Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

farlutal içincee adet oldumu peki ama hep arkadaşlar çatlatma iğnesini vurundunmu diye soruyorlar vurunduysan çıkar diyo lar sitedeki arkadaşlar ama ben bişey vurunmuyorum diyorum ama arkadaşlar unutuyo galiba
şuan belim çok ağrıyo sağ kasığımda yara var gibi ağrıyo böyle adet olacakmışım gibi ama yok olmuyorum acaba gelininiz gibi bende hamile olabilirmiyim ki bende adet söktürü farlutalı içeyim şişkinliğimde gider dedim ama sonra varsa zarar olur diye içmedim geri

haaa bu arada adet olamadımı bide kilo artıyo otomotik dr söyledi zaten herşey kiloya dönüşür sende diye su içsem yarıyo tabiri sana bire bir dedi bide adet olamadımı aşırı sinir oluyo bende bunuda dr sordum yapar dedi çok aşırı hemde
yani nasıl kafaya takmayım

Yok güzelim adet olmadı farlutalı içince hamile olduğu için olmamış zaten bizde ordan işe uyandık ilaç bitti 10-15 gün geçti gene adet olmadı sonra tekrar gitti doktora , doktor muayene etmiş direk kese gözükmüş zaten canım sende sakın içme söktürücü falan belki bebek vardır sende de canım aslında gidip bi kan testi yaptırabilirsin kanda çıkıyor çünkü mutlaka canım

canm yemek yemek istiyo amaa iştah oluncada yememek zormuş valla

hmm anladm cnm bn yeni evlisin sandım aşılamaya fln geçin direk olmazsa tüp bebek yaptırın zaman kaybı olmaz ama yinede siz bilirsinz. bide takma fazla dicem ama insann elinde değil düşünmemeye çalış biraz olsun

canm bnm sen kanda baktrsana varsa çıkar yoksada duphaston iç

düzenli beslenceksin ozaman canm bide civanperçemi içsen aslında adet öncesi sinirlere iyi geliyomuş bnm arkadaşım kullanıyo işe yaradı sinir fln yok dio

ya kızlar sizde tüylenme sorunu var mı bn lazer epilasyon yaptrsam işe yarar mı acep veya tedaviye bi zararı olur mu bilginiz var mııı

ya kızlar sizde tüylenme sorunu var mı bn lazer epilasyon yaptrsam işe yarar mı acep veya tedaviye bi zararı olur mu bilginiz var mııı

fazlasıyla var malesef ve sinir oluyorum bu tüylere lazer epilasyonu bende düşünüyorumda dediğin gibi acaba tedaviye zararı olur mu bilmiyorum

