Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

giz ben girdim yazana kadar sen çıktın :)
nasılsın canım.ya hep aklıma takılıyo dr bana pco dedi ilk muayenede sonra bi daha ultrasonda hiç göremedim ben o kolye gibi overleri.arada kaybolan sonra tekrar olan bişeymi bu nasıl bişey biri beni aydınlatsınnn:KK30:

tabi öyleyiz canım biz erkek infert ne dostluklar kurduk dün bir arkadaş için nereleri aradım ugraşltım eşimle bile tartıştım igneye ihtiyacı vardı acil bendede 5 taneydi gece amcasını aradı kargo için şükür gönderdik

dostluk iyi günde kötü günde tatlım

gizim beni erkek infertitisinden hatırlarsın pko olasığım varmış 3 aydır progesteron 4 kalıyor fsh lh oranım iyi kilo var tüylenme var bu ay dr ne diyecek koçiş derken şimdi kendimi tedavi zamanı

burcu canım valla aklım ermiyor hormon sonuçlarına göre pco degilim ama muayene etmişti dr pco demişti yani yumurtalıklarım o görünümdegmiş anlamadım gitti

kız olma adet işte ne güzel ben bugün yarın olurum oluyumda kurtuluyum ya öldüm bu gögüs agrısından

aruna tatlım hatırlamazmıyım degerlerin iyiyse sende benim gibimisin yani muayenede mi öyle dedi

selam kızlar ben de pcos luyum.4 5 yıldır biliyorum.kilo da var.adet düzensizliğim ise hiç yoktu. 2010 aralıkta sürpriz bir şekilde hamile kaldım,çünkü daha düşünmüyorduk. biokimyasaldı,düştü yani. sonra çok istedik o duyguyu tadınca. 2011 ocak şubat mart aylarında yumurtlama takini yaptık doktorla.serophene ve çatlatma iğnesi kullandım bir sürü stresti ya,oldu mu olcak mı derken.. sonra da amannnnn dedim insan cinsellikten soğuyacak bu ne böyle:) adet oldum mu olcam mı offfffff.( bu arada o düşükten sonra adetlerim ilk kez düzensizleşti.. 30-35-40 gün falan o şekilde..)sonra tamamen bebek fikrini aklımdan çıkardım,hiç gün takip etmedim.adetim 15 gün gecikse bile hiç acaba hamile miyim sorusu gelmedi aklıma..sanki bekar biriymişim gibi.. ondan sonra işte bu ay öğrendim ki hamileyim,sürpriz yumurtam geldi.. yani demem o ki,bu iş bebek bekleyince olmuyor. kafandan çıkarınca geliyor..stres yapıyor o tedaviler. 0 3 ayımı ne kadar sıkıcı geçirmişim.Allah ol dedi mi oluyor.. rahat olun,yine tedavi olun ama vakti gelmediyse tedavinin yapacağı bişey yok.. bu da benim hikayem,bu arada bende tiroid te var.geçmiş olsun....Allah bu güzel duyguyu herkese yaşatsın

