Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın kızlar

dün erkek kardeşim aradı bir dr bulmuş adı ömer çobanoglu çok iyi bir kadın dogum uzmanı aynı zamanda menepoz üzerine de egitim almış araştırdım kardeşim onun işini yapıyormuş bakalım abla işine yararsa muayene ettiriyim dedi

bu ay içerinde gidrim herhalde aslında adet zamanı girtsem daha iyi olur ama bakalım heyecanlandım bu dr ne diyecek çok ünlü araştırınsana

neyaz kan tahlilini yaptır kasık agrım var diyorsun kuzum

canım yeni doktorun inşallah iyi gelir sana ondan sonrada bebeğini kucağına alırsın

ebirhim naber canım nasılsın bakıyorum hiç pas vermiyosun bana :KK17::KK17::KK17: ne var ne yok durumlar nasıl sende

hiç olurmu öyle şey tatlım :KK16::KK16: iyiyim çok şükür ara ara sağ kasığımda batışmalar oluyor , arada hafif belim ağrıyor sen nasılsın canım:KK31::KK31::KK31:

şaka takıldım canım benim :KK16::KK16: benimde bugün belim ağrıyor dün 1-2 kere kasıklarımda batma oldu o kadar pek bişey yok gibi hala

hiç olurmu öyle şey tatlım :KK16::KK16: Iyiyim çok şükür ara ara sağ kasığımda batışmalar oluyor , arada hafif belim ağrıyor sen nasılsın canım:KK31::KK31::KK31:

niye oluyo sence sen annesin bilirsin hamilelik belirtisimi ilk çocuğunda ne gibi belirtiler yaşadın

kızlar üçünüzden biri hamiş herhal bu kadar belirtilere yakmayın gerçi ama

bende çok takardım bu belirtilere bıraktım valla

başka topikte okudum kadının 20 yul çocugu olmamış birgün düşmüş bayılmış menepoza girmek üzereymiş zaten demişler gidelim test yaptıralım dr elinde kagıtla çkmış hanımefendi kendinize dikkat edin hamileyin dem,iş karıkoca şaşırmış yanlarında biri oturuyorda dr ona diyor zannetmişler dr hanımefendi siz siz hamilesiniz
kadın nasıl olur benim çocugum olmuyor kısırmısınız demiş hayır tamam işte 1 aylık hamilesiniz dediş karkoca sarılmış nasıl aglamışlar şimdi tatlı bir kızları varmış

kafada bitiyor herşey ben onu bunu bilmem

başka topikte okudum kadının 20 yul çocugu olmamış birgün düşmüş bayılmış menepoza girmek üzereymiş zaten demişler gidelim test yaptıralım dr elinde kagıtla çkmış hanımefendi kendinize dikkat edin hamileyin dem,iş karıkoca şaşırmış yanlarında biri oturuyorda dr ona diyor zannetmişler dr hanımefendi siz siz hamilesiniz
kadın nasıl olur benim çocugum olmuyor kısırmısınız demiş hayır tamam işte 1 aylık hamilesiniz dediş karkoca sarılmış nasıl aglamışlar şimdi tatlı bir kızları varmış

maşallah ya ne güzel Allah nasip edince herşey bahane işte oldu mu oluyo dediğin gibide kafaya takmamak lazım ama bi türlü onu beceremiyoruz yaa :KK43::KK43::KK43:

benimde bi tanıdık var evlenmiş çocuğu olmuyo diye boşanmışlar neyse ikinci kocayı almış gene çocuğu olmamış bu seferde kocasının çocukları boşattırmış işte adamında çocuğu bundan olmayınca geri ailesine dönmüş neyse üçüncü kocayı aldı üçüncu kocadında karısı ölmüştü ondan 3 tana çoçuğu vardı evleneceği kişinin çocuğu olmayan biri diye yandı tutuştu gitti bu kadınla evlendi çocuğu olmuyo çocuklarına iyi sahip çıkar bide adamın yaşıda gelmişti kadınla arasında tam 30 yaş fark var buraya gelince kadının çocuğu oldu hemde iki tane birden
verende allah alanda derler ya işte öyle

