Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Sağol canım benim. Dostluklar o zamanlarda belli oluyor gerçekten..16.

Kızlar kendime yeni sıra geldi doktordan geldim şimdi herşey yolunda yumuşlar büyümeye başlamış hayırlısıyla salı günü tekrar çağırdı eğer istenilen büyüklüğe ulaşırsa salı günü çatlatma iğnesini verir diye düşünüyorum moral buldum birazcık ya çok şükür...Hayırlısıyla annemin sonucuda temiz çıkar inşallah....

maşallah canım hadi hayırlısı

annem zekai tahire gidiyor memogr. özelde çekiniyor

çok üzüldüm canm ya... ama sen böle mafedersen kendini annen napcak. sen moral olcaksın ona. bnm halam meme kanseriydi ama hçç umutsuzluğa kapılmadı. hep mutluydu güçlüydü.. göğüslerinin ikiside alındı ama yine isyan etmedi allaha şükür şimdi çookk iyii gelinininde 6 sene çocuğu olmadı şimdi ikiz torun büyütüyo..diyeceğim şu sen bol bol dua et ve bu hastalıkta en önmli olan şey üzüntü sinir.. sen mutlu ol ki annende mutlu olsn moral verceksinz ona. korkma canm önmli bişi değildr inşallah anneninki Allah şifa versinn..

giz ablacım sen nasılsın iyisin inşallahh

slm canım iyiyim bugün geriye kalan ilaçları aldım eşimin bakalım bu sefer çok kararlıyım artık

şurda biri çıksında hmileyim desin yahu oral olsun bize

benden bugünlük bu kadar kızlar evime gitek üzereyim işler yemek koca beni bekler offffffffffffffffff bende böyle koşuşturma işte

byyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

güny. kızlar son durumları alayım

benim bel gögüs agrısı hiç geçmedi 21 igünden itibaren adet günüm 1 mart yada 29 şubat bende umut yok

kızlar merhaba,
eğer birgün hamile kalırsam burdan herkese yazıcam demiştim, şükür rabbime dün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
4 yıllık evliyim 1,5 yıldır bebek istiyorduk ben bu forumlardan çok faydalandım kendime 3 aydır soğan kürü eşime de keçiboynuzu kürü uyguladım.
çok şükür hamileyim. darısı dileyen istiyen herkese. ama lütfen şu soğan kürünü özellikle pcoluysanız 3 ay kesintisiz uygulayın. ve işin ilginç yanı adetim gecikti diye doktora gittim testler negatif çıktı. ultrasondada bişey görünmedi adetim gelsin diye farlutal verdi. kullandım bitti. dün 8. günüydü hala niye adet olmadım diye üzülürken önce evde kendim idrar teti yaptım sonra da kan testi hcg 1588 çıktı takribi 5 haftalık hamileymişim. farlutalin yan etkisi yokmuş şükür. hepinize sevgiler, sorulanız olursa yanıt vermek isterim

senin adına çok sevindim.inşallah hayırlısıyla kucağınada alırsın.sen soğan kürünü tam olarak nasıl uyguladın.günde kaç kere aralıksızmı nasıl yani.inşallah senin gibi bizde bu pko yu yenip bir gün hamile kalırız

tb ederim canım işte bu ya
demekki geç döllenmemi ne allahtan bebegine zararı olmamış canım

peki fsh da sorun varmıydı yada eşinde

rabbim kucana almayıda nasip etsin sağlıkla büyüt inşallah dualarını bekleriz bizleride unutmayın

merhaba,senin adına çok sevindim.inşallah hayırlısıyla kucağınada alırsın.sağlikli ve hayirli evlat olur.bekar biriyim.3 ay kullandim sogan kürünü,ilac kullanmadim o dönemde.bi sorum olacak.cevaplarsan sevinirim.sogan kürünü ilaclami yoksa ilacsizmi kullandin?metforminle kullanmak olurmu acaba?adet gecikmesi yapdimi sende?eylülde düğünüm olacak.düğünden sonra tekrar soğan kürünü kullanmayi düşünüyorum.cevap için önceden teşekkür.

selam kızlar.
bakın işte bize bir umut geldi .hamile kalan arkadaş hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin.
benim de belim ağrıyo dün olmadım bugün olurum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…