bende 3 yıllık evliyim 28 yaşındayım. pco benimde başımın belası hemde 14-15 yaşlarımdan beri her adet zamanımda acile götürülürdüm sancılar gecikmeler o zamanda vardı hep başımın belasıydı üniv yıllarımda devlet hastanesinde doktor halime acıdı bana yasmin doğum kontrol hapını verdi hemde rapor çıkardı yoksa devlet karşılamıyormuş bende öğrenciyim diye acıdı halime 2-3 yıl aralıksız kullandım zayıfladım bütün düzenim herşeyim yerli yerindeydi şaşmazdı günüm hap kullanırken, evleneceğimde bi doktora gittim bana hiçbişeyin yok gayet iyisin hapı kullan bebek istedğinde bırak hemen olur dedi..
bende kullanmaya devam etttim 1,5 yıllk evliydik eşimle tatile gitme planı yaparken spor salonuna gidip biraz kilo vermeye karar verdik 2 ayda 10 kg verdim yaklaşık olarak ve tatile gittik geldiğimizde hapım bitti adet oldum sonra eşiminde istedi ile hapı bıraktım zaten tatilden geşdğimizin 2 günü dedem vefat etti cenazeye gidip gelmekten eşimle düzgün bi birliktelikte yaşamadık ama ilk aydan hamile kalmışım haberim yok tabi günüm geçmiş onuda unuttum eskiden hapı bırakırdım 7, günü olurdu hap içmeyim başka şeylerle ilgilenince farkına varmadım bi temizlik aşkı ile 2 gün işe gitmedim halı yıkadım astım taşıdım derken bi farkına vardım günüm geçmiş test yaptım 2. çizgi dilik çıktı şok oldum allahım çok şükür ben bu kadar kolay olacağına inanmıyordum dedim içimden şükürler ettim ama kan testi verdim 3 kez 1 ve 2 de değer yükseldi 3. testte değerim düşmeye başladı derken kürtaj olmadan düştü kendiliğinden çok üzüldüm olur dedi gittğim doktorlar ilk bebeği bünya kabul etmez kendi atabilir dediler annemle ablamdada olmuş bu bu olayın üstünden 19 ay geçti hala uğraşıyorum yapmadığım kür kullanmadığım ilaç kalmadı yumurtam en fazla 15mm oluyo sonra büyümüyo ne yapacağımı bilemedim 15-16 ay tedavi gördüm içtiğim ilaçlar çoook kiloaldırdı 59-60 kg iken 70-75 oldum ocak ayından beri gitmemiştim doktora spora başladık eşimel iş çıkışı akşam 1,5 saat salonda spor yapıyoruz 4 kg geri verdim glifır diye bi ilaç verdi doktor bana kilo verdiğimde pcos geçici olarak ortadan kayboluyormuş o zamanda bebek sahibi olabilirmişim boyumda 1,65 bu arada...
rabbim hepimize şifa versin bebeklerimize kavuştursun bizi inşallh... çlok uzun bi başlangıç oldu kusra bakmayın

fazlasıyla var malesef ve sinir oluyorum bu tüylere lazer epilasyonu bende düşünüyorumda dediğin gibi acaba tedaviye zararı olur mu bilmiyorum

canlarım bende fazla tüylenme yok sadece benim ayaklarım üstünde var digerleri normal hatta aldıkçada azalıyo ama ayak üstümde var şaşırıyorum tüylenme erkeklik hormanloru fazla olunca olurmuş benim o değerler hep iyi çıktı
haaa bu arada lütfen sabredin cocuğunuz olana kadar yaptırmayın zararı yok diyenede inanmayın bende şöyle bi düşünsenize ışın o sonuçta
haaabaşkalarında bi sakınca olmaza bile olmaz olmaz size gelince olur o yüzden sabredin çatır çatır kendiniz alın şimdilik yani siz bilirsiniz ama ben böyle düşünüyorum akla yatmayan yer varmı

düzenli beslenceksin ozaman canm bide civanperçemi içsen aslında adet öncesi sinirlere iyi geliyomuş bnm arkadaşım kullanıyo işe yaradı sinir fln yok dio

aklımda canım inşallah hafta sonu alacam civanperçemi ile hayıt tohumu

Hoşgeldin canım geçmiş olsun sende bizim yaşadıklarımızı yaşamışsın inşallah en kısa sürede kavuşursun bebeğine

hoşgeldin canım kilo verebilmen çok güzel bendeki pko insülin direncinede sebep olduğu için sporda yapsam diyette yapsam kilo veremiyorum doktorun dediği gibi kilo verdikçe pko düzeliyormuş gliforda çok faydalı biz pko lular için bende glikofen kullanıyorum inşallah en kısa sürede sende bebeğine kavuşursun canım

doğru söylüyosun tatlım kimseye yapmaz bize yapar bizde bu şans varken o yüzden dediğin gibi en iyisi ertelemek

ya rahatsız ediyo beni alıyorm alıyorm azalmıyoo.. bacağımın üst bölgesinde bile var yüzümde desen öle neyse bebişim gelsinde sağlıklı bi biçimde ben kıllı olayım hçç sorun değill

hoşgeldn canmm allah en kısa zamanda göbüşümüzü doldursun inşallahh... bak ne güzel hamile kalmışsın bi kere demekki oluyo bebişin zamanı gelmemiş burda bi çoğumuz hçç hamile kalamadıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…