Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bakalım yarın ne diycek.klomen en fazla kaç ay kullanılabilir yada öyle bir kısıtlama var mı biliyormusunuz?

canım ya stres yapma bu kadar çatltma ignesi ile olur inş. arkadaşın biri 5 denemede klomenle olmuş sabır tatlım

tüp bebegi niye cebinden karşılıyorsun devlette hakkın varken saçmalama bekle 4 veya 5 milyar arası
dene bakalım klomenle dr niye kızsın sana senin hakkın sornak para veriyorsun

selam kızlarr gelemedm yine kaç gündür. cu günü gece 3.5ta eşime arkadaşı telefon etti.. eşi hamile dedi gelin hastaneye gidelim suyu gelmiş. apar topar gttik aldık onlarıda hastaneye.. çok heyecanlıydıı RABBİM bizede yaşatsın o heyecanı... gittik işte suyu geliyodu hala ağrısı azdı. ebe baktı 4 5 cm açılma olmuş dedi. doktoru geldi aldılar doğumhaneye. bekledk 3 saat fln snra geldi arkadaşım. ay çok kötüydü geldiğinde. normal doğum olmuş ama çok zordu dedi:) dedim her güzelliğin bi zorluğu var. ilk çocuğu değil diğer çocuğunu evde doğurmuş dio evde daha kolay doğurmak. çok soğuktu uyuştu heryerim:) neyse bebeği hmn getrmediler 1 saat snra fln geldi. ilk bn aldm kucağıma ayy küçücüktü ellemeye korktumm çok güzel bişi ama maşallah. hmn annesinn memesini tuttu sanki öğretmişsin gibi haret edicek bişi. öle işte güzel bi anı oldu bnm için. annede bebekte çok iyi maşallah. ecrin koydk ismini bi ağlaması var kendinden büyük:)

rabbim hepimize o duyguyu yaşamayı nasip etsinn

haksever cnm hayırlı olsn yeni işinz herşey gönlünüzce olsun

burcuuu böle yaparak kendini yıpratıyosn sağlığından oluyosnn kendine gel lütfenn.. bnmde 3 günm kaldı hçç bi belrti yok adet olurum yakındr..

Ebirhm sn nasl oldn cnm annen nasl. yumoşların güzelmiş hadi hayırlısı olsn inşallahh..

gizcim bnde snn bebekin doğl yoldan olcak sn sabret yeterki yap kürlerini rabbim ol desin yeterki imkansızı olduran Rabbim

herşey güzel olcak kızlar sabır ve dua..

slm giz sende durumlar nedir canım var mı bir gelişme...

yok canım ya ben dedim ya dogal yoldan beklemiyorum ama b,ir umut işte adetim gelmek üzere zaten 31 olması lazım gögüsler yumuşadı oldum olacagım canım

sogana devem adet olunca karışım 12 gün karışım sonlandırılıp incir kürü dönüşümlü işte diger adette gitmeyi düşünüyorum dr a bakalım nasip tüp bebk ikinci deneme için

dogalmı hayal gibi ama dedigi gibi kısmet canım ben tüp bebegede razıyım yeterki gelsin

dün pencereye kuşlar yuva yapıyordu camı açınca yuvasını aldı gitti canım sıkıldı acaba bu sefer demi olmıycak diye eşimde söylendi durdu niye camı açtın diye

hanımlar merhaba,

ben size bişey sormak istiyorum bende pko hastasıyım 3,5 yıllık evliyim 1 senedir uğraşıyoruz ama olmuyor 3-4 aydır klomen ile yumurta takibi yapılıyor yarın adetimin 12. günü yumurta kontrolüm var muhtemelen ya yarın yada ertesi günü çatlatma iğnesi olucam benim sorum şu ben bu soğan kürüne yarın başlasam bi faydası olur mu ? yada ne zaman başlamam lazım yardımcı olabilirmisiniz

ne güzel bir mucizeye şahit olmuşsun canım allah bir gün bizlerede yaşatır inşallahh

giz tüp bebek devlet karşılarsa mı 4-5 milyar.

bak canım bu işler farklı oluyor devlette raporu çıkardın yine özelde yaptırmak istedin diyelim raporlu bir özel tüp bebek merkezi ile anlaşırsın orda 3 ile 5 arası

devlette yaptırrısan heryerde farklı oluyor ortalama 750 ile 1500 arası ödersin tabi lac dozuna göre

bend devlette yaptıracagım herşey dahil 750 ile 900 arası tutuyor benim

ama tabiki önce 3 aşılama istiyorlar ya sen igneye geçde ondan sonra bunları düşün kuzum

adetine 15 gün kala başlıyorsun 15 gün sonrakinde de 10 gün kala başlıyorsun birde soganı yaptın arkasındanda inciri dene tabiki prolkatin degerin yüksekse sakın incir deneme

peki tamam :26::26::26:

adetine 15 gün kala başlıyorsun 15 gün sonrakinde de 10 gün kala başlıyorsun birde soganı yaptın arkasındanda inciri dene tabiki prolkatin degerin yüksekse sakın incir deneme

çok özür dilerim şimdi gördüm cevabını canım çok çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim, iyi düşünüp iyi olmaya çalışıyorum canım benim, perşembe günü ultrasona getircez annemi orda belli olacak birşeyler,inşallah kötü birşey çıkmaz diye dua ediyorum.Bende yarın tekrar doktora gidicem bakalım yumoşlar ne kadar büyüdü, çatlatma iğnesi verecekmi merakla bekleyiş içerisindeyim...

İnşallah olmazsın da hamileyiiimmm diye bağırırsın burdan

Hakkında en hayırlısı olsun canım, Allah tan umut kesilmez hiçbir zaman emeklerin cevap verecek bir gün hepimizin ki cevap verecek ALLAH ın izniyle ben inanıyorum buna...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…