Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

adetimin 8.günü

başla canım 21 gün boyunca iç eşinin hareket azlığı içinde aktarlarda satılan keçiboynuzu pekmezi var ondan al he akşam 1 tatlı kaşığı yedir sende yiyebilirsin yumurtlama günlerindeki ilişkinizde birlikte olmadan 2 saat önce eşine türk kahvesi içir canım bunları mutlaka yap bence...

başla canım 21 gün boyunca iç eşinin hareket azlığı içinde aktarlarda satılan keçiboynuzu pekmezi var ondan al he akşam 1 tatlı kaşığı yedir sende yiyebilirsin yumurtlama günlerindeki ilişkinizde birlikte olmadan 2 saat önce eşine türk kahvesi içir canım bunları mutlaka yap bence...

çok sağol bilgilerin için yapacağım bunları inş benim de bebğim olur artık çok istiyorum

kızlar bişey sorucam ya ben dün çatlatma iğnesi oldum ya bugün 2-3 saattir krem gibi akıntım var bide midem bulanıyo sizce normal mi ?

ya benim de hafif hafif böyle bulantım var iki üç gündür genelde yemekleri görünce oluyo bide akıntı gibi iltihap gibi akıntım var sizce neden

kızlar bişey sorucam ya ben dün çatlatma iğnesi oldum ya bugün 2-3 saattir krem gibi akıntım var bide midem bulanıyo sizce normal mi ?

Bunların hepsi normal ve güzel demektir canım akıntının olması yumurtan çatlıyor dur ondan olur mide bulantısının nedeni ise çatlatma iğnesinin içeriği B hcg dir iğnenin etkisidir yani endişelenme sen çalışmalara devam et, birlikte olmadan 2 saat önce eşine mutlaka kahve içir unutma canımm...:KK31:

ya benim de hafif hafif böyle bulantım var iki üç gündür genelde yemekleri görünce oluyo bide akıntı gibi iltihap gibi akıntım var sizce neden

neyaz senin son durumun neydi canım çatlatma iğnesimi vurunmuştun biraz hatırlatırmısın

kızlar ben geçen ay soğan kürü yaptım bu ay adetim ayı 5 i bu ay soğanla beraber incirde yapsam olurmu bide bal çörekotu tarçını adatin kacında yapayım bilen varmı

neyaz senin son durumun neydi canım çatlatma iğnesimi vurunmuştun biraz hatırlatırmısın

çatlatma iğneleri felan geçtim ben canım sonuç alamadım sağ kanal tıkalı olunca film çekildi tikalı olunca laporoskopi oldum ocak 17 de ikinci adetiyin ikinci gün gel dedi ama ben şubat 17 de akşam hastalandım iç çamaşırım batacak kadar bi dahada olmadım hiç adet yani şuanda bulantım var

elifyesiller nasılsın hayırlı olsun iğne olmuşsun inşallah hayırlı cevap alırsın

iyiyim canım benim sen nasılsın amin inşallah hepimiz güzel haberler alırız vallahi dua ederken hep diyorum ki Allahım bu yolda uğraşan emek döken kim varsa tez zamanda hepsinin kucağını doldur diyorum

X