Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hoşgeldin canm bnm yok bn evde çalışıyorm kaynanada sorma sinir ediyo bni altlı üstlü oturuyorz öle işte Allah sabır versinn..

Aminnn...bende altlı üstlü oturuyorum kaynanayla hiç çekilmez aslında ama çalışınca birde çocuk varsa iyi oluyor ...

Kızlarr bugün bilgisayarımda bir sorun vardı doğru düzgün giremedim ya topiğe şimdi de çıkış saatim geldi yarın inşallah görüşürüz kendinize iyi bakın öptüldünüz canlarımmm...Hepiniizi seviyorum ...İyi akşamlar güzeller...

isterse bakmasın kendi bilir valla babamın evinden getirmedim ya...

o n biçim laf kız duymayın bir daha

neyaz tatlım sen yenisin topikte inş. ayagın ugurlu gelirde göbüşün dolu gidersin kuzum

burcu örnek ona göre gençlere söyleyin

sveh canım ya ben ne atladım nasıl haksever eve giremiyor şaşırdım ne atladımki

kardeşimin çocugunada kaynanası bakıyor

kızlarrrr hepimizin kadınlar günü kutlu olsun mayısta da anneler gününü kutlıycaz inşallahhhhhhh
Teşekkürler canım seninde kadınlar günün kutlu olsun.İnşallah o güzel günüde yaşarız
Evet canım sen yoktunHım iyi çok sık gidip gelmiyorsan sorun yok ya aslında karşındaki iyi olsa anlayışlı vs ozman sevdiğin yere niye gitmeyesin?Ama kendileri yapıyor bunu yaniCanım inşallh ayrı kendi evin olurHımm herkezin tüy yapısı farklı tabi canım.Bende ilk başlarda korkmuştum bikini bölgesi için sonra alışıyorsun zor tabi kolay olurmu
Allah akıl versin kınamam kesinlikle Allah ıslah etsin inşallh yarının gençliği daha beter olmazda örf adetlerimizi terbiyemizi kaybetmeyiz
Aminnn...bende altlı üstlü oturuyorum kaynanayla hiç çekilmez aslında ama çalışınca birde çocuk varsa iyi oluyor ...
Oda şansına canım hepsi bakar diye birşey yok.Ben çocuğum olursa kendi terbiyemle büyütmek isterim kimseye bırakmam
bnm kaynanann bakacağını hçç sanmıyormm

Boşver daha iyi bakmasın kendi sevgin ve terbiyenle büyüt çocuk anne baba sevgisine hasret olarak büyümesin

ewt yaa bnde kendim büyütmek istiyorum zaten hçç sevmediğim şeydir bnm kızdığım bi şeyde başkasından yüz bulması hçç karıştrmam eşimede diyorum zaten:)

ne demek istediğini anlamadım canm yaa:26: ya evine gelse bile topiğe gelemiyo eşi izin vermiyomuş dedim kaçamak yapabilirse geliyoo

Öyle ama torunu sonuçta neden bakmasın.Torun evlattan kıymetli derler. Bakmam derse bende tavrımı ona göre koyarım yani. Kızımı kendim büyüttüm herşeyiyle ben ilgilendim çalışmıyordum o zamanlar halada herşeyiyle ben ilgileniyorum kayınvalidem sadece kahvaltı
veriyor oda kendileri ne yerse kızımda onu yiyor özel birşey yok yani beslenmesini okul kıyafetini herşeyini ben hazırlıyorum çıkmadan sonrada kızım okula gidiyor akşamda bizimle giriyor eve. Bunada kem küm ederse kendi bilir. Ha ikinci olursa ona da 1 yaşına kadar kendim bakmayı düşünüyorum ücretsiz izin kullanarak. Kızımda biraz daha büyümüş olur onunda çok faydasının olacağını düşünüyorum ben yokken kayınvaldemlere bırakmaz bile kendi halleder herşeyini küçük anne olur yani...

bakmayan bakmaz canım benim kayınvalidem pek bakacak tip değil eltimin kızına baktı iki yaşına kadar ööfff eltim bişey aldımı alsın çocuğuna bakıyoz bişey yaptığı zaman yapsın bizde çocuğuna bakıyoruz yani sürekli bu söz söyleniyo
bide iyice bakamıyo çocuk altına yapmış oluyo biraz daha beklesin devami gelir uyuyo üstü çocuk kalkıp hemen üzerine bişey getirmiyo boğazına dikkat etmiyo ne bilem benim de zaten ona baktırasım olmadı bu durumda

Günaydın kızlarrr...
Bugünki açılışta benden olsun ....

günaydın canım hadi bakalım bereketli olur bugün herkes sitede olur
bişey soracam benim belim çok ağrıyo böyle adet olacakmışım gibi ortadan ayrılıyor gibi sence hamilelik belirtisi olabilirmi ha bide kasıklarım sağ duruyo sol, sol duruyo sağ batıyo ağrıyo

Son düzenleme:

inşallah canım ağzından bal akıyooor allah hepimize nasıl etsin

Senin kayınvalidende ne acımasız ya çocuğu pis bezlemi bekletiyordu yazık ya öyle kaynanaya bende bırakmam çocuğumu...

hımmm olabilir tabii bir test yaptır kan testi

Neyaz geçmişe bir baktım da sen hala test yapmadınmı ya ne duruyorsun git bir kan testi ver herşey meydana çıkar o zaman belki güzel haberlerle gelirsin git hadi giittttttt...

günaydın kızlar

dün erkek kardeşim aradı bir dr bulmuş adı ömer çobanoglu çok iyi bir kadın dogum uzmanı aynı zamanda menepoz üzerine de egitim almış araştırdım kardeşim onun işini yapıyormuş bakalım abla işine yararsa muayene ettiriyim dedi

bu ay içerinde gidrim herhalde aslında adet zamanı girtsem daha iyi olur ama bakalım heyecanlandım bu dr ne diyecek çok ünlü araştırınsana

neyaz kan tahlilini yaptır kasık agrım var diyorsun kuzum

senin kayınvalidende ne acımasız ya çocuğu pis bezlemi bekletiyordu yazık ya öyle kaynanaya bende bırakmam çocuğumu...

ağzı açıldımıda nasıl iyi baktık diyor bizim gibi kimse bakmaz diyor çene çok yapıyormuş gediyormuş gibi gösteriyo ffaaaliyet yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…