Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

çok şükür diyelim canım en azından çocuğunu görmesende karnında hissetmişsin annelik duygusunu tatmışsın ben ilk başlarda allahın gücüne gitmesinde allahım bari o duyguyu tatayımda yaşamazsa yaşamasın demiştim sonra allahın gönlüne hoş varalım hazinesi büyük güzel dua edeyim dedim ben o duyguyu çok istiyorum o çift çizgiyi görmeyi o karnımdayken hissetmeyi

öyle deme o daha da kötü oluyor ben ultrasonda tekme atışını görmüştüm hiç gitmiyor gözümün önünden çok zor çoookkkkk:KK14::KK14::KK14::KK43:.:KK43:

kızlar benim doktor gelmiş ben geçiyorum doktora bakalım ne diyecek ayyy çok heyecanlandım ya şimdi inşallah iyi şeyler söyler de şu çatlatma iğnesini vurunurum bu akşam...:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

öyle deme o daha da kötü oluyor ben ultrasonda tekme atışını görmüştüm hiç gitmiyor gözümün önünden çok zor çoookkkkk:KK14::KK14::KK14::KK43:.:KK43:

biz o duyguyu hiç yaşamadık bazen elim karnımda gezinir üzülürüm ama çocuk varmış içinde gibi de sevinirim severim

figen sendemi ankaradasın ben nafile hoca vardı belkide beraber başlarız ne zaman gidceksin tekrar

neyaz niye unutayım seni canım ya onlar hep işlerinden bahsettikleri için aaklımda kalmış işten çıkıyorum gülel güle işe geldim merhaba diyorlar ya

çatlatma inesini vurunduktan sonra kasık agrısı normal agır kaldırmayıın igneden sonra

bak ben bunu bilmiyordum ağır kaldırma olayını
spor yapmada sakınca varmı çocuk düşünürken

bak ben bunu bilmiyordum ağır kaldırma olayını
spor yapmada sakınca varmı çocuk düşünürken

ya klomen kullanarak yada igne vurunarak yumurtalarınız büyüyor ve bu baskı yapıyor olduki 18 kdar yada daha büyük bu zamnalarad agır kaldırmayın canım

kızlar benim doktor gelmiş ben geçiyorum doktora bakalım ne diyecek ayyy çok heyecanlandım ya şimdi inşallah iyi şeyler söyler de şu çatlatma iğnesini vurunurum bu akşam...:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

hadi bakalım inş. canım

Ben geldimmmmmm:KK76::KK76::KK76: bizim yumoşun birtanesi gelişmiş yarın çatlatma iğnesini vurun dedi doktor. 5 - 6 günde gün aşırı birliktelik verdi.:21::21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9:

hg din hormon degerlerin nedir canım adetlerin düzeni
eşinde sadece hareket mi az yoksa şekil bozukluguda varmı

herhangi bir ilaç kullandınmı birde yaş

adetlerim düzensiz eşimde sadece hareket azlığı var hiç ilaç kullanmadım ve yaşım 24.

Ben geldimmmmmm:KK76::KK76::KK76: bizim yumoşun birtanesi gelişmiş yarın çatlatma iğnesini vurun dedi doktor. 5 - 6 günde gün aşırı birliktelik verdi.:21::21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9:

hoşgeldin canım maşallah yumoşlara ne güzel güzel haberle geldin sonuda iyi olur inşallah canım sonundada bebiş gelir inşallah

arkadaşlar incir kürüne ne zaman başlamam gerekiyo adetim yeni bitti bugün başlasam olur mu

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr ben bi konu açtım bu konuyla ilgili lütfen bana orda yol gösterin napmam gerekir ..şu nişanlı kardeşinize yardım edin lütfennn nişanlıyım korunmalımıyım başlığım

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr ben bi konu açtım bu konuyla ilgili lütfen bana orda yol gösterin napmam gerekir ..şu nişanlı kardeşinize yardım edin lütfennn nişanlıyım korunmalımıyım başlığım

canım bana kalırsan düğününden hemen sonra bi doktora gidip genel kontrollerini yaptır hormon tahlillerini falan yaptır canım çıkan sonuçlara göre korunup korunmamaya karar verirsin

X