Bu siteye üye olmadan öce arada bir girip okuyordum.İyi ki üye olmuşum iyi ki burda sizleri tanıdım hepinizi çoookkkkk seviyorum kızlar hiçbirinizi tanımıyorum ama inanın sanki hepiniz çok yakın arkadaşımmışsınız gibi geliyorsunuz bana...:KK16::KK16::KK43::KK43:
Teşekkürler canım bizde seni seviyoruz:KK16:Evet hepimiz için eminim öyledir burda belkide yakınımızdakilerle paylaşamadıklarımızı burda paylaşıyoruz .Allah hepimizin yardımcısı olsun canım kendi çok üzme inşallah düzelir herşey:KK16::KK34:
Kızlar kendime yeni sıra geldi doktordan geldim şimdi herşey yolunda yumuşlar büyümeye başlamış hayırlısıyla salı günü tekrar çağırdı eğer istenilen büyüklüğe ulaşırsa salı günü çatlatma iğnesini verir diye düşünüyorum moral buldum birazcık ya çok şükür...Hayırlısıyla annemin sonucuda temiz çıkar inşallah....:KK14::KK14:
Hadi gözün aydın canım darısıda güzel hayırlı haber vermene inşllh.Annende iyi olur umarım içini ferah tut.:KK19::KK16:
ya yok canm yaa ama sinirlerim çok gergin en ufak bişide parlıyorum adet mi olcam nee:KK43: sen nasılsın neler yapıyosn fazla gelmiyosn buraya. kilo verdn mi biraz nsl gidiyo tedavi
Olabilir canım adetin yakınsa stres yapabilir canını sıkma sen.Bende neolsun canım ya tiroitlerime baktırıcam ben kilo vrmem yavaşladı biraz diyetisyenim tiroitlerde sorun olabilir dedi oyüzden randevu aldım baktırıcam veriyorum kilo vermesinede gram gram vermeye başladım son zamanlarda bakalım düzelir inşallh sonradan:KK31:
kızlar merhaba,
eğer birgün hamile kalırsam burdan herkese yazıcam demiştim, şükür rabbime dün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
4 yıllık evliyim 1,5 yıldır bebek istiyorduk ben bu forumlardan çok faydalandım kendime 3 aydır soğan kürü eşime de keçiboynuzu kürü uyguladım.
çok şükür hamileyim. darısı dileyen istiyen herkese. ama lütfen şu soğan kürünü özellikle pcoluysanız 3 ay kesintisiz uygulayın. ve işin ilginç yanı adetim gecikti diye doktora gittim testler negatif çıktı. ultrasondada bişey görünmedi adetim gelsin diye farlutal verdi. kullandım bitti. dün 8. günüydü hala niye adet olmadım diye üzülürken önce evde kendim idrar teti yaptım sonra da kan testi hcg 1588 çıktı takribi 5 haftalık hamileymişim. farlutalin yan etkisi yokmuş şükür. hepinize sevgiler, sorulanız olursa yanıt vermek isterim
Allah hayırlı etsin canım Sağlıkla kucağına alman dileğiyle:nazar::KK16: bizlerede dua etmeyi unutma:KK34:
selam kızlar ben de pcos luyum.4 5 yıldır biliyorum.kilo da var.adet düzensizliğim ise hiç yoktu. 2010 aralıkta sürpriz bir şekilde hamile kaldım,çünkü daha düşünmüyorduk. biokimyasaldı,düştü yani. sonra çok istedik o duyguyu tadınca. 2011 ocak şubat mart aylarında yumurtlama takini yaptık doktorla.serophene ve çatlatma iğnesi kullandım bir sürü stresti ya,oldu mu olcak mı derken.. sonra da amannnnn dedim insan cinsellikten soğuyacak bu ne böyle:) adet oldum mu olcam mı offfffff.( bu arada o düşükten sonra adetlerim ilk kez düzensizleşti.. 30-35-40 gün falan o şekilde..)sonra tamamen bebek fikrini aklımdan çıkardım,hiç gün takip etmedim.adetim 15 gün gecikse bile hiç acaba hamile miyim sorusu gelmedi aklıma..sanki bekar biriymişim gibi.. ondan sonra işte bu ay öğrendim ki hamileyim,sürpriz yumurtam geldi.. yani demem o ki,bu iş bebek bekleyince olmuyor. kafandan çıkarınca geliyor..stres yapıyor o tedaviler. 0 3 ayımı ne kadar sıkıcı geçirmişim.Allah ol dedi mi oluyor.. rahat olun,yine tedavi olun ama vakti gelmediyse tedavinin yapacağı bişey yok.. bu da benim hikayem,bu arada bende tiroid te var.geçmiş olsun....Allah bu güzel duyguyu herkese yaşatsın

