Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

mrb uzun bir takipten sonra benimle aynı sorunları yaşayan kişileri buldum. 10 aylık evliyim uzun bir süredir pkos sorunum var, 8 aydır ankarada özel bir hastanede tedavi görüyürdum dr pkosu baskılamak içi glifor başladı 5 aydır kullanıyorum.daha sonra klomen tedavisine başladık 3 ay ovitrelle ve menagon ile birlikte yumurtaları geliştiremedik en sonunda bir ark. vasıtasıyla prof.dr muayenehanesine gittik eşimle, bu arada eşimde sorun yok,neyse dr tahlil leri kontrol edip muayene sonrası aşılama kararı alır diye beklerken gonal f le tekrar girişimsiz bir tedaviyi uygun gördü bugün 3.dozu yapıyorum 6 gün sonunda kontrolüm var bakalım hayırlısı paylaşmak istedim gelişmeleride anlatırım..(bu arada benzer süreçleri yaşayan arkadaşlardan, sonuç alanlar yazarsa sevinirm)

demiştim,dün 10. gün kontrolüm vardı takip sonucu bir yumurtanın 12 mm olduğunu söyledi doktorum 2 gün daha gonal f e devam et çarşambaya gel dedi bu iyiye işarettir herhalde yarını iple çekiyorum :)

merhaba canım hoşgeldin tedavin hayırlı olsun bencede iyiye işaret inşallah yarında güzel haberler alırsın canım

slm tedavi süreci hayrlı olsun yeni evliymişsin ne güzel hemen başlamışsın tedaviye

bende ankaradayım kime hangi dr gidiyorsun

sağol canım, sabah kahvaltı yapamıyorum ki atıştırmalık birşeyler yiyebiliyorum ancak...

bu topik iyi canım ya saol rahat

kimsecikler yok bugün nerdeler ki

bende yarın yokum anneme ablama kayınvalideme gidecgim bir kaçamak yapayım dedim eşim patronum izin verdi
yinede ordan merhaba derim

ebirhim benim anlamadıgım birşey var bende eksik birşey var ama ne bazı zamanlar öyle oluyorki yarım sürehi ayranı içiyorum önüme ne gelirse yemin 1 lt sütü 2 dk da içiyorum herzaman degil ama anlamadım gitti

canım bende gonal f kullandım 8 gün.Adetin 2.günü başladım 9.günü yumurtam 15mm olmuştu.13.günde çatlatma iğnesi verdi cumartesi vurundum şimdi bekleme aşamasındayım inşallah hayırlısıyla güzel haberler veririm sana ve diğer arkadaşlara...

Canım vücüt sıvın az olabilir o yüzden sıvı şeylere ağırlık verebilirsin ne zamanlar oluyor bu

giz sende burcu ve haksever gibi kaybolma ortalıktan yaa

nerdesiniz yaaa beni terk edip başka yerdemi yazışıyorsunuz yaaaa
ben sizleri çok sevmiştim amaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…