Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ya ben onu önce okudum 18 yaşında erkek arkadışı degilde nişanlı gibi birşey miş

herkesin kendi yaşantısı öyle birine cevap bile yazmam
yadırgamıyorum ama önlemini alsaydı hiç

acaba diyorum bizler çokmu saftık yoksa aileden gelen edepmi hay mı evlenmeden asla diyenlerdenim ben ne olursa olsun nişanlı olsun ister

yok bitanem bu daha yeni yazmış evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum evlilik bana göre bişey değil falan diyo bide bizde ar namus utanma Allah korkusu vardı bende çok karşıyım bu tür şeylere isteyende geri kafalı desin bide hamileysem doğurucam ama evlenmem diyo ya :KK47::KK47:

bilmiyom ki yaaa inşallah öyle bişey olsun müjde hediyesi gönderecem sana kargoyla

sen öyle haber verde o en güzel hediye bana canım ya kendimde aynı durumdayım o yüzden mi bilmiyorum ama bu topiklerdeki bebek için uğraşanlardan hamile haberi duyunca kendim gibi seviniyorum

bende iyiyim canım can sıkıntısından topiklere bakıp duruyorum bugün pek bi sakin burası

toopiklere nerden giriyorsun sen ben daha pek alışamadım bu siteye çok tuhafıma gidiyor bi yer bulamıyom bulsam çıkamıyom geri eski halime dönemiyom ortaya karışık türten

sen öyle haber verde o en güzel hediye bana canım ya kendimde aynı durumdayım o yüzden mi bilmiyorum ama bu topiklerdeki bebek için uğraşanlardan hamile haberi duyunca kendim gibi seviniyorum

canım benim çok iyisin
gerçek hayat duyduğum zaman biriinin hamile olduğunu üzülüyorum o gün kendime gelemiyorum allahım affet beni ben böyle değildim diyorum bunu bi aşa bilsem
çok canım sıkılıyo bu aralar bel ağrısından mı bilmiyorum adet olsam mı iyi olmasam mı bilmiyorum ki üüüüüüfffffffff olacakmışım gibide belirtiler olunca onamı dayanamıyom hiç bilmiyom ki

toopiklere nerden giriyorsun sen ben daha pek alışamadım bu siteye çok tuhafıma gidiyor bi yer bulamıyom bulsam çıkamıyom geri eski halime dönemiyom ortaya karışık türten

üstte forum takip diye bi yer var ya oraya giriyorum canım orda başlıklar aşağıya doğru geçiyor zaten ordan ilgimi çeken konulara giriyorum sık girdiğin topik içinde abone ol diye bi kısım var ordan abone oluyorum hemen bulunuyo öyle

yok bitanem bu daha yeni yazmış evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum evlilik bana göre bişey değil falan diyo bide bizde ar namus utanma Allah korkusu vardı bende çok karşıyım bu tür şeylere isteyende geri kafalı desin bide hamileysem doğurucam ama evlenmem diyo ya :KK47::KK47:

bazen bende arkadaşken yada nişanlılıykenmi çalışmalara başlasaydım diye düşünüyorum :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:o zamanlar adetim biraz daha düzenli ve zayıftım bu hastalığın sorunada o yaa :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:yapsam mıydı acaba :KK33::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ya ben onu önce okudum 18 yaşında erkek arkadışı degilde nişanlı gibi birşey miş

herkesin kendi yaşantısı öyle birine cevap bile yazmam
yadırgamıyorum ama önlemini alsaydı hiç

acaba diyorum bizler çokmu saftık yoksa aileden gelen edepmi hay mı evlenmeden asla diyenlerdenim ben ne olursa olsun nişanlı olsun ister

aile edebiyle ilgili canım evet kesinlikle gençlik nereye gidiyo artık "hanım"diye birşey kalmayacak ( allahtan ben varım örnek olmak amaçlı küçüklere )

aile edebiyle ilgili canım evet kesinlikle gençlik nereye gidiyo artık "hanım"diye birşey kalmayacak ( allahtan ben varım örnek olmak amaçlı küçüklere )

kimseyi kınamıyorum yarın öbürgün çocuğumuz olur ama tek üzüldüğüm anne babalar ne fedakarlıklar yapıyor çocuğum okusun diye ama bu gencecik kızlar kendilerini böyle bitiriyolar üzülüyorum sadece

öyle canım ya ben üniversitede çalışıyorum.bir görsen öğrencileri anne babadan uzaklar nerde oldukları belli değil saçma sapan giyipler hareketler.bazen ben utanıyorum bayanlığımdan .tabi istisnala da var haklarını yemeyelim şimdi .allah akıl fikir versin

günaydın sizlerde güzel bayanlar

geçmişi okudum geldim maşşalhanız var kaynatmışsınız

baharım kimseyi es geçmiyoruz kuzum küsme gel emi

sveh sen çalışmıyormuydun unutuyorum kalabalıgız kaynana kayınbaba yanı zor kuzum
çatlatma ignesinden korkma ben ignelrimi göbekten kendim yapıyordum bakalım koldan bu sefer nasıl olacak benim korkum dozu ayarlayamamak yoksa ne var onda ya minik ucu var

ebirhim slm
burcu cadı geldim bak eşim izin verdi patronum birgün kaçamak yaptım valla iyi geldi
son andada stres topunu aldım geldim
kaynanada kayın iyidir ama kaynana laf sokmada birinci birde kardeşimle elti olunca ortalık arap saçı işte

hoşgeldin canm bnm:KK16: yok bn evde çalışıyorm:KK1: kaynanada sorma sinir ediyo bni altlı üstlü oturuyorz öle işte Allah sabır versinn..

