Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

sanırım bunu bana itafen yazdın canım yok bizimkisi senin anlattığın kadar iyi niyetli değil malesef çünkü annemin ablamın kardeşimin defalarca elif yanında böyle şeyler konuşma konuyu açma demesine rağmen inatla yapıyor daha bir sürü şeyler anlatsam 2 sayfa sürer benim ablamında var 1 yaşına girdi daha yeni ona bende aynıyım içime sokasım geliyor çok seviyorum ama diğeri malesef kasti yapıyor bazı şeyleri

Herkese merhaba

Hepimizin aynı BEBEK.... İnşallah hepimizin bebeği olur en kısa zamandaa sağliklı sıhstli uzun ömürlü.....

inşallah canım o günleride görürüz
stres herşeyin başıdır stres yapma boşver gitsin dünyayı

ben bayılıyorum ama kokusundan tadından bn bunu içeceğimi sanmıyorum ama içerim inşallah Allah yardm eder...
Allahh sabır versn güzelim zor bi durum gerçektende... bnmde kaynım evlencek ya çok korkuyorum bnden önce bebekleri olur die(
kız hamilesindir belkide hamilelikte ağız kuruluğu fln yapıyomuşş
Hoşbulduk canım bende yazıyordum yazını yeni gördüm kusura bakma iyiyim canım adet olamadım hala duphaston içmiştim.Bilmiyorum niye olmadı.Sen nasılsın iyimisin?
olursun olursun daha erken yeni bitmiş ilacın canm bnm.. bu arada hoşgeldinn bize zaman ayırdığın için teşkler bahar hanım nasılsn cnm görüşmeyeli

Rabbim sana ikiz versinde sende gözlerine sokarsınn görmediğin bi çocuğu olmuş....... sabret güzelim buda bizim imtihanımzz

ay canım benim çok saol bitanem inşallah hepimize versin 2 şer 3 er ya zaten sinir olduğum nokta şu ben duyunca gerçekten çok sevindim gittim hemen hastane çıkışını falan aldım özene bezene ama bunun üstüne öyle şeyler yapınca insanın sinirine dokunuyor

malesef yapıyorlar canım yapmasalar iyi ama yapıyorlar herkes çocuğunu severken biz tuhaf oluyoruz yavrum kuzum diyorlar ya hele annem diye seslenişleri beni bitiriyor canım yaaa

malesef yapıyorlar canım yapmasalar iyi ama yapıyorlar herkes çocuğunu severken biz tuhaf oluyoruz yavrum kuzum diyorlar ya hele annem diye seslenişleri beni bitiriyor canım yaaa

aynen öyle canım Allah büyük Allah en kısa zamanda bizlerede nasip eder inşallah

senin uğraştığın biliyolarmı .benim kimse bilmiyo uğraştığımızı

evet canım biliyo hatta benim doktoruma gitmeye başladı hamile kaldıktan sonra ben 1-2 aydır bişey anlatmıyorum ben anlatmıyorum diye doktora soruyormuş

gerçekten mi ayy sizin gelinde pek yamanmış canımmmm. Burnu kaf dağına çıkmasın boşuna veren de Allah alanda Allah hatırlat bence...

gerçekten mi Ayy sizin gelinde pek yamanmış canımmmm. Burnu kaf dağına çıkmasın boşuna veren de allah alanda allah hatırlat bence...

neye garantisi varmış allahla senetmi imzalamış deli mi ne çok sinirlendim ay luzumsuz DOKTORA FELAN SORMALAR SANA NE LAF PEŞİNE DÜŞÜYON DOKTOR DA TUHAF BUNLA DERTLEŞTİĞİ İÇİN HASTALARIN SIRRI BAŞKASINA VERİLİRMİ

kadında iyi niyetle soruyo sanıyo demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…