evet çıktı sanırım ebirhim ay sinirlendim tekrar girmedim vallahi sonra noldu bilmiyorum öyle mi yazmış sonradan salak

annesinin evliliği iyi değilmiş evliliğe inancını kaybetmiş
dün ben ağır bişeyler yazmıştım cevap vermiş mi diye baktım vermemiş

benimde bi tanıdık var evlenmiş çocuğu olmuyo diye boşanmışlar neyse ikinci kocayı almış gene çocuğu olmamış bu seferde kocasının çocukları boşattırmış işte adamında çocuğu bundan olmayınca geri ailesine dönmüş neyse üçüncü kocayı aldı üçüncu kocadında karısı ölmüştü ondan 3 tana çoçuğu vardı evleneceği kişinin çocuğu olmayan biri diye yandı tutuştu gitti bu kadınla evlendi çocuğu olmuyo çocuklarına iyi sahip çıkar bide adamın yaşıda gelmişti kadınla arasında tam 30 yaş fark var buraya gelince kadının çocuğu oldu hemde iki tane birden
verende allah alanda derler ya işte öyle

bak mucize işte gerçekten Allah ın mucizesi gerçektende öyle alanda verende Allah

annesinin evliliği iyi değilmiş evliliğe inancını kaybetmiş
dün ben ağır bişeyler yazmıştım cevap vermiş mi diye baktım vermemiş

aman boşver cevap vermediği daha iyi kızın birisi hafiften böyle uyarıcı şeyler yazdıda kıza ne laflar söyledi sen kimsin beni yargılıyosun sen psikoloğa git falan diye aman böylesiyle baş edilmez Allah ıslah etsin Allah bizlere hayırlı , edepli içinde Allah korkusu olan evlatlar nasip etsin

nasılsınz canlarım bn hçç iyi değilim kaynana geldi kızından bööö:KK47: kahvaltıya çağırdı ama pek çıkasm yok dedim kızlara yazayımda o beklesinn:KK23:

gizz canım belli mi olur Rabbim bu dr dan nasip eder belki bebeğini ay hadi inşallah..

neyazzz :KK4: bak gitt test yaptr bence sen hamilesinn nasıl bekliyosun ya bn çoktan çat die çatladıydımmm:KK53:

ebirhimle elifciimm hadi güzel haberlerinizi belkiyorum mart ayın bereketli ay malum kedilerr:KK1: sizde 2 3 doğurursunz artıkk:KK6:

günaydın ciğerparelerim nasılsınız sizleri çok özlüyorum ama akşam giremiyorum nete

canm akşam kimse gelmiyo zaten nete ben arada geliyorumda canm sıkılıyo çıkıyorm hmn:)) bnde özlüyorum sizleriiii:KK16: ama bgn evde yokum bn akşama anca gelirim yrn konuşurz inşallahh

nasılsınz canlarım bn hçç iyi değilim kaynana geldi kızından bööö:KK47: kahvaltıya çağırdı ama pek çıkasm yok dedim kızlara yazayımda o beklesinn:KK23:

gizz canım belli mi olur Rabbim bu dr dan nasip eder belki bebeğini ay hadi inşallah..

neyazzz :KK4: bak gitt test yaptr bence sen hamilesinn nasıl bekliyosun ya bn çoktan çat die çatladıydımmm:KK53:

ebirhimle elifciimm hadi güzel haberlerinizi belkiyorum mart ayın bereketli ay malum kedilerr:KK1: sizde 2 3 doğurursunz artıkk:KK6:

aman boşver kaynanan beklesin iyi yaptın sen bize takıl canım hep beraber doğururuz inşallah nufüs patlaması olsun :KK9::KK9::KK9::KK9:

X