Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

2,5 yıllık evliyim evet bende pco luyum en son bir ay önce laparaskopi oldum işte çok istiyorum bi çocuğumun olmasını bazen böyle isyan edesim geliyo bağıra çağıra ama günahın dan korktuğum için içime akıtıyorum isyanlarımı senin çocuğun varmı bide kullanması kolay değil bu sitenin ondan şikayetçiyim

2,5 yıllık evliyim evet bende pco luyum en son bir ay önce laparaskopi oldum işte çok istiyorum bi çocuğumun olmasını bazen böyle isyan edesim geliyo bağıra çağıra ama günahın dan korktuğum için içime akıtıyorum isyanlarımı senin çocuğun varmı bide kullanması kolay değil bu sitenin ondan şikayetçiyim

slm canım hg din aramıza ilk önce stres yok canım ben 4 yıl olacak bak hala yok bebegim ama yılmadım devam o bana gelemezse ben ona giderim inanmıyorum ben çocugumuz olmıyacagına daha dün tv de konuşuldu artık kısırlık tarihe karışacak diye sadece sabır ve umut

bende laporoskopi oldum 3 yıl oldu olalı yaşın kaç bilmiyorum benim 35 çalışıyorum kışda kıyamettte sogukda sadece kafamı meşgul etmek için eskiden ne çok yorardım şimdi umrumda degil çünkü o yaradanın korumasında ve gelecegi günü bekliyr

sen elinden geleni yap ve için rahat olsun eşinde sorun yok galiba

tatlım hoşgeldin aramıza inşallah en kısa zamanda bebişin olsun ne kadar zamandır korunmuyorsun canım gittin mi doktora fln cnm?

2,5 yıllık evliyim 1,5 yıldır felan korunmuyorum evet dr gittim pco hastalığı var en son laparaskopi oldum bir ay önce ikinci adetiyin ikinci gün gel dedi ilk adedim bi akşam sürdü sadece dahada olmadım biraz daha bekleyim diye düşünüyom dr gitmek için adet olma sıkıntısı olmasa üüffffffff ne bilem bana yardımcı olun lütfen

slm canım hg din aramıza ilk önce stres yok canım ben 4 yıl olacak bak hala yok bebegim ama yılmadım devam o bana gelemezse ben ona giderim inanmıyorum ben çocugumuz olmıyacagına daha dün tv de konuşuldu artık kısırlık tarihe karışacak diye sadece sabır ve umut

bende laporoskopi oldum 3 yıl oldu olalı yaşın kaç bilmiyorum benim 35 çalışıyorum kışda kıyamettte sogukda sadece kafamı meşgul etmek için eskiden ne çok yorardım şimdi umrumda degil çünkü o yaradanın korumasında ve gelecegi günü bekliyr

ben laporoskopi alalı bir ay oldu ve dr çok güzel durum dedi patalojiye felan göndermeye gerek duymadı kendiliğinden hamile kalırsın dedi ama bende pco hastalığı da var ne olacak bilmiyorum ikinci adetinin ikinci günü gel dedi benim ilk adedim sadece bi akşam azıcık oldu yaşımda geliyor evet ,32 yaşındayım evet çok takıyorum suçluymuşum gibi geliyor hamile olanları kıskanıyorum üüfffffffff

ya hep öyle diyorlar kısırlık bitti diye ama biz hala kısır geziyorum ortada :KK5:

hoşbulduk canım bana yardımcı olursanız sevinirim malum bu konular herkesle konuşulmuyor bide sitenin kullanımıyla ilgili
ne aşamalardan geçtiniz neler yapıyorsunuz anlatırsanız

canım zamanla karıştırarak kurcalayarak öğrenirsin zor bir şey yok .sen neden laporoskopi oldun.sorun neydi canım

2,5 yıllık evliyim 1,5 yıldır felan korunmuyorum evet dr gittim pco hastalığı var en son laparaskopi oldum bir ay önce ikinci adetiyin ikinci gün gel dedi ilk adedim bi akşam sürdü sadece dahada olmadım biraz daha bekleyim diye düşünüyom dr gitmek için adet olma sıkıntısı olmasa üüffffffff ne bilem bana yardımcı olun lütfen

adetlerin düzensizmi canım senin.yada doktorun özelse telefon edip bir danış istersen bakalım ne diycek.

Isim faktör yaş tedavi sürci kkullandıgı ilaç bekleyiş

giz1978 35/k/e. Birtüp/bir aşılama negatif fostimon 225 nisanda tüp/devlette
lucrin
ovirtelle

burcu22 28 k/e pco klomen + Rahim filmi 25 mart (adet olacağım tarih)

not: gizin daha kolay liste oluşturması için her yazıcak olan son yazan kişinin yazısına alıntı ile cevap versin.(anlatamadım )bu mesajsan sonra mesela ebirhim yazıcak o da bu mesajı alıntı ile cevaplarsa herkesin bilgileri bir yerde olumuş olur.daha kolay olmamı giz

