Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar kayın valdeme gidiyorum baya bi yokum haberiniz olsun öptümmmmmmmmmmmm:KK54:

iğnelerle 2 yıldır canım benim oluyor hamilelik ama sonu gelmiyor bir keresinde ikiz oldu 5 aylıkken ereken doğum oldu. Bir tanede 5 haftalıkken gelişimi durdu bebeğin kalp atışları duyulamadı. Nedir benim bu 5 lerden çektiğim yaaaa ssz ssz ssz ssz

çok şükür diyelim canım en azından çocuğunu görmesende karnında hissetmişsin annelik duygusunu tatmışsın ben ilk başlarda allahın gücüne gitmesinde allahım bari o duyguyu tatayımda yaşamazsa yaşamasın demiştim sonra allahın gönlüne hoş varalım hazinesi büyük güzel dua edeyim dedim ben o duyguyu çok istiyorum o çift çizgiyi görmeyi o karnımdayken hissetmeyi

merhaba kızlar.ovitrelle vuruldum pazartesi.kasıklarımda ağrı oluyor.normal mi acaba?

kasıklarında ağrı varsa demekki yumurtalıkların çatlıyo normeli ne süüpeeer ağrı olmazsa kötü ilişkiye devam et bu aralar tam da ağrı varken

Son düzenleme:
elifyeşiller slm canım ne olsun iyiyiz işte adetin bitmesini bekliyroum 5 gün sonra incire başlıyorum

ebirhim güzel haberlerle gel tatlım

kızlar genellikle çalışanlar var herhal
ben
burcu
aruna
başka kimler vardı bakem
:KK5::KK5:
ben bedava çalışıyorum kociş para vermiyor :KK5:

beni niye dışlıyorsunuz :KK5:beni niye unutuyorsunuz :KK5:benle niye ilgilenmiyorsunuz:KK5:

ya deliliğe vuruyorum işi acayip stresliyim aslında. akşam hep rahim filmi çektirdim rüyamda.sabah eşim hadi kalk diyomuş bana.ben de ona daha narkozun etkisi geçmedi demişim :KK52: kendime geldim bana diyo nasıl geçti ameliyat hahahaha çok güldüm kendime ya

ne güzel işte arada gerekiyor yapabiliyorsan ne güzel sana

figen sendemi ankaradasın ben nafile hoca vardı belkide beraber başlarız ne zaman gidceksin tekrar

neyaz niye unutayım seni canım ya onlar hep işlerinden bahsettikleri için aaklımda kalmış işten çıkıyorum gülel güle işe geldim merhaba diyorlar ya

çatlatma inesini vurunduktan sonra kasık agrısı normal agır kaldırmayıın igneden sonra

ya deliliğe vuruyorum işi acayip stresliyim aslında. akşam hep rahim filmi çektirdim rüyamda.sabah eşim hadi kalk diyomuş bana.ben de ona daha narkozun etkisi geçmedi demişim :KK52: kendime geldim bana diyo nasıl geçti ameliyat hahahaha çok güldüm kendime ya

:KK52::KK52::KK52:kız sen bizi güldürmek için mi varsın Allah iyiliğini versin emi rüyanda da doktor güzel dedimi bari :KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52:

elifyeşiller slm canım ne olsun iyiyiz işte adetin bitmesini bekliyroum 5 gün sonra incire başlıyorum

ebirhim güzel haberlerle gel tatlım

kızlar genellikle çalışanlar var herhal
ben
burcu
aruna
başka kimler vardı bakem
:KK5::KK5:
ben bedava çalışıyorum kociş para vermiyor :KK5:

bende varım canııımmmm:KK54::KK54:

X