Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Asrewya topık uĞurlu geldı sanada canım Çok sevındım duaa et bızım ıÇınde

ewet canım çok şükr...Ediyorum canım benm her duamda zatn tüm anne olmak isteyenler için ediyorum..Rabbm hayrlı ewlatlar versin sizlerede canım benm...

teşekkür ederim Seydam,saol Allah razı olsun Rabbim sizlerinde yüzlerini her daim güldürsün inş.,gönlünüzden gecenleri hayrlı bi şeklde kabul eylesin canım...
allah sendende razi olsun bitanem insallah o güzel duanin rabbim kabul etsin ins :1hug:

merhaba kızlar bende pko kader dostunuzum bu ay ilk defa serophone kullandım 20 cm yumurtam oldu bekliyoruz genkızlığımdan beri adet düzensizliğim var sizdede aynı şey varmıyda daha yeni öğrendim pko
oda tahlilde çıkmadı fsh ve prolaktin normal ama doktor pko olabilir dedi sizinki nasıl anlaşıldı nasıl pko teşhisi kyuldu paylaşırsanız sevinirim bol beişli günler

canım adet düzensizliği ve kist oluşuyo bide hormon bozuklukları oluyo inşallah hemen hamiş kalırsın

cnm merhaba öncelikle benimde pco lu oldugum yeni anlasildi kandan ve vajinal ultrasonografiyle ama bende hic adet düzensizligi yoktu ve diger belirtileri de tabi benim kansekerimin yüksek olusu pco olmama sebebmis onun icin simdi seker ilaci kullanicam 2 ay kadar sonra hamile kalicam ins allahim verirse rabbim herseyin hayirlisini versin cnm

teşekürler cvplar için bu pko herkeste farklı galba benim tüm hormonlarım normal sadece adet düzensizliği var bide ultrosonda görüldü testlerde çıkmadı neyse hastalığı veren rabbim şifayıda verir,
görürsünüz sırayla güzel haberleri paylaşıcaz dostlar

ben iyiyim allahima sükürler olsun adetimi oldum tam 8 gün sürdü seni anliyorum bende gecikince bayabi stres yapmistim allah yardimcin olsun bunun olmasida olmamasida bi ayri sorun... öpüyorum cnm seni:-X

bende öptüm senin oğluşun var dimi canım 6yaşındamı ne güzel tickırdan öle anladımda bende kreşte öğretmenlik yapıyorum 85 çocuğum var benim de:))))

haksever cnm evet allahima sükürler olsun bitane oglum var okula gidiyor 1. sinifa allah sanada en kisa zamanda nasip etsin ben biliyorum söylemistin daha önce ögretmen oldugunu cok güzel bi meslek ama sabir isteyen bi meslek insallah birgün o cocuklarin arsinda seninde cocugun olur dilerim allahtan enkisa zamanda ins

Merhaba Portekizli,
Bende Pkoluyum. tüm tahlillerim normal çıktı. başka doktora gittim tekrar aynı tahlilleri yaptırdım normal çıktı... şeker yüklemesi yaptırdım 2 kez normal çıktı.. ama adet gecikmesi var.... ve bebiş için uğraşıyorum ama olmuyor 8 aydır... hsg çektirdim o da normal çıktı... hiç bir problem yok ama pkoluyum... dediğin gibi herkesde aynı olmuyor etkileri bu pkonun.. haa.. unutmadan... kilo ve kıllanmada yok bende.. boyun 1,60 kilom 50..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…