Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

giz canım hoşgeldin nasıl geçti aile toplantısı bol bol dedikodu yaptınız mı :13::13::13:

hemde nasıl dedikodu valla çalışmasam durumumda biraz düzel se maddi gezerim o kadar bunaldımki anlatamam ya benim bebek hep stresten gelmiyor valla anladım ben bunu

elif naber canım nasılsın varmı bir değişiklik ne zaman test yapacaksın sen...

iyiyim bitanem sen nasılsın bugün bir türlü denk gelemedik ya ben gelene kadar sen gitmişsin ben test yapmıycam canım adetimi bekliycem 15-16 sında falan olmam lazım ama hiç umudum yok çünkü hiç bişey yok ne ağrı sancı ne akıntı hiç bişey yok malesef sanki hiç iğne vurulmamış gibiyim

hemde nasıl dedikodu valla çalışmasam durumumda biraz düzel se maddi gezerim o kadar bunaldımki anlatamam ya benim bebek hep stresten gelmiyor valla anladım ben bunu

evet malesef stres direk olarak engelliyor bencede ama stres yapmadan da duramıyoruz malesef

Sağol canım teşklerEvet ben çok uzun süre kalmıyorum tamam canım şuan gündüz bak geldim işteHaklısın beraber oturmak kolay değil imkanın varsa kiraya çık.Stresten uzak durmak lazım hepimiz için geçerli bu yoksa tedavi ol ama stres olursa işe yaramaz oyüzden sakin olmaya çalış canım.Çok yüz göz olma aynı evdemi yaşıyorsun altlı üstlü oturuyorsan çok sık gidip gelme moralini bozma canım inşllh Allah gönlüne göre versin.Canım tiroit için ilaç kullanıyorum kilo vermem yavaşlamıştı ondanmış şimdi duphastonda kullanıyorum adet olmak için bakalım inşllh olurum benimkide stresten yükseldi bence.
bu sbhta açılışı ben yapayım dedim sizin için uyumadm sevildiğinizi bilin

Bence 2 3 kilo daha al 55 olsun.Sen yemeye ben yememeye devam
ya kızlar sizde tüylenme sorunu var mı bn lazer epilasyon yaptrsam işe yarar mı acep veya tedaviye bi zararı olur mu bilginiz var mııı

Bendede var sır ağda yaptırıyorum ve azaldı hem lazer gibi pahalı değil ben lazeri çok sağlıklı bulmuyorum öyle duydum

kızlarrrr hepimizin kadınlar günü kutlu olsun mayısta da anneler gününü kutlıycaz inşallahhhhhhh

ya kızlar var ya aşırı sinirlendim cinlerim tepeme çıktı bi topik okudum şimdi kız bekar ve öğrenciymiş korunmasız ilişkiye girmiş tam yumurtlama döneminde adetim 4-5 gün geçti galiba hamileyim nolur olmasın hayatım biter ölürüm biterim yazmış biriside akıl vermiş adet söktürücü iç bebek varsa düşer diye

ya ben onu önce okudum 18 yaşında erkek arkadışı degilde nişanlı gibi birşey miş

herkesin kendi yaşantısı öyle birine cevap bile yazmam
yadırgamıyorum ama önlemini alsaydı hiç

acaba diyorum bizler çokmu saftık yoksa aileden gelen edepmi hay mı evlenmeden asla diyenlerdenim ben ne olursa olsun nişanlı olsun ister

iyi olmaya çalışıyorum canım yaaa adet olacakmışım gibi benimde belim ağrıyo sen ne yapıyor nasılsın b
bende yoktum yeni girdim ama beni sorduğun için tşk ederim

rica ederim canım bende öyle takılıyorum valla zaman geçirmeye çalışıyorum senin gecikmişti dimi adetin inşallah bebiştendir ağrılar

yaaaaaaaaaaaa inanamıyorum gerçektenmi vay beee hem olay tuhaf hem hemen hamile kalması tuhaf hem akıl verene bak yaaa iyi örnek oluyo haaa üüffff bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…