Allah hayırlı etsin canım.Sağlıklı doğumlar dilerim:nazar:.Amin hepimize nasip olur inşallah:KK16::KK49:

burcu canım valla aklım ermiyor hormon sonuçlarına göre pco degilim ama muayene etmişti dr pco demişti yani yumurtalıklarım o görünümdegmiş anlamadım gitti

kız olma adet işte ne güzel ben bugün yarın olurum oluyumda kurtuluyum ya öldüm bu gögüs agrısından

aruna tatlım hatırlamazmıyım degerlerin iyiyse sende benim gibimisin yani muayenede mi öyle dedi

cnm fsh 6 lh 2 bazen 2.5 çıkıyor önce polip var dediler sonra çatlamayan yumurta son 3 aydır adetimde pıhtılar çoğaldı kist oluşumuna yatkınmışım erkekte ne yapılır biliyorum ama kendim için bilmiyorum soğan kürü yapayım mı

selam kızlar .ben adet oldum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

tesellisi yokki üzgünüm kendim için siizn için bizm içinnnnnn geçicek bizde hamileyizzzzzzzzzz dicez inşallah geçicek canım agla ama geçicek unutma bizde hamile olucaz anne olucaz unutma:KK43::KK43::KK43::KK43:

mutlu pazarlar kızlarrrrrrrrrrrr bugün tırımızı aldık yani eşim görmeye gitti hataydan geldi bugün ilk görücek oda görümcemin kocası almaya gitti eşim burdan parasını yolladı 1 haftadırda orda sağ olsun bakımını yaptırdı bugün görcek da biizmki şimdi gitti hayırlısı olsun dualarınızı bekliyorum kızlar bide konteynır alıncak o zman işe başlancak hayırlısı olsun rabbim herkeze işinde hayırlısını versin:KK16::KK16::KK16:

kızlar merhaba,
eğer birgün hamile kalırsam burdan herkese yazıcam demiştim, şükür rabbime dün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
4 yıllık evliyim 1,5 yıldır bebek istiyorduk ben bu forumlardan çok faydalandım kendime 3 aydır soğan kürü eşime de keçiboynuzu kürü uyguladım.
çok şükür hamileyim. darısı dileyen istiyen herkese. ama lütfen şu soğan kürünü özellikle pcoluysanız 3 ay kesintisiz uygulayın. ve işin ilginç yanı adetim gecikti diye doktora gittim testler negatif çıktı. ultrasondada bişey görünmedi adetim gelsin diye farlutal verdi. kullandım bitti. dün 8. günüydü hala niye adet olmadım diye üzülürken önce evde kendim idrar teti yaptım sonra da kan testi hcg 1588 çıktı takribi 5 haftalık hamileymişim. farlutalin yan etkisi yokmuş şükür. hepinize sevgiler, sorulanız olursa yanıt vermek isterim

:KK9::KK9::KK9::KK9: Gözün aydın canım çoookkk sevindim Rabbim kucağına almayı ve sağlıklı büyütmeyi de nasip etsin inşallah.Tebirkleeeerrrrrrrr...:KK9::KK9::KK9:

Allah hayırlı etsin canım, ne güzel ya Rabbim bizlerede nasip eder inşallah...Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olur inşallah...

selam kızlar .ben adet oldum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım benim ne olur yıpratma kendini bu sefer olmadıysa bir dahaki sefere olucak de kendini topla. Doktorunu değiştir ya bu ne böyle sana tam teşekküllü tedavi uygulamıyor.Bence senin yumurtalar geliştikten sonra çatlatma iğnesi vurunman gerekiyor. Canım benim değiştirmesende bir sor doktoruna çatlatma iğnesi kullanim mi diye inşallah önümüzdeki ay hep birlikte bağıracaz hamileyimmm diye ...:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar

haksever hayırlısı olsun cannım önce iş sonra aşk demi ya

aruna tatlım anlamadım valla lh degerin yüksek degil seninde ya gimsadaki dr var onu arasana perşembe günü ne güzel canlı yayında yayınlıyor ismini yanlış ver farketmez bana pco degilsin dedi mesela soganı mutlaka mutlaka dene

