Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

CANIM BEN ÖZLE DE OLDUM AŞILAMAYI ama devlet has. çalışıyordu dr ve bir aşılama yeterli oldu fsh yüksekti direk tüp e geçirdiler

özelde oldugu için valla muayene dahil 750 tuttu 3 sene önceydi şimdiki aklım olsa onuda devlette yaptırırım eger devlette yaptırırsan 300 bile tutmaz canım

ankarada olsanız yardım cı olurdum

kızlar arkadaşın elinde gonal 450 varmış 200 liraya verecekmiş

istanbuldayım ben canım ben bi araştırayım aşılama işini devlette yaptırmayı çok saol bilgiler için canım

canım klomen kaç defa kullandın uyarı ilacı adı dozu sadece kadın sorunumu bunlarıd belirtirsen

canım klomeni o kadar çok kullandım ki 8 yıldır 2.çocuğu istiyoruz her yıl 3-4 ay kullandım 3 yıldırda bir kez klomen kullanıyorum yanıt vermiyor sonraki ay uyarıcı iğne gonal f 450 kullanıyorum 75ml den 8 gün.Sonrada çatlatma iğnesi kullanıyorum...

canım klomeni o kadar çok kullandım ki 8 yıldır 2.çocuğu istiyoruz her yıl 3-4 ay kullandım 3 yıldırda bir kez klomen kullanıyorum yanıt vermiyor sonraki ay uyarıcı iğne gonal f 450 kullanıyorum 75ml den 8 gün.Sonrada çatlatma iğnesi kullanıyorum...

Bu arada eşimde bir sorun yok canım sorun bende :KK43::KK43::KK43:lanet pko:KK43::KK43:

benimde yaş oldu 28 eşim 34 yaşında yaşımız geçiyor hiç çocuk yok çok üzülüyorum ya hamile haberi aldıkça iyce moralim bozuluyo millet evleniyo 2 gün sonra hamile kalıyor

canım zamanla karıştırarak kurcalayarak öğrenirsin zor bir şey yok .sen neden laporoskopi oldun.sorun neydi canım
çocuk için tedavi gördüğümde yumurtalar çatlıyo gebelik oluşmuyo yada istenilen düzeyde olmuyo sorunun ne olduğunu anlamak için hg filmi çekildi sağ kanalın tıkalı olduğu anlaşıldı onu açmak içinde laporoskopi oldum kist kanalı eğrileştirmişmiş ama durum çok iyi dedi doktor bundan sonra kendiliğinden olur dedi ama pco luyum adet olamıyorum

canım klomen kaç defa kullandın uyarı ilacı adı dozu sadece kadın sorunumu bunlarıd belirtirsen
kızlar merhaba bende yazdıklarınızı okudum aranıza katılmakistedim bende 13 senedir istiyorum ama olmuyor dr pco olduğumu söyledi yumurtan gelişmiyor dedi 1 defa klomen kullandım hiç uyarılma yok dedi yumurtam 8 milim miş yumurtayı ne geliştirir diye araştırı yorum sizde yardım edrseniz sevinirim yaşım 31 kilom 75 boy153 zayıflayamıyorum tüp bebek dediler ama maddi durumum yüzünden deneyemiyorum kürlerden care arıyorum lütfen yardım edin bana RAHİM FİLİMLERİM TEMİZ BİŞEY YOK

Son düzenleme:
kızlar merhaba bende yazdıklarınızı okudum aranıza katılmakistedim bende 13 senedir istiyorum ama olmuyor dr pco olduğumu söyledi yumurtan gelişmiyor dedi 1 defa klomen kullandım hiç uyarılma yok dedi yumurtam 8 milim miş yumurtayı ne geliştirir diye araştırı yorum sizde yardım edrseniz sevinirim yaşım 31 kilom 75 boy153 zayıflayamıyorum tüp bebek dediler ama maddi durumum yüzünden deneyemiyorum kürlerden care arıyorum lütfen yardım edin bana

merhaba canım doktorun yumurtaları uyarmak için klomen den başka bişey önermedi mi ? başka ilaç yada iğne eğer önermediyse bence doktorunu değiştir yumurta geliştirmek için bal tarçın çörek otu kürü bide incir kürü kullanabilirsin

benimde yaş oldu 28 eşim 34 yaşında yaşımız geçiyor hiç çocuk yok çok üzülüyorum ya hamile haberi aldıkça iyce moralim bozuluyo millet evleniyo 2 gün sonra hamile kalıyor

aynen kim o gün hamileyim derse benim o gün zindan günüm oluyo millet gayri meşru doğurup doğurup öldürüyo biz istiyoruz yok

