Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

merhaba canlarım benim.şimdi eve geldim daha üstünü değiştirmedim eşime bilgisayarı aç dedim kızlara haber vermem lazım :) çekildim sonunda ve tüplerim açık çıktı allahım sana şükürler olsun. çekilirken hatim indirdim nerdeyse.ama gerçekten de abartıldığı kadar değil.sadece şimdi ağrım var ağrı kesici içtim.beni cesaretlendirdiğiniz için teşekkür ederim.:KK9:

canım hadi geçmiş olsun içimiz rahatladı işte korkulcak bişi yok demiştik:KK8: hakkımızda hayırlısı olsun inşallahh

İşallah canım bende bugün akşam saat:5 te çatlatma iğnemi vurundum hakkımızda en hayırlısı olur inşallah...:13::13:

canm hadi hayırlısı bu ay tutarda gelir bebeğin inşallahh bizimkilerde tabii:KK49::KK49: iğneyi ssk lı mı aldın cnm ne kadar verdin göbekten mi vurulunuyo

kızlar gittim ya bgn dr a bi kadın vardı kürtaj için gelmiş çocuğunu aldırcaktı öyle sinirlendimki parçalayasım geldi o kadını:KK47: biz kendimizi parçalıyorz bebeğimz olsun die millet çöpe atıyo.. Rabbim vercektir cezalarını...

kimse gelmiomu yaw pkolular yok heralde benden başka tekmiyim bu dünyada aaaaa

olmaz olurmu malesef bende o sorunla uğraşyorum 2.5 yıllık evliym 6 aydır korunmuyoruz ama hala hamile kalamadım doktor 6 ay daha beklememi söyledi 2 aydır progestan kullanıyorum ama daha hapım bitmeden adet oluyorum konuyla ilgisi olanların yorumlarını bekliyorum

kızlar gittim ya bgn dr a bi kadın vardı kürtaj için gelmiş çocuğunu aldırcaktı öyle sinirlendimki parçalayasım geldi o kadını:KK47: biz kendimizi parçalıyorz bebeğimz olsun die millet çöpe atıyo.. Rabbim vercektir cezalarını...

haklısın valla bende çok kızıyorum allah en kısa zamanda bizede verir inş

kızlar aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin progestan bitmeden adet olunurmu daha 7 gün kullandım ama malesef az önce çok az kanamam geldi

günaydın kızlar

aybige inan bu konuda bilgim yok canım

sveh eger prolaktinin yüksek degilse inciri denesene canım

iyi akşamlar kızlar.. bnde dr gittim bgn. yumurtam çatlamamış ve 53mm olmuş. küçülmesi için ilaç verdi eğer büyürse daha kiste dönüşürmüş.. duphaston kullancam 2 kutu. bidaha ki ay adet olunca gidicem küçüldüyse 20 mm olunca fln çatlatma iğnesi yapcak. bu ay boşum yanii.. aşılamayı sordum gerek yok eşinn sipermleri güzel normal ilişkiyle tutma olasılığı aynı boşa masraf yapma dedi. öle işte hayırlısı bakalım soğan kürü yapcam bu ay eşime keçi boynuzu pekmezi yedircem bide karışımı yapcam.. Rabbimin izniyle olcak kızlar az kaldı inşallahhh:KK14:

inşallah olucak canım .üzülmek yok yılmadan denemeye devam :emir_bebek: bi gelsin o bebek hiç yüz vermeycem ona hıh :)

selam kizlar... ben de bir sene once hamile kaldim 7 haftalikken dusuk yaptim, o zamandan beri ugrasiyorum, yumurta takibi yapildi bu ay da serophene kullandim. adetime bir hafta kaldi ama cok mutsuzum, hicbir belirtim yok... 18mm yumurtam gelismisti kendiliginden catladi. ama tutmadi belli ki, yoksa mutlaka bir belirti oluyor.
neden tutmuyor anlamiyorum... hicbir sorun gozukmemesine ragmen... :KK43:

günaydın kızlar

aybige inan bu konuda bilgim yok canım

sveh eger prolaktinin yüksek degilse inciri denesene canım

yüksek cnm ya dostinex kullanıyorum hamile kalana kadarda kullancam. aldım geçen ay incir ama prl yükselttiğini duydm yapamadm öle yane.. hayırlısı ya soğan yapcam nasip olur belki..

