Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Sorabilirsin tabi ki canım istediğini sor belki bir fikir olur senin için de ben gonal f 450 kullanıyorum bir tane yetiyor bana tanıdık eczaneden 250 tl ye aldım.8 gün vurunuyorum tamamını yani aslında hesapladığında 6 günlük sürmesi gerekiyor ama içinde 450 den fazla var 8 gün rahat yetiyor canım

anladım canım çok saol benim doktorumda 2-3 ay daha ilaçla devam edicez olmazsa iğnelere geçicez dedi de bana maliyet olarak 600-700 tl tutar dedi ordan kafam karıştı

anladım canım çok saol benim doktorumda 2-3 ay daha ilaçla devam edicez olmazsa iğnelere geçicez dedi de bana maliyet olarak 600-700 tl tutar dedi ordan kafam karıştı

inşallah bu kez olurda uğraşmak zorunda kalmazsın canım :KK16:ama doktorun abartmış o kadar tutmuyor ilacın piyasa değeri 340 civarı 75 tl de çatlatma iğnesi toplam 415 tl tutyor.Eğer tanıdık eczanen varsa ucuza da alabiliyorsun canım.

iyi akşamlar kızlar benim çıkış saatim geldi geçiyor.Kendinize iyi bakın yarın görüşürüz inşallah...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

inşallah bu kez olurda uğraşmak zorunda kalmazsın canım :KK16:ama doktorun abartmış o kadar tutmuyor ilacın piyasa değeri 340 civarı 75 tl de çatlatma iğnesi toplam 415 tl tutyor.Eğer tanıdık eczanen varsa ucuza da alabiliyorsun canım.

çok saol canım ya içime su serptin vallahi bende kara kara düşünüyodum nasıl baş edicem her ay o kadar masrafla diye

Ebirhim özeline bak :KK52:

benim de mesai bitti arkadaşlar kendinize iyi bakın güzel haberlerle yarın görüşmek üzere.

Son düzenleme:
memnunum canım sen oranın tüp bebek bölümüne mi gidiceksin canım fiyat sordun mu hiç benimde bugün hastaneden çıkınca aklıma geldi tüp bebek ve aşılama için fiyat sormak

öle bi bölümü varmış sanırım yanlış hatırlamıyosam. fiyat sormadım aman fiyat önemli değil artık şu 3 senedr gtmediğim yer kalmadı... iyi bi dr olsunda gerisi önmli değil. tüp bebek bölümüne gideyimde ne gerekiyosa yapılır aşılama fln olmadı tüp bebek... orda bi dr var adı neydi ya unuttum zeynep kamilde fln çalışmış amerikan hastanesinde çalışmış geçmişi iyi yani ona gtcem nasipse. sn hangi dr a gidiyosn cnm

öle bi bölümü varmış sanırım yanlış hatırlamıyosam. fiyat sormadım aman fiyat önemli değil artık şu 3 senedr gtmediğim yer kalmadı... iyi bi dr olsunda gerisi önmli değil. tüp bebek bölümüne gideyimde ne gerekiyosa yapılır aşılama fln olmadı tüp bebek... orda bi dr var adı neydi ya unuttum zeynep kamilde fln çalışmış amerikan hastanesinde çalışmış geçmişi iyi yani ona gtcem nasipse. sn hangi dr a gidiyosn cnm

dediğim dr un adı serap yaltı cnm

günaydın kızlar
güzel haberlerle gelin inş.
birşey söyleyecegim arkadaşlar ilaçlar genelikle farklı oluyor fiyatları araştırın ve pazarlık yapın kesilikle
sitelere bakın kim kaça almış malum fiyatlar yüksek el yakıyor

birde inş. hamiş kalan olur elinizde kalan ilaçlarıda burdan söyleyelim kimin ihtiyacı varsa verelim bende 5 tane pregn. çatlat. ignesi vardı ihtiyacı olana verdim tüp bebk yaptırıncada kalan olursa veririm inş. hamiş olurumda

bencede bir liste yapalım ne dersiniz ben deneyim bakalım durun
herkes yaşını kullandıgı ilacı ve şu andaki süreci yazsın

Isim faktör yaş tedavi sürci kkullandıgı ilaç bekleyiş

giz1978 35/k/e. Birtüp/bir aşılama negatif fostimon 225 nisanda tüp/devlette
lucrin
ovirtelle

X