Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın kızlar eleman bugünde yok erkenciyim neler var bakem

sveh bahar gece kuşları sizi
kızlar erken kalkınca sarhoş gibi oluyorum ya akşamda hoppa yatak

günaydın iyiyim canım sen nasılsın ? her gün soruyorum senide bıktırdım var mı bi değişiklik belirti falan :KK17::KK17:

öyle düşünme bende sana soruyorum tatlım. yok gibi canım ya ara ara kasıklarda batışma oluyor ve kasık bölgesinde şişlik var gibi nedeni nedir bilmiyorum ya belkide yumurta çatlamadı canım...:KK14::KK14:

öyle düşünme bende sana soruyorum tatlım. yok gibi canım ya ara ara kasıklarda batışma oluyor ve kasık bölgesinde şişlik var gibi nedeni nedir bilmiyorum ya belkide yumurta çatlamadı canım...:KK14::KK14:

yok ya iyi düşün iyi olsun canım öyle düşünme bence aynı kasıklarda batma bendede var bide belim ağrıyo o kadar akıntı falan hiç bişey yok

yok ya iyi düşün iyi olsun canım öyle düşünme bence aynı kasıklarda batma bendede var bide belim ağrıyo o kadar akıntı falan hiç bişey yok

bende bel ağrısı yok canım bilmiyorum ya bu defa olmadı galiba beklemekten başka çarem yok hayırlısı olsun ne yapalım.Bir dahaki aya bakarız bizde yine aynı şeyleri silbaştan yaşıcam ama. Dr. gidip gelmelere sinir oluyorum her defasında yat masaya aç bacakları oooffffffffff :KK47::KK47::KK47:

Günaydın güzel bayanlar canlarım iyiki varsınız sizlerle konuştukça kendime geliyorum yoksa sinirlerim geriliyo

iyiyim canlarım allahım en kötü günlerimiz böyle olsun benim stresim bitmez alıştım vlalla ya offfff şu işten hayırlısıyla kurtulup başka işe başlasaydım buranın stresi öldürüyor beni

neyaz sen yaptırma bakalım testi doguma gidersin herhal:KK9::KK9:

bende bel ağrısı yok canım bilmiyorum ya bu defa olmadı galiba beklemekten başka çarem yok hayırlısı olsun ne yapalım.Bir dahaki aya bakarız bizde yine aynı şeyleri silbaştan yaşıcam ama. Dr. gidip gelmelere sinir oluyorum her defasında yat masaya aç bacakları oooffffffffff :KK47::KK47::KK47:

kız dün bana diyodun bugün sen karamsar karamsar konuşuyosun ya dur bakalım bi hiç belli olmaz senin batına var daha dimi kaç gün kaldı yalnız doktor konusunda haklısın ona bende sinir oluyorum

merhb canm hoşgeldn aramıza.. tedavin hayırlı güzel olur inşallah.. aramızda ilk klomende veya 3 4 te hamile kalan yok ama burda yok diede olmuyo anlamına gelmez illa ilk tedavide hamile kalan vardır.. Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak pco fln hikaye:))

Mrb Canım İlgin İçin Saol Aranızda Olmaktan Son Derece Mutluyum İnsanın aynı Dili Konuşabildiği Birileriyle Paylaşımı Çok önemli.Zannediyorum çok Yakınlarımdan Bile daha İyi Anlıyosunuz Beni.Rabbim Emeklerimizi Ve Umutlarımızı Boşa Çıkarmasın İnşallah

günaydın canım benim hayırlı sabahlar benim keyfim yok canım yaa beklemek sıkıyo özlem artıyo
sen nasılsın

ben iyiyim çok şükür ama sen artık ya bi test güzelim ya yapta kurtul stresten en azından ne olduğunu bilirsin böyle beklemek çok daha zor ve yorucu bence canım

kız dün bana diyodun bugün sen karamsar karamsar konuşuyosun ya dur bakalım bi hiç belli olmaz senin batına var daha dimi kaç gün kaldı yalnız doktor konusunda haklısın ona bende sinir oluyorum

20 mart ı bekliyorum canım,ne bileyim ya bazen böyle kötü düşünceler geliyor akla...:KK14::KK14::KK14:

X