey katılmaz neresi köü ben bayılıyorum başladım bügün bende içerken kuzumu düşüyorum sende öyle ya

burcu senin durumunda bana benzemiş benim erkek kardeşim evleneli 9 ay oldu çocuk düşünmüyolardı benim tedaviye ilk başladığım ay doktordan geldim moral bozuk doktor klomen le yumurtan gelişmemiş dedi 2 saat sonra onlar geldi doktordan kardeşimin eşi hamileymiş ya aslında çok sevindim ama bi yandan da çok kötü oldum saolsunlar 3 aydırda özelliklie gelinimiz sürekli yanımda bugün bebeği gördük şöyle olmuş bugün böyle olmuş her gün konu aynı nispet yapar gibi konuşuyolar dünde telefon açtı bana abla napıyosun diyo iyiyim sen napıyosun dedim bende internetten bebek beşiklerine bakıyorum diyo

kızlar bugün acayip su içiyorum ya dilim damağım kuruyor 1.5 lt suyu bitiri verdim kaşla göz arası Allah Allah. Karnım davul oldu su içmekten pantolunumu kapatamıyorum ya fermuar açık geziyorum Allahtan üstteki uzunda kapatıyor haaa

ne ydin kız suyun fazlasıda iyi degil bari limon damlat

canlarım herkes aynı düşüncede ama yanlış ya yada biz öyle zannediyoruz bizim yok ya

bakın örnek ben varım işte kızkardeşim bende sonra evlendi hamile kaldı üüzldüm agladım dünyay gelince onu kucagıma alınca o sanki benim kuzumdu iannın ayrım yok (eltim aynı zamanda)

biliyorsunuz haftada birgün ben bakıyorum her salı birazdan gelecek beni görünce şımarıyor oynuyoruz gülücükler saçıyor öpmeye doyamıyorum bana anne desene diyorum kapıya bakıyor güya annem dışarıda diyor sıpa

yanımda annem kuzum diye seviyor kaynım babam diye eşimin yanında alıştım gerçi eşim alışmadı kızıyor bagırıyor diyorum senin olsun sende aynı yaparsın

aldım annemlere gittim annesi yoktu herşeyiyle ben ilgilendim ikinci annesiyim
kaynanamda kaldık 7 de kalktı beşikten eh diye hemen koynuma aldım

sakın kızmayın en yakınlarınıza onlar anne baba üzüldügünüzü kırıldıgınızı söyleyin

ben söyledim gerçi birşey degişmedi ama olsun

bu arada ismim sümeyye:))
Memnun oldum Sümeyyeciğim güzel isim.İsminle huzurlu yaşa inşallah
günaydın kızlar eleman bugünde yok erkenciyim neler var bakem

sveh bahar gece kuşları sizi
kızlar erken kalkınca sarhoş gibi oluyorum ya akşamda hoppa yatak
Günaydın evet dün fırsatımız oldu yazıştık Sümeyyeciğimle
Allah mesut etsin canım kardeşini hayırlı olsun.Güzel haber tabiki ama haklı olarak için burkuluyor.Onuda isteyerek yapmıyordur belki ilk çocuklarıysa oda onun verdiği heyecanla seninle paylaşıyordur.Canını sıkma Rabbim inşallah hepimize nasip etsin
Su içmek iyidir keşke bende çok su içebilsem suyun zararı yok.Çok aşırı olmadığı müddetçe.

Allah bağışlasın yiğenini Teyze Anne yarısı derler.Ya sevinirsin illaki sonuçta yabancınında çocuğu olsa bebekler melektir sevilmezmiAllah inşallah yaptığın emeklerin karşılığını verirde sana ve hepimize anneliği nasip eder.Başklarının çocuklarını nasıl seviyoruz kimbilir kendi bebeğimiz olsa nasıl severiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…