kaynanayla yeni barıştım sayılır
kardeşle elti olmakmı aman aman allah düşmanıma vermesin tabiki kardeşimden kaynaklanıyor benim
bizim iş arapsaçı antlatsam sayfalara sıgmaz canım

hadi yaa bende ne güzell demiştim ilk duyduğumda yaşamadan bilinmez gerçektenn

Merhaba,

:18:kızlar bende pko sorunuyla boğuşuyorum. 4 yıllık evliyim ve yeni çocuk yapmaya karar verdik 26 yaşındayım.. bu zamana kadar adetlerim hep doğum kontrol haplarıyla düzenli geldi ara verdiğim dönemler yine gecikmeler oluyodu. ocak ayında korunmayı bıraktık ilacı bitirdim ama bu ay tam tedaviye başlıyacağım şuba27 de adetimin gelmesi gerekiyordu hala gelmedi test yaptırdık kanda negatif .yine gecikme oldu serophene diye bi ilaca başlatcak dr ama adetim gelmedi bi türlü şimdi adet getirici ilaç verdi 1 haftalık sonra tedavi başlıcak. çok zorlu bir süreç bekliyor beni biliyorum. Rabbim arayan herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın arada bir topiğinizi okuyorum. işyerinde internet yasak kaçamak girebildiğim kadar girmeye çalışacağım.Ümitsizliğe kapılmak istemiyorum şimdiden bu hastalıkla hamile kalan bir çok insan var işallah bende onlardan biri olabilrim.:KK49:

hoşgeldn cnm Allah yardımcımz olsun ewt çok zor bi süreçç ama bizz en güzel bi biçimde atlatıp bebişlerimizi kucağımıza alcaz Allahın izniyle:KK31:

Sağol canım teşkler:KK16:Evet ben çok uzun süre kalmıyorum tamam canım şuan gündüz bak geldim işte:KK9:Haklısın beraber oturmak kolay değil imkanın varsa kiraya çık.Stresten uzak durmak lazım hepimiz için geçerli bu yoksa tedavi ol ama stres olursa işe yaramaz oyüzden sakin olmaya çalış canım.Çok yüz göz olma aynı evdemi yaşıyorsun altlı üstlü oturuyorsan çok sık gidip gelme moralini bozma canım inşllh Allah gönlüne göre versin.Canım tiroit için ilaç kullanıyorum kilo vermem yavaşlamıştı ondanmış şimdi duphastonda kullanıyorum adet olmak için bakalım inşllh olurum benimkide stresten yükseldi bence.:KK31::KK20:

Bence 2 3 kilo daha al 55 olsun.Sen yemeye ben yememeye devam:KK9::KK8:

Bendede var sır ağda yaptırıyorum ve azaldı hem lazer gibi pahalı değil ben lazeri çok sağlıklı bulmuyorum öyle duydum:KK31:

oooo ben yokken kimler gelmiş kimler:21: canm altlı üstlüyüz fazla gidip gelmiyorum zaten ama yetiyolar bana... kiraya çıkmak istiyorumda onlar kovmadan çıkarsam işler daha yokuşa çıkcak ondan onların kovmasını bekliyorumm:KK1:

sende ne stresi yapıyosun ayy şu kadınların en sevmediğim huyları herşeyi kafalarına takmaları erkeler nekadar rahatt valla ohh:KK37:
sir ağda yapıyorm ztn cnm ama bnmki azalmıyo bide bikini bölgesi çok acıyoo:26:

Sağol canım teşkler:KK16:Evet ben çok uzun süre kalmıyorum tamam canım şuan gündüz bak geldim işte:KK9:Haklısın beraber oturmak kolay değil imkanın varsa kiraya çık.Stresten uzak durmak lazım hepimiz için geçerli bu yoksa tedavi ol ama stres olursa işe yaramaz oyüzden sakin olmaya çalış canım.Çok yüz göz olma aynı evdemi yaşıyorsun altlı üstlü oturuyorsan çok sık gidip gelme moralini bozma canım inşllh Allah gönlüne göre versin.Canım tiroit için ilaç kullanıyorum kilo vermem yavaşlamıştı ondanmış şimdi duphastonda kullanıyorum adet olmak için bakalım inşllh olurum benimkide stresten yükseldi bence.:KK31::KK20:

Bence 2 3 kilo daha al 55 olsun.Sen yemeye ben yememeye devam:KK9::KK8:

Bendede var sır ağda yaptırıyorum ve azaldı hem lazer gibi pahalı değil ben lazeri çok sağlıklı bulmuyorum öyle duydum:KK31:

oooo ben yokken kimler gelmiş kimler:21: canm altlı üstlüyüz fazla gidip gelmiyorum zaten ama yetiyolar bana... kiraya çıkmak istiyorumda onlar kovmadan çıkarsam işler daha yokuşa çıkcak ondan onların kovmasını bekliyorumm:KK1:

sende ne stresi yapıyosun ayy şu kadınların en sevmediğim huyları herşeyi kafalarına takmaları erkeler nekadar rahatt valla ohh:KK37:
sir ağda yapıyorm ztn cnm ama bnmki azalmıyo bide bikini bölgesi çok acıyoo:26:

canlarım haya imandandr die bi hadis var ya bu millette ne haya kalmış ne iman.. Allah hidayet versn diyecek bişi yok çok üzülüyorm bu gençliğin sonu ne olcakk.. bide kıyamete yaklaştık ya kıyamet alametleri bunlar hep..

X