Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

çatlatma iğneleri felan geçtim ben canım sonuç alamadım sağ kanal tıkalı olunca film çekildi tikalı olunca laporoskopi oldum ocak 17 de ikinci adetiyin ikinci gün gel dedi ama ben şubat 17 de akşam hastalandım iç çamaşırım batacak kadar bi dahada olmadım hiç adet yani şuanda bulantım var

canım hadi hayırlısı belki o kan tutunmadır ne biliyim gününde geçmiş bir test yapsana nasıl bekliyorsun ben çatlardım valla güzel haber ver hadi bakalım

Bunların hepsi normal ve güzel demektir canım akıntının olması yumurtan çatlıyor dur ondan olur mide bulantısının nedeni ise çatlatma iğnesinin içeriği B hcg dir iğnenin etkisidir yani endişelenme sen çalışmalara devam et, birlikte olmadan 2 saat önce eşine mutlaka kahve içir unutma canımm...:KK31:

saol canım ya o kahve işini söylediğinden beri yapıyorum seninle sonucu hemen hemen aynı zamanlarda öğrenicez inşallah ikimizde iyi haber alırız bu ay

kızlar ben geçen ay soğan kürü yaptım bu ay adetim ayı 5 i bu ay soğanla beraber incirde yapsam olurmu bide bal çörekotu tarçını adatin kacında yapayım bilen varmı

canım sogan kürüyle birlikte incir yapılmaz önce sogan sonra incir adetin 12 güne soganı dene sonra bırak inciri dene sonra adet olunca tekrar sogan

bal tarçın çörek otu bunu da adetin ikinci günü 12 güne kadar sabahları aç karnına canım ve akşam yatmadan bir tatlı kaşıgı ye

kızlar çalışanlar için zor ama evde olanlara sesleniyorum sabhları ilişki daha iyi oluyormuş spermler açısından aklınızda olsun birde kesinlikle sıcak suyla banyo yaptırmaaayın eşlerinize ben buna dikkat ediyorum

geçengün eşim işten gelmiş üşümüş sıcak su torbasını bverdim baktım ki iki bacak kasıklarının arasına almış bir kızdım ne yapıyosun diye adam şaştı kaldı :KK53::KK53:

giz burda olduğuna sevindim bal çörekotu tarçın karışımını soğanla yapsam bişey olurmu bide tes sonuçlarımı yazsam bakarmısınız bu yaptığım kürlerin zararı veya faydası olurmu

fsh 4.69 lh 13.45 e2 51 tsh 3.0406 prolaktin 19.28 progesteron 02 sonuçlar bunlar bir bakın nasıl

yaa kızlar bişey sorucam bu soğan kürüne adetin kaçıncı günü başlanıyo herkes başka söylüyor benim kafam çok karıştı o yüzden

iyiyim canım benim sen nasılsın amin inşallah hepimiz güzel haberler alırız vallahi dua ederken hep diyorum ki Allahım bu yolda uğraşan emek döken kim varsa tez zamanda hepsinin kucağını doldur diyorum

bende iyim canım amin hepimize inşallah hayırlısı olsu amahayırlısıysa olsun etrafta neleri görüyoruz

canım hadi hayırlısı belki o kan tutunmadır ne biliyim gününde geçmiş bir test yapsana nasıl bekliyorsun ben çatlardım valla güzel haber ver hadi bakalım

sonuç neğatif çıkınca üzülüyorum diye yapmıyorum canım yaaa harap oluyorum o zaman bekliyom işte ne bileyim zaten pco var ya kendiliğimden adet olamıyorum

elifyesiller vallahi bende şaştım kimi soğanı adetin başından başladiyo kimisi 7 ci günü başla diyo kimi adetin bittikten 7 gün sonra dedi ben adetimin 7 sinde başladım ama dr gittiğimde bişey deyişmedi ilk yaptım tabi

elifyesiller vallahi bende şaştım kimi soğanı adetin başından başladiyo kimisi 7 ci günü başla diyo kimi adetin bittikten 7 gün sonra dedi ben adetimin 7 sinde başladım ama dr gittiğimde bişey deyişmedi ilk yaptım tabi

evet canım ya aynen bende böyle farklı farklı şekillerde okudum hep o yüzden kafam karıştı sen şu anda ne tedavisi görüyorsun canım daha önce söylemiş olabilirsin çok unutkanım kusura bakma

figen sendemi ankaradasın ben nafile hoca vardı belkide beraber başlarız ne zaman gidceksin tekrar

neyaz niye unutayım seni canım ya onlar hep işlerinden bahsettikleri için aaklımda kalmış işten çıkıyorum gülel güle işe geldim merhaba diyorlar ya

çatlatma inesini vurunduktan sonra kasık agrısı normal agır kaldırmayıın igneden sonra

canım ayşe şahine gidiyorum gecen hafta ordaydım rahım filmi doluymuş bu adet dönemınde çektıremedım gelecek ay çektırecem adetin ilk ngünü ara rendevu al dedı sekreter ona göre giderim artık

evet canım ya aynen bende böyle farklı farklı şekillerde okudum hep o yüzden kafam karıştı sen şu anda ne tedavisi görüyorsun canım daha önce söylemiş olabilirsin çok unutkanım kusura bakma

ben 1 defa klomen kullandım cevap vermedi yumurtam gelişmedi gelişseydi ovetirelle iğne yapacaktı sonra ganalf 540 iğne verdi ben korktum başka dr gittim şu an cok erken gonalf için dedi bende kafam karıştı yumurtam 8 milim

X