inşallah olucak canım .üzülmek yok yılmadan denemeye devam :emir_bebek: bi gelsin o bebek hiç yüz vermeycem ona hıh :)

bendeee vercem sopayı poposuna poposuna ısırcam heryeriniii:emir_bebek::emir_bebek: kızlar çok özledim bebeğimi yaa:KK14: onu hissetmek istiyorum koklamak ne bileyimm çok dertliyim yinee:KK14::KK14:

bendeee vercem sopayı poposuna poposuna ısırcam heryeriniii:emir_bebek::emir_bebek: kızlar çok özledim bebeğimi yaa:KK14: onu hissetmek istiyorum koklamak ne bileyimm çok dertliyim yinee:KK14::KK14:

kesinlikle soganı dene sakın bırakma sabah akşam ılık iç sogutma sakın bende 5 gün sonra incire başlıyacagım

kızlar dün bizim yegen elini yakmış kardeşim çalıştıgı için kayanvalide bakıyordu akşam oturdum agladım ya küçücük savunmasız kuzum yinede dayanmış kuzum elini sarmış dr onunla oynuyor haftada bir ben baktıgım için alışkın bana telefonu kulagına verdiler mavilimi söyledim kuzum oynuyormuş

düşünün o savunmasız bu acıya katlanıyor biz büyükler olsa hemen oturur aglarız

aynı zamanda kızkarrdeşim eltim :KK50::KK50::KK50:

kesinlikle soganı dene sakın bırakma sabah akşam ılık iç sogutma sakın bende 5 gün sonra incire başlıyacagım

kızlar dün bizim yegen elini yakmış kardeşim çalıştıgı için kayanvalide bakıyordu akşam oturdum agladım ya küçücük savunmasız kuzum yinede dayanmış kuzum elini sarmış dr onunla oynuyor haftada bir ben baktıgım için alışkın bana telefonu kulagına verdiler mavilimi söyledim kuzum oynuyormuş

oyy kıyamam ben onaaa:KK50: canm bnm ya nasıl acıyodur canıı Rabbim yardım ediyo melekleriyle küçücük bedenleri dayanıyo işte o acıya..

merhaba canlarım benim.şimdi eve geldim daha üstünü değiştirmedim eşime bilgisayarı aç dedim kızlara haber vermem lazım :) çekildim sonunda ve tüplerim açık çıktı allahım sana şükürler olsun. çekilirken hatim indirdim nerdeyse.ama gerçekten de abartıldığı kadar değil.sadece şimdi ağrım var ağrı kesici içtim.beni cesaretlendirdiğiniz için teşekkür ederim.:KK9:
Gözün aydın canım inşallah dahada iyi olur :KK16:
baharcığım, test yaptın mı sonuç ne merak ettim canım mutlaka yaz ...
Canım test yaptım malesef hamile değilim tiroit ilacına başladım düşermiş ilaçlardan sonra.Alllah inşallh o duyguyuda nasip eder hepimize.Merak ettiğin için teşekkür ederim canım:KK16::KK34:
iyi akşamlar kızlar.. bnde dr gittim bgn. yumurtam çatlamamış ve 53mm olmuş. küçülmesi için ilaç verdi eğer büyürse daha kiste dönüşürmüş.. duphaston kullancam 2 kutu. bidaha ki ay adet olunca gidicem küçüldüyse 20 mm olunca fln çatlatma iğnesi yapcak. bu ay boşum yanii.. aşılamayı sordum gerek yok eşinn sipermleri güzel normal ilişkiyle tutma olasılığı aynı boşa masraf yapma dedi. öle işte hayırlısı bakalım soğan kürü yapcam bu ay eşime keçi boynuzu pekmezi yedircem bide karışımı yapcam.. Rabbimin izniyle olcak kızlar az kaldı inşallahhh:KK14:
Canım geçmiş olsun sağlık olsun inşallh iyi olur hayırlısı olsun hakkınızda:KK16:
Evet dünya ters işte böyle.:KK20:Rabbim bizide böyle sınıyor canım geçecek inşallah bunlar.
Misafirlerim gelicek şimdi onları bekliyorum vaktim olursa gelirim yine görüşrüz:KK3:

hormon degerlerini yazarsan yardım cı olayım

şeker hapını sana kilo vermen içinmi verdi çünkü pco sorunu olanlarda genelde kilo yapıyor buda bebege engel tabi bu yüzden bu şeker hapını veriyorlar

tahlillerim yok çünkü hastane vermıyor dosya onlarda kalıyor ama ben baktıgımda hepsi normaldi bende birtek kortizol yüksek cıkmıstı çünkü birden 4 ay içinde kilo almıstım. dianeyle birlikte şeker hapıda verdi ama dianeyi bıraktırdı şekere devam dedi oda aşırı kilo vermeme sebep oldu halada veriyorum kötü yaniii bu aralar geceleride sürekli yiyorum ancak oyle aynı kiloda kalabılıyorum yoksa birden düşüyor kilo:KK43:

cnm benim hem fiziken hem de psikolojik olarak kurtuldun oh maşallah sonuçlarda iyi ah bende kurtulsam

Canım çok geçmiş olsun yanık gerçekten kötü acısı da çok oluyor...:KK50:

Hayırlısı olsun canım bu da güzel haber sayılır doktorun sana zamanında çatlatma iğnesi verseymiş belkide şimdi hamile olacaktın inşallah birdaha ki aya hamile kalırsın CANIM...

X