Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

sen pcolu olduğun için mi büyümüyorr.. bitkisel kür fln yaptın mı..

evet pco dan dolayı büyümüyor adetlerim düzensizdi bekarken yasmin kullandım evlendikten sonra devam ettim kilomda gayet iyi idi 1,5 yıllık evliydik bebeğimiz olsun istedik yasmini bırakınca hamile kalmışım sonra düşük yaptım ardından 2-3 ay dinlendik somra doktora gittim tedavim başladıı klomen serophene duphaston orgametrik neler neler 15 kg aldım ilaçlar sağolsun en son menogon kullandım oda işe yaramadı soğan kürüde bi kez yaptım yanlış zamanda yapmışım adet bittiği gün yaptım meğer adete 15 gün kala başlamak gerekiyormuş kanamam durmadı hastanelik olunca korktum ama gelecek aya soğan kürü deneyecem adet oluncada incir kürüne başlayacam bakalım işe yarar mı ocak şubat aylarında tedavime ara verdim spor salonuna kayıt yaptırdık pco luların kilo vermeside zormuş ama kg verincede yumoşlar kendiliğinden büyüyebiliyormuş bakalım 10 kg versem yeter 4 kg gitti geriye 6 kg kaldı :KK70: çok uzun oldu kusra bakma 19 aydır bebek olsun savaşı veriyorum ama kazanacağım bu savaşı bunu biliyorum rabbim hayırlı zamanda verecek kuzularımızı inşallah...

bide sigorta nie karşılamazki dünyann parasını veriyorzz ee ne işime yaradı ucuz ilaçlara geçiyo böle pahalılara mı geçmiyo. bizimkide bi hastalık ve bir tedavi değil mi....

çok haklısın canım bende çalışanım boşamı ssk yatırılıyo bizim için değil mi hastanede fark öde ilacı kurum karşılamıyor sonrada 3 çocuk yapın diye baskı yapılıyor millet çocuk yapamsıon diye ilacı bile ödemeiyor kurum :KK70:

kızlar eşim bi iş kurmak istiyo kendi işini yapmak istiyo bende tabii.. düşünüyoruz napsak napsak die. dün aktarcıya gittik çok iş yapıyo eşimin aklınada yattı. aktar dükkanı açmayı düşünüyo. sizce nasıl olur iş yaparmı. çevrenizde varmı tanıdık aktar

canım hayırlı olsun ama kendi işi neydiki valla kendi işini kurmak zor vergi algı sı sigortası of aman birde sıfırdan başlamak

yeri çok önemli tabi bol kazançlı bir iş kurarsınız inş.

evet pco dan dolayı büyümüyor adetlerim düzensizdi bekarken yasmin kullandım evlendikten sonra devam ettim kilomda gayet iyi idi 1,5 yıllık evliydik bebeğimiz olsun istedik yasmini bırakınca hamile kalmışım sonra düşük yaptım ardından 2-3 ay dinlendik somra doktora gittim tedavim başladıı klomen serophene duphaston orgametrik neler neler 15 kg aldım ilaçlar sağolsun en son menogon kullandım oda işe yaramadı soğan kürüde bi kez yaptım yanlış zamanda yapmışım adet bittiği gün yaptım meğer adete 15 gün kala başlamak gerekiyormuş kanamam durmadı hastanelik olunca korktum ama gelecek aya soğan kürü deneyecem adet oluncada incir kürüne başlayacam bakalım işe yarar mı ocak şubat aylarında tedavime ara verdim spor salonuna kayıt yaptırdık pco luların kilo vermeside zormuş ama kg verincede yumoşlar kendiliğinden büyüyebiliyormuş bakalım 10 kg versem yeter 4 kg gitti geriye 6 kg kaldı :KK70: çok uzun oldu kusra bakma 19 aydır bebek olsun savaşı veriyorum ama kazanacağım bu savaşı bunu biliyorum rabbim hayırlı zamanda verecek kuzularımızı inşallah...

canım ahtırlatıyımda prolkatinin yükseksekse incir kullanma sakın

çok haklısın canım bende çalışanım boşamı ssk yatırılıyo bizim için değil mi hastanede fark öde ilacı kurum karşılamıyor sonrada 3 çocuk yapın diye baskı yapılıyor millet çocuk yapamsıon diye ilacı bile ödemeiyor kurum :KK70:

gerçekten öle... neyse hayırlısı canm inşallahh güzel sonuçlar alcaz yılmak yok yıkılmak yokk:KK49:

canım hayırlı olsun ama kendi işi neydiki valla kendi işini kurmak zor vergi algı sı sigortası of aman birde sıfırdan başlamak

yeri çok önemli tabi bol kazançlı bir iş kurarsınız inş.

bi çay şirketinde satış temsilcisi.. ya el işinde çalışmak zor kullanıyolar resmen maaşı az zaten bide kaçak fln olursa maaştan kesiyolar valla evi anca geçindiriyoruz kenara para koymk lazm bebek masraflı gelcek gelirse bide gelmezse tüp bebekk onada para lazmm öle işte. el işi olunca ne büyüyosn ne küçülüyosn. ama ticaret bereketli tmm kafan yoruluyo ama olcak okadarda.

