Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

elif ben alışmışım bu topiğe gözlerimi bu topikle açtım ,üstüne gül koklayamıyorum yaa

ben adetin 4.günü başladım canım bugün 8.yi vurucam bakalım yarın ne diyecek adetin 12. günü yarın, bekliyorum güzel haberlerini bu arada fazla yumurta olması şansı dahadamı arttırır??

ben adetin 4.günü başladım canım bugün 8.yi vurucam bakalım yarın ne diyecek adetin 12. günü yarın, bekliyorum güzel haberlerini bu arada fazla yumurta olması şansı dahadamı arttırır??

yumurtaların gelişmesine bağlı canım eğer iki tane yumurtan gelişip çatlama derecesine gelirse ikizin olur...

hoşbulduk canım benim .ancak okudum yazışmalarınızı.napıyonuz bakayım.ya misafirlerim vardı iş yerinde de biraz yoğunluk var giremedim bir türlü .ama çok özledim szi.

hadi hayırlısı canım inşallah bu çektiğimiz sıkıntılar boşa gitmez..İğneyi kaçtan vurunuyorsun

hoşbulduk canım benim .ancak okudum yazışmalarınızı.napıyonuz bakayım.ya misafirlerim vardı iş yerinde de biraz yoğunluk var giremedim bir türlü .ama çok özledim szi.

bizde seni özledik canım hatta giz de sordu görünmüyor dedi

okuduğum kadarıyla kimsede bi değişiklik yok sanırım.ama olsun ben martın 30 unda içime doğuyo hamile olduığumu öğrencem.nedense taktım martın 30una.işyerinde de martın 30u kurcam topuzu diye gezip duruyom.bu gün iş arkadaşlarım da itiraf etti senin gibi delisi gelmez bu fakülteye diye.sanırım artık tescilli deli oldum .:)

senden ne haber tatlım rahim filminden sonra durumlar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…