Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

dünya kadınlar gününüz kutlu olsun darısı anneler gününü kutlamalarına bizlerinde katılmasına

günaydın güzel bayanlarr:KK16: ben iyiyim Allaha şükür siz nasılsınz bakalımm.. hergün bizim günümüz kız deliye hergün bayram:KK9:

günaydın güzel bayanlarr:KK16: ben iyiyim Allaha şükür siz nasılsınz bakalımm.. hergün bizim günümüz kız deliye hergün bayram:KK9:

bende iyiyim şekerim Samsun da güzel bir havayla başladım güne bahar yüzünü göstermeye başlıyor sanırım yavaş yavaş...:KK8::KK8::KK8:

kızlar ben gideyimde biraz şekerleme yapayımm gözler kapanıyo yine:82:

günaydın güzel hatunlarrrrrrrr , hayırlı sabahlar kadınlar gününüz kutlu olsun maşallah erkencisiniz bu sabah

günaydın güzel hatunlarrrrrrrr , hayırlı sabahlar kadınlar gününüz kutlu olsun maşallah erkencisiniz bu sabah

günaydın sizlerde güzel bayanlar

geçmişi okudum geldim maşşalhanız var kaynatmışsınız

baharım kimseyi es geçmiyoruz kuzum küsme gel emi

sveh sen çalışmıyormuydun unutuyorum kalabalıgız kaynana kayınbaba yanı zor kuzum
çatlatma ignesinden korkma ben ignelrimi göbekten kendim yapıyordum bakalım koldan bu sefer nasıl olacak benim korkum dozu ayarlayamamak yoksa ne var onda ya minik ucu var

ebirhim slm
burcu cadı geldim bak eşim izin verdi patronum birgün kaçamak yaptım valla iyi geldi
son andada stres topunu aldım geldim
kaynanada kayın iyidir ama kaynana laf sokmada birinci birde kardeşimle elti olunca ortalık arap saçı işte

sveh sen çalışmıyormuydun unutuyorum kalabalıgız kaynana kayınbaba yanı zor kuzum
çatlatma ignesinden korkma ben ignelrimi göbekten kendim yapıyordum bakalım koldan bu sefer nasıl olacak benim korkum dozu ayarlayamamak yoksa ne var onda ya minik ucu var

ebirhim slm
burcu cadı geldim bak eşim izin verdi patronum birgün kaçamak yaptım valla iyi geldi
kaynanada kayın iyidir ama kaynana laf sokmada birinci birde kardeşimle elti olunca ortalık arap saçı işte

hoşgeldin gizciğim evet kaynanalar niye laf sokar anlamam
sizin aranız nasıl iyimi bari
kardeşinlede elti olunca sorun çıkmıyormu

hoşgeldin gizciğim evet kaynanalar niye laf sokar anlamam
sizin aranız nasıl iyimi bari
kardeşinlede elti olunca sorun çıkmıyormu

kaynanayla yeni barıştım sayılır
kardeşle elti olmakmı aman aman allah düşmanıma vermesin tabiki kardeşimden kaynaklanıyor benim
bizim iş arapsaçı antlatsam sayfalara sıgmaz canım

ebirhim slm

giz canım hoşgeldin nasıl geçti aile toplantısı bol bol dedikodu yaptınız mı :13::13::13:

Merhaba,

:18:kızlar bende pko sorunuyla boğuşuyorum. 4 yıllık evliyim ve yeni çocuk yapmaya karar verdik 26 yaşındayım.. bu zamana kadar adetlerim hep doğum kontrol haplarıyla düzenli geldi ara verdiğim dönemler yine gecikmeler oluyodu. ocak ayında korunmayı bıraktık ilacı bitirdim ama bu ay tam tedaviye başlıyacağım şuba27 de adetimin gelmesi gerekiyordu hala gelmedi test yaptırdık kanda negatif .yine gecikme oldu serophene diye bi ilaca başlatcak dr ama adetim gelmedi bi türlü şimdi adet getirici ilaç verdi 1 haftalık sonra tedavi başlıcak. çok zorlu bir süreç bekliyor beni biliyorum. Rabbim arayan herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın arada bir topiğinizi okuyorum. işyerinde internet yasak kaçamak girebildiğim kadar girmeye çalışacağım.Ümitsizliğe kapılmak istemiyorum şimdiden bu hastalıkla hamile kalan bir çok insan var işallah bende onlardan biri olabilrim.:KK49:

Merhaba,

:18:kızlar bende pko sorunuyla boğuşuyorum. 4 yıllık evliyim ve yeni çocuk yapmaya karar verdik 26 yaşındayım.. bu zamana kadar adetlerim hep doğum kontrol haplarıyla düzenli geldi ara verdiğim dönemler yine gecikmeler oluyodu. ocak ayında korunmayı bıraktık ilacı bitirdim ama bu ay tam tedaviye başlıyacağım şuba27 de adetimin gelmesi gerekiyordu hala gelmedi test yaptırdık kanda negatif .yine gecikme oldu serophene diye bi ilaca başlatcak dr ama adetim gelmedi bi türlü şimdi adet getirici ilaç verdi 1 haftalık sonra tedavi başlıcak. çok zorlu bir süreç bekliyor beni biliyorum. Rabbim arayan herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın arada bir topiğinizi okuyorum. işyerinde internet yasak kaçamak girebildiğim kadar girmeye çalışacağım.Ümitsizliğe kapılmak istemiyorum şimdiden bu hastalıkla hamile kalan bir çok insan var işallah bende onlardan biri olabilrim.:KK49:

merhaba canım hoşgeldin bencede umutsuzluğa kapılma bu hastalık gebe kalmayı zorlaştırıyor ama imkansızlaştırmıyor doktorun serophene verdiğine göre yumurta takibi yapıcak adetlerini düzenlemek içinde ilaç verir muhtemelen bu hastalığın tek çaresi stres yapmamak ve sabırlı olmak canım eninde sonunda hepimizin bebekleri gelicek Rabbim hiç birimizi çok bekletmez inşallah

Merhaba,

hoşgeldin canım, inşallah o zor süreçlere girmeden en yakın zamanda bebeğine kavuşursun ...:KK16::KK16::KK16:

X