Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

burcu sende alemsin vallaa:KK1: adam seni muayne ederken kalpten gitcek bigünn:KK1: amann kızlar gülmeye eğlenmeye bakalım bu günler geri gelmicek çocuk olunca onunla ilgilencez sinir stres üzüntü........ şimdi tadını çıkaralım ilmimizi arttıralım kitap fln okuyalım bol bol. anca kendimizi yıpratıyorz valla.

12 mm olan belki çatlamıştır canım yumurta çatladıktan sonra küçülüyor çünkü...

inşallah öyledir canım

tabikibüyür canım neden üzüldünkü bu normali zaten bikaç kere bile çarabilir seni bida bakar 2 gün sanra 20li olur der olmamışsa bida gel der zülme bu normal bişi ilk mi yumurta takiibi yapı-yosun bu normal bişi sakın üüzlme bikaç kere daha bakar uygun zmaanda vurur iğneyi incir ye fındık ceviz ye cok faydası oluyo incirin felan güzel beslen canım:KK16: hadi hayırlısı yumurtaların var bak üzülme bu normal bişi herkezin öle 2-3 kere çarıp bakılıyo:KK16::KK16::KK16:

2.ayım tedavide canı geçen ay 12 günde gittiğimde 16 mm di iğne vermişti bu ay büyümedi hayırlısı artık canım incir yemekten ööööööö oldum vallaha pazartesiden perşembeye 1 kilo incir yedim ama küçükler büyümüş teşekkkür ederim desteklerin için

canım bunlar genelde oluyor yumurtalar geç cevap verebiliyor dr peki dozu arttırdımı yoksa aynı dozmu devam

geçen ayda günde 2 taneydi ama büyümüştü o yüzden galiba artırma gereksinimi düşünmedi gelecek ay ertırır galiba sağol canım

5 gün içip gidiyorum düşünüyo kaşıınıyo hııımmm güzel diyo (inşallah yumurtaları kastediyodur ) o kadar.sonra ilişki günü veriyo .sonra 21. gün gel diyo.progesterona bakıyo. adet olursan gel diyo

Burcu sen bir alemsin ya :KK52::KK52::KK52: bilmiyorum artık neyi kastediyor :KK9::KK9::KK9: :KK52::KK52:

olcak canm olcakkkk herşey çok güzel olcak Allahın izniylee ben inanıyorumm. biraz geç olucak ama güzel olcak inşallahh.. konuşcaz burda bebk olunca bu günleri hatrlayıp gülcez inşallahh:KK31:

inşallah canım inşallah o mutlulukları paylaşmayı unutmabeni gibi bizlere de nasip eder yüce Rabbim mübarek cuma hürmetine...:KK31::KK31::KK31:

:KK52::KK52::KK52::KK52: Kız sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün inşallah yazını okurken dayanamayıp bir kahkaya attım yanımdaki arkadaşlar tuhaf tuhaf baktılar ne oluyor diye :KK52::KK52: bilmiyorlar ki senin başına gelenleri ...:KK52::KK52:

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8: günaydınlar canım .deli bir arkdaş var ona gülüyorum de

Son düzenleme:
nasılsın canım sen bugün doktora gidicektin dimi ? kaçta gidiceksin inşallah güzel haberlerle gelirsin

Teşekkür ederim canım iyiyim bugün saat:3 ten sonra gidicem inşallah bakalım yumoşalr ne alemde heyecan yaptım ya sanki ilk gidiyormuşum gibi :18::18::18::18:
sen nasılsın ...:KK34:

ya deliliğe vuruyorum işi acayip stresliyim aslında. akşam hep rahim filmi çektirdim rüyamda.sabah eşim hadi kalk diyomuş bana.ben de ona daha narkozun etkisi geçmedi demişim :KK52: kendime geldim bana diyo nasıl geçti ameliyat hahahaha çok güldüm kendime ya

ya deliliğe vuruyorum işi acayip stresliyim aslında. akşam hep rahim filmi çektirdim rüyamda.sabah eşim hadi kalk diyomuş bana.ben de ona daha narkozun etkisi geçmedi demişim :KK52: kendime geldim bana diyo nasıl geçti ameliyat hahahaha çok güldüm kendime ya

:KK9::KK9:allah seni iyi etsin burcu yaaa tam bi komedisinn:KK53:

elifyeşiller slm canım ne olsun iyiyiz işte adetin bitmesini bekliyroum 5 gün sonra incire başlıyorum

ebirhim güzel haberlerle gel tatlım

kızlar genellikle çalışanlar var herhal
ben
burcu
aruna
başka kimler vardı bakem
:KK5::KK5:
ben bedava çalışıyorum kociş para vermiyor :KK5:

elifyeşiller slm canım ne olsun iyiyiz işte adetin bitmesini bekliyroum 5 gün sonra incire başlıyorum

ebirhim güzel haberlerle gel tatlım

kızlar genellikle çalışanlar var herhal
ben
burcu
aruna
başka kimler vardı bakem
:KK5::KK5:
ben bedava çalışıyorum kociş para vermiyor :KK5:

bende varımmmmmmmm ::21:

aşılama olmak için develete başvuracaksın elindeki laçları ve daha önceki bütün tahlilleri götür ben aşılama için rapor çıkartacagım diye konuş

dedilerki tamam aşılama olacaksın vs. ilaçlarınıda aldın diyelim adetin ikinci veya üçüngü günü başlıyorsun ilaçları kullanmaya yumurtan istenilen büyüklüge gelibce tam zamanında dakikasında çatlatla ignesini vurunuyorsun dr dedigi saatte has. eşinle birlikte hazır olacaksın eşin sperm verec senii odaya alacaklar eşinin spermini igne ucu gibi bir çubukla rahme yerleştirecekler yarım saat yat sonra eve dinlenme molası

ne başkasının spermi ya kim diyor bunu hangi fikirsiz insanlar zaten eşin teslim alacak kimligiyle ve üstünde ismi yazıyor eşime imzalatıp vermişler ve üç kez ismini sormuşlar

hiç acı yok ilk gece gibi deyim haaaaaaaaaaa
sayı gözükür tabi valla heryeri bilmem ama ankarada zekai tahir ben çok menunum özel gibi

canım bende zekai tahire gidiyorum hangi dr gidiyorsun rahim filmi ve eşimin sperm testini istedi ondan sonra tedaviye başlıcakmış bu ay doluymuş rahim filmi gelcek ay çektırcem rahim filminden korkuyorum napcaz bakalım

X