Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kız hemen kaçıp buraya gelmişsin sen kullanmıyomusun progestan bide diyorum ki doktor kendiside düşünmüştür heralde ama hem progestan kullandırıyorum hem test istiyorum diye

evet bende çok kiloaldım bu meret yüzünden 55 kg evledindiğim kilo 1 ay öncesinde 75 kilo olmuştum şimdi 4 kg gitti darısı 10 kiloya daha insülin ilaçlaeı ile sporda yapınca çabuk kilo verdiriyomuş yoksa bende 2 ay spor yapıp diyet yapıp 2 kg verdiğim zamanları hatırlıyom şimdi çok azmettim madem kilolar bebişim önünde engel ben o engelleri kaldıracam diye inş hepimiz en en yakın zamanda hamiş oluruz..

kız hemen kaçıp buraya gelmişsin sen kullanmıyomusun progestan bide diyorum ki doktor kendiside düşünmüştür heralde ama hem progestan kullandırıyorum hem test istiyorum diye

yok canım progesteron kullanmıyorum şu an kan testinde hamile olduğum çıkarsa o zaman kullancam hep o şekilde kullanıyorum çünki

amin canım inşallah

neyaz sen kan testi yaptırmıycakmısın canım ? yaptırda bizde öğrenelim güzel haber ver bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…