Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar ben çıkmak zorundayım gün boyu yoktunuz tam benim çıkmama yakın geldiniz doyamadım valla size yarın erken gelin topiğe ya hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın iyi akşamlar

ya canım işte çekildim.ama daha spora başlamadık. bu akşam başlıycam doktor 14. gün başla dedi ama tabiki erken başlıycam kahve fallarında hep bebekler çıkıyo ama hadi inşallaaaaahhh :)

kız Allah iyiliğini versin emi hadi öpüyorum seni yarın erken gel tamammı 54:

arkadaşlar merhaba bende 9 aylık evliyim ve pkoluyum evlendiğimizden beri çalışıyoruz ama sonuç alamadık henüz ben geçen sene öğrenmiştim durumu doktor bana diane35 vermişti 8ay kullandım evlenmeden 2 ay öncede bırakmıştım neyse sonraki 3 ay gayet güzeldi adetim haziranın sonunda evlenmiştim
ağustosta 5 gün gezikmeli adet oldum
eyülde bi sapıttı 2-3 haftaya bi sık ama az adet görmeye başladım bi kaç ay böyle devam etti
sonra doktora gittim hamile kalabilmek için 4 ay progesteron 100 mg kullandım adetim düzeldi ama hamiş kalamadım
sonraki ay asıl doktorum klomen vermişti onu kullandım günde 1tane olarak kontrole gittiğimde doktorum yoktu başkasına göründüm oda hiç ilgilenmedi bile
bu ayda kendim incir kürü yaptım güzel adet gördüm bu sefer kürün sayesinde 8 gün adetim sürdü içim temizlenmiş gibim hissettim 20 gün falan içtim bu kürü bu arada neyse 14.günümde memleketteki doktora gitmiştim ama gelişen yumurtam yoktu 1 hafta 10 gün daha yumurtlama görünmüyo dedi akıntımda vardı fitil verdi hatta nasılsa yumurtlama yok diye bu aydan ümidim yoktu ama 22.günümde sağ kasığımda hafif ağrı vardı yumurtlamış olabilirim diye biraz olsun heveslendim bu arada memleketteki doktor düzenli klomen kullanıcaksınız dedi doktor kontrolünde ilacım oymuş şuan 28. günüm falan geçen ay klomen kullandığım halde 5 gün gecikmişti 33.günümde adet olmuştum bakalım bu ay kendiliğinden ne zaman gelicek aslında incir kürüne 1 hafta ara verip tekrar başlamak gerekiyo diye biliyorum ama acaba başlamak için adet olmayımı beklesem diyorum sizce ne yapmalıyım böyle incir soğan küründen pkolu olupta hamiş kalabilen oldumu aramızda çok şükür adet olamama gibi bir sorunum yok bazen bikaç gün gecikmelide olsada geliyo hep neyseki naapmam gerektiğini bilemiyorum açıkçası akıl verin bana nolur yumurta durumumuda hiç bilemiyorum küçük kistlerim vardı 7 milimdi bu 6 ay önce şimdi neyseki 5 milim olmuş kansızlığımda biraz geçmiş neyseki ama kan depolarımı doldurmak için ilaç verdi yinede sonuçlar daha iyi yumurtlamam nasıl bilemiyorum

merhaba bengisu hoşgeldin.ilgilenmediğimizi düşünme diye yazıyorum canım.kürler konusunda ben bişey bilmiyorum giz bu konuda lokman hekimimizdir.o sana yazar bir reçete merak etme canım.

merhaba bengisu hoşgeldin.ilgilenmediğimizi düşünme diye yazıyorum canım.kürler konusunda ben bişey bilmiyorum giz bu konuda lokman hekimimizdir.o sana yazar bir reçete merak etme canım.

giz gelince bana msj atabilirmi acabaa burdan yazarsa göremeyebilirimde :26: valla ilgilenirse benimlede çok sevinirim

giz gelince bana msj atabilirmi acabaa burdan yazarsa göremeyebilirimde :26: valla ilgilenirse benimlede çok sevinirim

slm canım bu topigin delisi burcu işte bende giz merhaba tatlım

1 cisi inciri 21 gün kullanıp 7 gün ara verip tekrar başlıyacaksın incir hem adet yönünden hemde kalite yönünden yararlı
adet oluyorum demişsin ama saraçoglu diyorki pco lular mutlaka sogan uygulasın adetine 10 gün kala 10 gün sogan uygula arkasında incir böyle devam et ,,
birde prolaktin degerin nedir fsh bunları yazsana

eşinde sorun yok galiba bal tarçın çörek otu bunları birer kaşık karıştır sabah aç karnına ye tatlım