ya sanada kızcam şimdi hee iyi işte ne üzülüp duruyon ne asık suratlısın aaa:KK4: kendine gell moral çok önmli diyorz yok yere üzülüyon allam yaa

kız ke bileyim ya çok takmıyorum aslında ama kalbim yinede pır pır atıyor işte...:KK31::KK31::KK31:

ya kızlar çatlatma iğnesiyle ilk aydan hamile kalan var mı acepp.. Bide çatlatma iğnesini olupta beklemek ve daha sonra negatif sonuç almak daha kötü olur sanırım. çünkü bn şimdi diyorumki yumurtam çatlamadığı için bebişim olmuyodu çatlatma iğnesini vurulunca olur inşallah diyorum.. Olmazsa üzülürüm yane bayaaa.bide adetin kaçıncı günü çatlatma iğnesi vuruluyo

10 ve 11 günleri vurunuyorsun 12 gün ilişkiye giriyorsun evet çok üzücü ben o aşamaları geçtim mesala kaç kere vurundum olmayınca film çekti laparoskopi yaptı o zamanlar test yap sonuc negatif yıkıldım şimdide işte test yapasım kalmadı çünkü aynı üzüntüleri yaşayacağım diye

daha önce tedavi sürecinde hiç 21.gün testini yaptırmamıştım .tedavisiz geçen aylarda baktırdığımda 1 den küçük çıkıyordu.

ebirhim yumurta geliştirici ilaçlarda e2 degeri 200 olması lazım her olguun bir yumurta 200 buna göre olgun yumurta sayın artıkça e2 de yükseliyormu

yanlış bilgi vermeyim yinede ama senin 150 çıkmış tam olgunlaşmamışmı acaba bir yumurta mı sadece dr sor da bizide aydınlat

Merhaba arkadaşlar ben 3 senelik evliyim 3 gün önce pko olduğumu öğrendim regl olabilmek için şuan bir ilaç kullanıyorum sonrasında klomen kullanıcağım çok heyecanlıyım fakat şuan forumdaki yorumları okudukça umudumu yitiriyorum umuyorum bir faydasını görürüm aranızda ilk klomen tedavisinde hamile kalan varmı?

Merhaba arkadaşlar ben 3 senelik evliyim 3 gün önce pko olduğumu öğrendim regl olabilmek için şuan bir ilaç kullanıyorum sonrasında klomen kullanıcağım çok heyecanlıyım fakat şuan forumdaki yorumları okudukça umudumu yitiriyorum umuyorum bir faydasını görürüm aranızda ilk klomen tedavisinde hamile kalan varmı?

merhb canm hoşgeldn aramıza.. tedavin hayırlı güzel olur inşallah.. aramızda ilk klomende veya 3 4 te hamile kalan yok ama burda yok diede olmuyo anlamına gelmez illa ilk tedavide hamile kalan vardır.. Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak pco fln hikaye:))

sizede günaydın fıstıklarr:KK16: bn iyiyim valla Allaha şükür aynı uğraşıp duruyorumm.. dün elti adayı geldi kaynanaya ordaydık öle boş boş geçti yanii pazarımm..

moralim iyi ya Rabbim daha iyi bilir ama bebek serüvennde sona geldik sanki öle hissediyomm:KK49::KK49: tuhaf bi heyecan varr:)) rüyamdada bebek emzirdim tabirlere baktm yakın zamanda bebeği olacağına işarettir diodu bi sevindim var yaasanki hamileyim:KK1:

ya gizcim bnmde wc sorunum var:KK43: prl için kullandığm ilaç yaptıı o yediğin şey ne ki tadı güzel miii
Allah iyilik versin canım hadi hayırlısı olsun kaynın içinde.İnşallah yakın zamanda hamile olursun canım.Hayırlı rüyaymış Allah gönlüne göre versin:KK16::KK49::emir_bebek:.Bende duphaston içtim adet olayım diye olamadım hala onunda stresi var üzerimde.
bende çok yorgunum hastayım hiç keyfim yok.akşam ateşler içindeydim kocacım hep üstümü değiştirdi.sabahı zor ettim.Pazartesileri çok zor oluyor ya .iş yerinde dinlleniyoruz bari .evde çok yoruluyorum ben.
Geçmiş olsun canım herşeyin başı sağlık gerçekten dikkat et kendine dinlen.:KK16:
hepimiz sırayla dökülcez canm inşallahh biri bi açılışı yapsa:))

geçmiş olsn güzelim nie gittinki işe yatp dinlenseydn keşkee...
İnşallh o açılışı sen yapta bizde arkandan gelelim olurmu?:KK34::KK49:
Hoşbulduk canım bugün sat ın 22.günü progeston folik asit ve estradiol (e2) tahlili yaptırdım
Hayırlısı olsun canım inşallh sevindirici sonuçlar alırsın:KK16:
hakseverde unuttu gitti bizi.. adet oldumu acaba bi geliyomuş bomba haberle hamileyimm diyomuşş:KK52::KK52:
Evet bende merak ettim Hakseveri kayınvaldesi umreden gelecekti onların yanındadır sanırım gelseydi evine yazardı mutlaka:KK31:

X