burcum bir dahaki ay olmadı sonraki ay ama tavsiyem aşılamada yada tüp bebek de şansın yüksek gibi neden hem zaman hem dah çok para kaybediyorsun

bende sabah akşam adet olurum

mutlu pazarlar kızlarrrrrrrrrrrr bugün tırımızı aldık yani eşim görmeye gitti hataydan geldi bugün ilk görücek oda görümcemin kocası almaya gitti eşim burdan parasını yolladı 1 haftadırda orda sağ olsun bakımını yaptırdı bugün görcek da biizmki şimdi gitti hayırlısı olsun dualarınızı bekliyorum kızlar bide konteynır alıncak o zman işe başlancak hayırlısı olsun rabbim herkeze işinde hayırlısını versin:KK16::KK16::KK16:

Hayırlı,uğurlu olsun canıımmm. Allah helal,bol kazançlar nasip etsin inşallah...:KK16::KK16:

günaydın kızlar

haksever hayırlısı olsun cannım önce iş sonra aşk demi ya

aruna tatlım anlamadım valla lh degerin yüksek degil seninde ya gimsadaki dr var onu arasana perşembe günü ne güzel canlı yayında yayınlıyor ismini yanlış ver farketmez bana pco degilsin dedi mesela soganı mutlaka mutlaka dene

burcum bir dahaki ay olmadı sonraki ay ama tavsiyem aşılamada yada tüp bebek de şansın yüksek gibi neden hem zaman hem dah çok para kaybediyorsun

bende sabah akşam adet olurum

ya doktorumun aşılamaya geçelim demesini bekliyorum canım ya .yarın gidicem diycem rahim filmi çekelim sonrada aşılama.ama kızıcak bana diye çekiniyorum:) evet çok vakit kaybettik.dün ağladım ağladım dolmuştum çok.4 yıldır hep gün sayıyorum.bu gün yumurtlama bugün sevişme bugün şunu kaldırma ,şu gün hastalancam.aaahh be dedim başladım bağırmaya 4 yıl geçti ömrümden elde var sıfır.tüp bebek meselesine gelince devlet sanırım 3 defa aşılama denenmeden tüpe rapor vermiyormuş.raporsuz yapsak sizce ne kadara mal olur.özel bir klinikte.anasını satayım çekeyim kredi yaptıralım bebeği sonra da o bebeğin burnundan getircem o parayı.bize herşey parayla millete bedava. kafam bozuk yani yavaş yavaş kabuğuma çekilmek üzereyim.kendimden korkuyorum.

ya doktorumun aşılamaya geçelim demesini bekliyorum canım ya .yarın gidicem diycem rahim filmi çekelim sonrada aşılama.ama kızıcak bana diye çekiniyorum:) evet çok vakit kaybettik.dün ağladım ağladım dolmuştum çok.4 yıldır hep gün sayıyorum.bu gün yumurtlama bugün sevişme bugün şunu kaldırma ,şu gün hastalancam.aaahh be dedim başladım bağırmaya 4 yıl geçti ömrümden elde var sıfır.tüp bebek meselesine gelince devlet sanırım 3 defa aşılama denenmeden tüpe rapor vermiyormuş.raporsuz yapsak sizce ne kadara mal olur.özel bir klinikte.anasını satayım çekeyim kredi yaptıralım bebeği sonra da o bebeğin burnundan getircem o parayı.bize herşey parayla millete bedava. kafam bozuk yani yavaş yavaş kabuğuma çekilmek üzereyim.kendimden korkuyorum.

Burcucuğum sakin ol canım benim bana kalırsa senin aşılamaya bile ihtiyacın yok.Eğer yumurtaların yeterince büyüyor ise çatlatma
iğnesi yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Tedaviyi yarım bıraktırıyor senin doktorun benim daha önce gittiğim doktorlarda öyle yaparak zaman kaybettirdiler bana da...:KK4::KK4:

bakalım yarın ne diycek.klomen en fazla kaç ay kullanılabilir yada öyle bir kısıtlama var mı biliyormusunuz?

X