Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım günaydın ben şimdi doktordan geldim bugün 12. günüm 1 tane yumurtam büyümüş 16.2 mm olmuş 2 gün sonra çatlatma iğneni ol dedi bakalım hayırlısı hemen sana yazayım dedim sendende haber bekliyorum canım

çok sevindim senin adına canım, tamda 14.gün vurunacaksın çatlatma iğnesini bu çok güzel.Çatlatma iğnesinden sonra 3-4 gün gün aşırı birliktelik öneriyor doktor ama sen 3-4 günle kalma sakın 6 gün hergün çalışmalara devam et.İlişkiden 2 saat önce eşine sert bir türk kahvesi yapıp içir canım bu sipermleri hareketlendiriyor.İnşallah çok güzel sonuç alırsın öpüyorum seni...:KK54::KK54:

Bende bugün 3 ten sonra gidicem canım hadi hayırlısı heyecanlandım şimdi.:KK16::KK16::18::18::18.

selam kızlar şimdi doktordan geldim bende.hsg dedi.cumartesi çekilcem anestesisiz lütfen çekilenler bana tecrübelerini anlatsınlar.çok korkuyorum.

Ben hiç çekinmedim ama kendini sakın sıkma rahat ol tatlım eğer kanallarda bir problem ,tıkanıklık varsa o zaman çok canın acıyormuş inşallah sende yoktur.Hsg çekinmen iyi olur en azından bir sorunun varsa ortaya çıkar senin de için rahat olur.Belki de hemen hamile kalırsın belli mi olur...:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım benim çatlayıp çatlamadığına bakmadı hiç ama şöyle yaptı adetimin 21. günü progesteron testi yaptırdı sonuç 16 çıktı ona baktı yumurtan hem kaliteli hemde çatlamış dedi bana canım senin tam olarak sorunun ne canım

pco var işte malum bide prolaktin yüksek. başka ne var bilmiyorum progesteron tesitide yaptrmadı hçç. çatlıyomu ddm dedi adetliyken gel bakalım bi sinir oldum 3 aydr gidiyorum nie bakmıyosa. geçen ay bi yumurtam vardı 19 mmdi bakalım inşallah çatlamıştr bebişim bnmledir.. bugünde çok ağır kaldırdm hep ayaktaydm bişi olmaz inşallah..

evet canım ya böyle şeylere hiç gelemiyorum. enjektör , kan görünce bayılan bir insandım geçen seneye kadar.sonra geçen sene şubatta komşumu 100 (yüz) yerinden bıçaklanmış olarak buldum.artık bayılmıyorum:))) :KK53: iyimi oldu ne bu şok :KK53:

kız iyi kafayı yememişsin bn olsam tımarhanedeydm heralde şimdi:KK53:

pco var işte malum bide prolaktin yüksek. başka ne var bilmiyorum progesteron tesitide yaptrmadı hçç. çatlıyomu ddm dedi adetliyken gel bakalım bi sinir oldum 3 aydr gidiyorum nie bakmıyosa. geçen ay bi yumurtam vardı 19 mmdi bakalım inşallah çatlamıştr bebişim bnmledir.. bugünde çok ağır kaldırdm hep ayaktaydm bişi olmaz inşallah..

İnşallah canım Allah bu yolda uğraşan emek veren herkesin emeklerinin karşılığını bir an önce versin inşallah bence sen yinede kendine dikkat et hamileymişsin gibi ne olur ne olmaz birde iğneyi yaptıralı kaç gün oldu

çok sevindim senin adına canım, tamda 14.gün vurunacaksın çatlatma iğnesini bu çok güzel.Çatlatma iğnesinden sonra 3-4 gün gün aşırı birliktelik öneriyor doktor ama sen 3-4 günle kalma sakın 6 gün hergün çalışmalara devam et.İlişkiden 2 saat önce eşine sert bir türk kahvesi yapıp içir canım bu sipermleri hareketlendiriyor.İnşallah çok güzel sonuç alırsın öpüyorum seni...:KK54::KK54:

Bende bugün 3 ten sonra gidicem canım hadi hayırlısı heyecanlandım şimdi.:KK16::KK16::18::18::18.

çok teşekkür ederim canım ya bilgiler için inşallah sende güzel haberlerle gelirsin gelince mutlaka yaz bende merak ediyorum bende çok öptüm canım

bende yeni katıldım bu siteye ama daha doğru dürüst kullanmasını bilmiyorum
evet bende bayağı bi aşamalardan geçtim ama hala yok :KK43:

İnşallah canım Allah bu yolda uğraşan emek veren herkesin emeklerinin karşılığını bir an önce versin inşallah bence sen yinede kendine dikkat et hamileymişsin gibi ne olur ne olmaz birde iğneyi yaptıralı kaç gün oldu

canm bn hçç iğne kullanmadım klomen+duphaston kullanıyorum 3 aydır.. bide prolaktin için dostinex.. sn iğne yaptrdınmı peki sana ne tedavisi uyguluyo doktorun. kaç ay oldu tedaviye başlayalı

canm bn hçç iğne kullanmadım klomen+duphaston kullanıyorum 3 aydır.. bide prolaktin için dostinex.. sn iğne yaptrdınmı peki sana ne tedavisi uyguluyo doktorun. kaç ay oldu tedaviye başlayalı

canım bende klomen türü ilaç + çatlatma iğnesi kullanıyorum birde metformin kullanıyorum bende 3 ay oldu tedaviye başlayalı ilk ay yumurta gelişmedi o yüzden iğne olamamıştım ilk çatlatma iğnesini geçen ay oldum ama malesef bebek olmadı şimdi 2 gün sonra tekrar çatlatma iğnesi olucam bence sende bunu sor mutlaka doktoruna peki çatlayıp çatlamadığına bakıyor mu nasıl anlıyor yani senin doktorun

kız iyi kafayı yememişsin bn olsam tımarhanedeydm heralde şimdi:KK53:

çok da normal olduğum söylenemez :) psikiyatriye gidityyorum 1 yıldır.6 ay da ilaç kullandım.ve hala aynı evde oturuyorum.ve hatta kızları gelince mecburen gidip orda kahve içiyorum.ve hattttaaaaa ceset kalktıktan sonra gidip bi güzel yerdeki kanları sildim çamaşır suyuyla . ama tabi olayın şokuyla oldu hep bunlar:KK53:

çok da normal olduğum söylenemez :) psikiyatriye gidityyorum 1 yıldır.6 ay da ilaç kullandım.ve hala aynı evde oturuyorum.ve hatta kızları gelince mecburen gidip orda kahve içiyorum.ve hattttaaaaa ceset kalktıktan sonra gidip bi güzel yerdeki kanları sildim çamaşır suyuyla . ama tabi olayın şokuyla oldu hep bunlar:KK53:

merhaba konuyu görünce dayanamadım 41 kere maşallah sana gerçekten bünyen çok sağlammış çok kötü bişey yaşamışsın tüyler ürpertici ya inşallah artık güzel şeyler yaşarsın da bu kötü olayı unutturur sana

inşallah elifcim. Sen iğne mi vurulcaktın ne zaman vurulucaksın .ya aslında şey yapsak.takvim gibi .kim ne bekliyo bazı sayfalarda görüyodum ben. tutamıyorum herkesi aklımda ben sonra da unutuyorum.:KK23:

inşallah elifcim. Sen iğne mi vurulcaktın ne zaman vurulucaksın .ya aslında şey yapsak.takvim gibi .kim ne bekliyo bazı sayfalarda görüyodum ben. tutamıyorum herkesi aklımda ben sonra da unutuyorum.:KK23:

evet canım 2 gün sonra perşembe günü çatlatma iğnesi olucam dediğin gibi bi liste yapılırsa iyi olur bencede sen tedavi görüyormusun canım nasıl bi tedavi görüyosun

evet canım 2 aydır klomen kullanıyorum yumurtalar gelişiyor yeterli sperm de var fakat döllenme olmuyor. bugün gittiğimde film istedi cumartesi de onu çektircem. ben hiç çatlatma iğnesi falan olmadım kendisinin çatladığını söyledi doktorum.21. gün yapılan progesteron testinden anlaşılıyormuş çatladığı öyle dedi.

evet canım 2 aydır klomen kullanıyorum yumurtalar gelişiyor yeterli sperm de var fakat döllenme olmuyor. bugün gittiğimde film istedi cumartesi de onu çektircem. ben hiç çatlatma iğnesi falan olmadım kendisinin çatladığını söyledi doktorum.21. gün yapılan progesteron testinden anlaşılıyormuş çatladığı öyle dedi.

evet canım progesteron testinden anlaşılıyor geçen ay bende yaptırmıştım ne güzel bak iğneye ihtiyacın yok dünya para vallahi 75 tl bi iğne en azından ona para vermiyosun aynı şey bende de var bu arada yumurta büyüyo çatlıyo eşimde de bi sorun yok ama olmuyor hayırlısı artık demek ki zamanı var daha bu arada senin progesteron sonucun kaç çıkmıştı canım

ilk ay 25 küsürdü canım hatta dr. erken gebelik belirtisi olabilir dedi ama olmadı .geçen ay 17,95 çıktı yine güzel dedi dr. ama yine olmadı.sen rahim filmi çekildinmi canım

ilk ay 25 küsürdü canım hatta dr. erken gebelik belirtisi olabilir dedi ama olmadı .geçen ay 17,95 çıktı yine güzel dedi dr. ama yine olmadı.sen rahim filmi çekildinmi canım

Benimde 16 çıktı doktor iyi dedi yok canım çekilmedim bende bu ayda olmazsa doktora bi sorucam rahim filmini bakalım ne diycek ? bana acele etme diyo her açıdan çok sağlıklı bir bayanın bile her ay gebe kalma ihtimali % 25 dedi

X