soracagın olursada sor

akşama kadar ebirhim le burdaydıkneyaz da girdi çıktı bende gidiyorum yarın yokum annem ablam kardeşim buluşup dedikodu yapacagız kocalarımızı çekiştirecegiz kaynanayıda tabi bol bol dedikodu ohhh içimi dökeyim degilmi ama

sizleri seviyorum kızlar öpüldünüz yarım saat sonra kaçarım

hmm du hemen bakıpta yazıyorum yaa ben soğan suyundan kendiliğinden yada ilaçlardan dolayı bebiş olurda onun tutunmasını engeller diye korkuyorum yaa nede olsa söktürücü etkisi var ya o yüzden adetimle başlamayı düşünmüştüm naapsam bilemedim :26:

yaaa yarın yoksuuunnn ama ben kime şımarıcam işten izin mi aldın canım gitmiycenmi yarın işe

bu arada prl diye bi kısaltma yokki bu sonuçlarda plt var pct var o muki prolaktin fsh de yok yeni sonuçlarımda
ama eylüldeki sonuçlarımda tsh 4,4

selam kızlar küstüm bn size kimse bnm yokluğumun farkında değilll bnde arkadaşın evini temizlemeye gittim doğum yapmıştı ya geçen oraya yoruldm valla kemiklerim ağrıyo( sinirlerimde çok bozukk sonra bana sinir stres yapma diyolar.. insanın başında kaynana kayınpeder olurda stres yapmaz mı

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza bengisu prolaktin yüksekse incir kürü yapmayın dedi saraçoğlu geneldede pcoluların yüksek.. soğan kürünü yap bnde yapcam bu ay inşallah.. bebeğe hiç bi zararı yokmuş adetine 15 gün kala başlıyosun 15 gün yapcan bidaha ki aylardada adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün yapcaksın.. şifa Allahtan...

baharrrr nerelerdesin canm yaa özledim senii.. geceleri geliyosn konuşamıyorz hçç.. ah gece gelme gündüz gel tenhalarda menhalarda buluşalın vayy vayy bak sana şarkı bile söledim bu sesimlee

Ayy canım benim neoldu kız ben geliyorum yazıyorum bazen son günlerde baktım kimse yazdıklarıma cvp vermiyor bende girmedim topiğe Allah razı olsun beni unutmadığın için vefalı dostum benimSenin niye sinirlerin bozuk bakalım haklısın valla ben görmedende onları stres yapıyorum senin yanındalarsa haliyle yaparsınBoşver stresi mitresi bak ben geçen aydan beri çok stresliyim neoldu hiç tiroitlerim yüksek çıkmazdı yükseldi sanada diyorum stres etmeeeeeeee senide üzmlerine izin vermeeeeeeee ne geliyorsa başımıza cahil insanlardan geliyor.
baharrrr nerelerdesin canm yaa özledim senii.. geceleri geliyosn konuşamıyorz hçç.. ah gece gelme gündüz gel tenhalarda menhalarda buluşalın vayy vayy bak sana şarkı bile söledim bu sesimlee
Canım benim çok teşekkür ederim bende tam küsmüştimki geri vazgeçtim küsmektenAyy geliyorum yazıyorum tınlanmayınca çıkıyorum bende napayim canımŞarkın içinde teşkkürler çok hoşuma gitti bundan sonra gündüzleride gelirim canım sen merak etmeBu arada duphaston kullanıyorum bugün başladım adet olmadım çünkü duphastona 5 gün sabah akşamda içiliyormuş adet gelsin diye doğrumu? Sen naptın nasılsın bak cidden diyorum bebek istiyorsan stres yok tamammı

canm bnm küsme sakın kızarım ben sana cvp veririm bide sen genelde gelip cvp verip çıkıyon ya bnde sana cvp vercek bişi bulamıyorm güzdüz gelebilirsen gell tamm mı canm bnm

ya tepemdeler nasıl stres yapmayayım ki herşeyime karışıyolar sırf bunlarn yüzünü görmemek için kiraya çıkmayı düşünüyoruz Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin...

duphastonuda adet olabilmek için kullanacağın zaman günde 3 kere kullanıyosn cnm dr bana öle dedi sende öle iç istersen. kaç gün geçti adetin sana hayıt iyi gelmedi sanırım dimi. bide sen soğan kürünü yaptn mı cnm

troitlerin yüksek mi çıktı ee nolcakmış şimdii kötü bişi yok dimi...... şuna bak bana dio kendi sitres yapıyo duyma onların sölediklerini boşverrr görmüyosn en azından yüzlerini bak bana beterin beteri var haline şükret dostumm

bu sbhta açılışı ben yapayım dedim sizin için uyumadm sevildiğinizi bilin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…