çocuk için tedavi gördüğümde yumurtalar çatlıyo gebelik oluşmuyo yada istenilen düzeyde olmuyo sorunun ne olduğunu anlamak için hg filmi çekildi sağ kanalın tıkalı olduğu anlaşıldı onu açmak içinde laporoskopi oldum kist kanalı eğrileştirmişmiş ama durum çok iyi dedi doktor bundan sonra kendiliğinden olur dedi ama pco luyum adet olamıyorum

canım bendede aşırı adet düzensizliği var normalde söktürücü ilaç 1 sene içmesem 1 sene olmuyordum doktorum duphaston diye bi ilaç verdi onu kullandım çok şükür 3 aydır tam 28 günde bir oluyorum

giz1978: yaş 32 ///k.e sorunu////bir tüp bir aşıl negatif//225 fostimon ve ovirtel.////nisanda tüp bebek devlette bekliyor

burcu22: yaş 28 ///k.e sorunu///2 klomen den.negatif/// klomen ilacı ///25 mart rahim fil. bekliyor

elifyeşil.: yaş 28///k.e sorunu///pco ///femara ve ovirtelle /// 16 mart adeti bekliyor

ebirhim : yaş33///k sorunu //pco.biçok kez klom.kul.///gonal450 ve ovirt. /// tdavide

mahrur: yaş31///k sorunu //pco.1 kez klomen kull. /// bekleme aşam..

Son düzenleme:
merhaba canım doktorun yumurtaları uyarmak için klomen den başka bişey önermedi mi ? Başka ilaç yada iğne eğer önermediyse bence doktorunu değiştir yumurta geliştirmek için bal tarçın çörek otu kürü bide incir kürü kullanabilirsin
canım bana ovetirelle önerdi ama yumurta gelişmeyince yapmadı gonal f 450 önerdi bu ay ama ben başka ne yapa bilirim diye araştırdım bu kürler nasıl olacak hangi günlerde yapılacak acıklarmısın

canım bana ovetirelle önerdi ama yumurta gelişmeyince yapmadı gonal f 450 önerdi bu ay ama ben başka ne yapa bilirim diye araştırdım bu kürler nasıl olacak hangi günlerde yapılacak acıklarmısın

canım bal tarçın çörek otunu bildiğim kadarıyla adetin 2. günü başlıyorsun sabah 1 tatlı kaşığı akşam 1 tatlı kaşığı aç karnına yiyiyorsun incir kürüne hangi gün kullanıldığını bilmiyorum canım

31 yaşındayım 2,5 senedir istiyorum

inşallah en kısa sürede kavuşursun bebeğine ama bence hiç moralini bozma bu topiklerde o kadar çok şeyler okudum ki kesinlikle çocuğun olmaz denilenlerin bile oluyor bizim niye olmasın yeter ki Rabbim istesin nasip etsin

kızlar merhaba bende yazdıklarınızı okudum aranıza katılmakistedim bende 13 senedir istiyorum ama olmuyor dr pco olduğumu söyledi yumurtan gelişmiyor dedi 1 defa klomen kullandım hiç uyarılma yok dedi yumurtam 8 milim miş yumurtayı ne geliştirir diye araştırı yorum sizde yardım edrseniz sevinirim yaşım 31 kilom 75 boy153 zayıflayamıyorum tüp bebek dediler ama maddi durumum yüzünden deneyemiyorum kürlerden care arıyorum lütfen yardım edin bana RAHİM FİLİMLERİM TEMİZ BİŞEY YOK

canım şu anda aklımda yok geriye dönük bak yumurta geliştirici diye mutlaka ama mutlaka uygula canım

X