Son düzenleme:
burcu22 28 k/e pco klomen + Rahim filmi 25 mart (adet olacağım tarih)

not: gizin daha kolay liste oluşturması için her yazıcak olan son yazan kişinin yazısına alıntı ile cevap versin.(anlatamadım )bu mesajsan sonra mesela ebirhim yazıcak o da bu mesajı alıntı ile cevaplarsa herkesin bilgileri bir yerde olumuş olur.daha kolay olmamı giz

bende yazıyım kusur kalmıyım

elifyesiller 28 k/e pco femara + çatlatma iğnesi 16 mart ( adet olacağım tarih )

giz1978: yaş 32 ///k.e sorunu////bir tüp bir aşıl negatif//225 fostimon ve ovirtel.////nisanda tüp bebek devlette bekliyor

burcu22: yaş 28 ///k.e sorunu///2 klomen den.negatif/// klomen ilacı ///25 mart rahim fil. bekliyor

elifyeşil.: yaş 28///k.e sorunu///pco ///femara ve ovirtelle /// 16 mart adeti bekliyor

ellerine sağlık bişey sormak istiyorum devlette tüp bebek tedavisi için ne şartlar gerekiyor birde maliyeti ne kadar acaba ?

3 yıllık evlilik şartı
3 aşılama ( BEN BİR AŞILAMADAN SONRA TÜP E GEÇTİM FSH DAN DOLAYI BÖYLE İHTİMAL VAR )
SSK VEY BAGKUR TOPLAM 900 İŞ GÜNÜ OLMASI LAZIM VE GİDİP SSK DAN ONAYLI KAGIT ALACAKSIN
SENİN VE EŞİNİN VÜKUATLI NÜFUS CÜZDANI ÖRNEGİ
SENİN 3 ADET RESİM VE KİMLİK FOTOKOPİSİ 3 ER TANE

EŞİNİN 3 TANE SPERM TESTİ
SENİN RAHİM FİLMİN
ADETİN 3 GÜNÜ HORMON TESTİ

SAKIN GÖZÜN KORKMASIN 3 GÜNDE HALLOLUYOR BUNLAR BASİT ŞEYLER

DEVELTTE RAPOR ÇIKARTIRDA VE ORDA YAPTIRIRSAN KULLANDIGIN İLACA GÖRE DEGİŞİYOR MESELA BENİM 750 İLE 900 ARSI HER ŞEY DAHİL

3 yıllık evlilik şartı
3 aşılama ( BEN BİR AŞILAMADAN SONRA TÜP E GEÇTİM FSH DAN DOLAYI BÖYLE İHTİMAL VAR )
SSK VEY BAGKUR TOPLAM 900 İŞ GÜNÜ OLMASI LAZIM VE GİDİP SSK DAN ONAYLI KAGIT ALACAKSIN
SENİN VE EŞİNİN VÜKUATLI NÜFUS CÜZDANI ÖRNEGİ
SENİN 3 ADET RESİM VE KİMLİK FOTOKOPİSİ 3 ER TANE

EŞİNİN 3 TANE SPERM TESTİ
SENİN RAHİM FİLMİN
ADETİN 3 GÜNÜ HORMON TESTİ

SAKIN GÖZÜN KORKMASIN 3 GÜNDE HALLOLUYOR BUNLAR BASİT ŞEYLER

DEVELTTE RAPOR ÇIKARTIRDA VE ORDA YAPTIRIRSAN KULLANDIGIN İLACA GÖRE DEGİŞİYOR MESELA BENİM 750 İLE 900 ARSI HER ŞEY DAHİL

fiyatı iyiymişte evraklar gerçektende gözümü korkuttu canım sen aşılamalarını özelde mi yaptırdın aşılama ne kadar tutuyor bende aşılamaya doğru gidiyorumda bi araştırayım dedim

fiyatı iyiymişte evraklar gerçektende gözümü korkuttu canım sen aşılamalarını özelde mi yaptırdın aşılama ne kadar tutuyor bende aşılamaya doğru gidiyorumda bi araştırayım dedim

CANIM BEN ÖZLE DE OLDUM AŞILAMAYI ama devlet has. çalışıyordu dr ve bir aşılama yeterli oldu fsh yüksekti direk tüp e geçirdiler

özelde oldugu için valla muayene dahil 750 tuttu 3 sene önceydi şimdiki aklım olsa onuda devlette yaptırırım eger devlette yaptırırsan 300 bile tutmaz canım

ankarada olsanız yardım cı olurdum

kızlar arkadaşın elinde gonal 450 varmış 200 liraya verecekmiş

giz1978: yaş 32 ///k.e sorunu////bir tüp bir aşıl negatif//225 fostimon ve ovirtel.////nisanda tüp bebek devlette bekliyor

burcu22: yaş 28 ///k.e sorunu///2 klomen den.negatif/// klomen ilacı ///25 mart rahim fil. bekliyor

elifyeşil.: yaş 28///k.e sorunu///pco ///femara ve ovirtelle /// 16 mart adeti bekliyor

bende yazayım canlarım,
Ebirhim:yaş 33 klomenden yanıt yok, uyarıcı iğne kullandı çatlatma iğnesi(ovitrelle)kullanmayı bekliyor.

X