Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım sen hala adet olamadın mı yaa( Rabbim şifa versin o duphastonu druna sor her ay düzenli kullan canm bana iyi geldi sanada iyi gelir inşallahh. ilaç biteli kaç gün oldu canmm.

iyi dileklerin içinde çok saol tatlım inşallah herşey gönlümüzce olur

Ayy sen bu saatlerde gelirmiydin şekerim hoşgeldinnnNasılsın canım?Ben kaçak değilim canım geliyorumda denk gelemiyoruzSeni gördüğüme sevindim

eşim evde yok öle gelebildim:)) sen nie bu kadar geç geliyosn canm eşin kızmıyomu bnmle ilgilen demiyo mu bende çokk sevindim özledm kızz seni

Evet canım sana katılıyorum pkolu bir arkadaş vardı 102 kilo diyet yapıyordu hatta tam tedviyde geçmemiş yanlış hatırlamıyorsam ve ogün hamile olduğunu söylediAllah nasip ederse oluyor hertürlü.Hani pkolularda kilolularda hamile kalınması çok zor diyor ya oyüzden yazdım arkadaşın kilosunu.Herşey nasip kısmet.Allah hayırlısını versin inşallah

ya gerçekten öle neler neler okuyorum var ya imkansız die bişi yok yani bizim olmuyosa vardır Rabbimin bi bildiği

Canım evet 2 gün oluyor ilaç biteli olamadım hala bekliyorum canım.Adet söktürmek için günde 2 defa kullandım 5 gün boyunca.Düzenli şekilde nasıl kullanıyordun?

eşim evde yok öle gelebildim:)) sen nie bu kadar geç geliyosn canm eşin kızmıyomu bnmle ilgilen demiyo mu bende çokk sevindim özledm kızz seni

Çok takılmıyorum canım ya gündüz ev işi yemek vs derken akşamlarıda spor yapıyorum anca bu saatlerde girebiliyorum zamanım dolu dolu anlıyacağın eşim kızmıyor çok kalmadığım sürece yanımda oda tv izliyorYetenek sizsinize bakıyoruz.İlgileniyorum canım eşimle tabiki kıyamam eşimeSende iyi ettin geldin bende seni özledim canım

bana adet söktürücü die verdiğinde günde 3 kere kullanmıştım cnm ilaç bitti 10 gün snra fln olmuştum sende olursun daha merak etme stres yapma

sen çalışmıyosun dimi evdesn bnm gibi:))

Evet canım aynen öyle demekki zamanı var umarım kısa sürede hepimiz kavuşuruz bebeklerimize

inşallahh canmm.. eksikliğini çok hissediyo insann. bizim komşunn kızı var 1.5 yaşında babası işten geliyo hemen çıkıyo kapıya baba baba dio var ya içim sökülüyo sankii...

ya bahar şu aynı msjda bi sürü alıntıları nasıl yapıyosnn öğretsene banada(

bana adet söktürücü die verdiğinde günde 3 kere kullanmıştım cnm ilaç bitti 10 gün snra fln olmuştum sende olursun daha merak etme stres yapma

sen çalışmıyosun dimi evdesn bnm gibi:))
İnşallah canım sağolBen çalışıyordum ara verdim canım yol uzaktı.Şuan oriflamede satış temsilcisiyim tanıdık eş dosttan sipariş alıyorum denk gelirse evdeyim genelde günlerim var Hayırlısı olsun canım bebeklerimiz olsa vaktimizi onlarla geçiririz zaten
inşallahh canmm.. eksikliğini çok hissediyo insann. bizim komşunn kızı var 1.5 yaşında babası işten geliyo hemen çıkıyo kapıya baba baba dio var ya içim sökülüyo sankii...
Haklısın hissetmezmiyiz hepimizin başında birde özellikle çocuklara düşkünsek dahada zor olur ama napalım canım inşallah kısa sürede bizde çabamızın dualarımızın karşılığını alırız
ya bahar şu aynı msjda bi sürü alıntıları nasıl yapıyosnn öğretsene banada(

Canım sağ alt tarafta kutucuk var alıntı yap diyor alıntı yapacağın yorumları işaretliyorsun konuya cevap ver diyor sol alt tarafta ona tıklıyorsun sonra alıntıların altına cvp yazıyorsun cevapla diyorsun ve toplu şekilde yazmış oluyorsun bende bilmiyordum sağolsun arkadaşlar tarif ettiBir dene bakalım olacakmı canım

Sveh yukarda yazım yanlışı olmuş kopyalıyorum tekrardan
bahar27;23557999]İnşallah canım sağolBen çalışıyordum ara verdim canım yol uzaktı.Şuan oriflamede satış temsilcisiyim tanıdık eş dosttan sipariş alıyorum. Denk gelirse satış yapıyorum. Evdeyim genelde, günlerim var Hayırlısı olsun canım bebeklerimiz olsa vaktimizi onlarla geçiririz zaten

buldm galiba:)
Evet canım aynen öyle demekki zamanı var umarım kısa sürede hepimiz kavuşuruz bebeklerimize

inşallahh:))

canım benim e2 sonucum 185 çıktı bilmiyorum ya dr.sormayı düşünmüyorum bekleyip göriez artık ne olduğunu ...ilgin için çookkk teşekkür ederim tatlım...

hoşgeldin canım,umudunu kaybetme sakın ben kızıma klomeni ilk kullanışta hamile kalmıştım ,ilk tedavimdi kızım şimdi 10 yaşında canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…