Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

A.s canım Allah hayırlı etsin darısıda sana ve olmayan herkeze bizlere olsun inşallah
selam kızlar .ben adet oldum
Hayırlısı olsun canım üzme kendini streslenmemeye çalış streste çok etkiliyor defalarca söyledim biraz kafana takmamaya çalış güzel haberlerde olur inşallah
Hayırlı olsun canım eşine hayırlı iş bol kazançlar

Canım hayırlısı olur inşllh annende iyidir umarım.Bende yarın tirotlerime baktırmaya gdidyorum kontrol amaçlı.Çünkü son günlerde yorgunluk uykudan zor kalkma gibi haller var bende diyetisyenim endokrin doktoruna yönlendirdi bakalım hayırlısı olur inşallah

cnm temz çıkar inşallah o hastalıkta zor valla bebeğede engel sanırım.. Allah hastanelerde uğraştrmasn kmseyi çok zor

cnm temz çıkar inşallah o hastalıkta zor valla bebeğede engel sanırım.. Allah hastanelerde uğraştrmasn kmseyi çok zor

İnşallah canım temiz çıkar bugün öğlen gideceğim sonuçları yazarım size.Her bayanın baktırması gerekiyormuş tiroitlere.Aminn canım.

İnşallah canım temiz çıkar bugün öğlen gideceğim sonuçları yazarım size.Her bayanın baktırması gerekiyormuş tiroitlere.Aminn canım.

Baharım günaydın, inşallah temiz çıkar canım, eğer bir sorun varsa da (inşallah yortur) hamile kalabilirsin canım bir arkadaşımda tiroid bozukluğu vardı doktor kontrolünde hamile kaldı sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi tatlım...Hemde çok uğraşmadan hamile kalabildi...

günaydın baharcm nasılsınn
Günaydın canım benim canım neolsun ya bugün hastaneye gidiyorum öğlen endokrine tiroitlere baktırmaya.İnşallah birşey olmaz canım pko var birde bu olmaz inşallhSen nasılsın iyimisin?

Günaydın canım benim inşallh canım çok teşekkür ederim.Hem pko birde bu olursa üzülürüm tabiki.Allah bağışlasın arkadaşının bebeğinide canım darısıda bizlere olur inşallah

selam kızlar şimdi doktordan geldim bende.hsg dedi.cumartesi çekilcem anestesisiz lütfen çekilenler bana tecrübelerini anlatsınlar.çok korkuyorum.

selam kızlar şimdi doktordan geldim bende.hsg dedi.cumartesi çekilcem anestesisiz lütfen çekilenler bana tecrübelerini anlatsınlar.çok korkuyorum.

korkarsan cann acır korkma korkulcak bişi yok Allahın izniyle. dayanılmıcak bi ağrı değil cnm sıkma kendini derin derin nefes alıp ver. zaten uzun süren bişi değil 5 dk sürmüyo acısıda 2 3 dk anca.. dün arkadaşım çekildi canm acıdı dio kanamasıda olmuş. ama bnm Allaha şükür fazla ağrım olmadı kanamam da olmadı. bana doktor çektrmeden önce ağrı kesici iğne vurdu sende iste istersen onn yararı olmuş olabilir bana.. Allah yardmcın olsun canm temz çıkar inşalla. çektirmen iyi olcak ama için rahat olur..

bende iyim canm saolasın. hadi iyi haberlerini bekliyoruz..

oh be sonunda rahim filmi çekineceksin

burcum gördügüm kadarıyla senim bünye zayıf tatlım yanında birisi gitsin

sakın korkma ufacık adet sancısı gibi tatlım

ben de inşallah yapışıklık çıkar da o sorun giderilir diye dua ediyorum. bişey çıkmazsa hem boşa acı stres çekmiş olcam hemde bari derim ki sorun yapışıklıktı giderildi.eğer bişey çıkmazsa ne yapıcaklar sorun kalmamış olucak.eşimde sperm var bende yumurta var çatlıyo bütün hormonlar normal sebepsiz diycekler ondan sonra bekle dur.oooffff napalım sıkçam dişimi olcam ama korkuyorum.benim için dua edin.ben bizim ve bizim gibiler için her gece ediyorum :18:

oh be sonunda rahim filmi çekineceksin

burcum gördügüm kadarıyla senim bünye zayıf tatlım yanında birisi gitsin

sakın korkma ufacık adet sancısı gibi tatlım

evet canım ya böyle şeylere hiç gelemiyorum. enjektör , kan görünce bayılan bir insandım geçen seneye kadar.sonra geçen sene şubatta komşumu 100 (yüz) yerinden bıçaklanmış olarak buldum.artık bayılmıyorum:))) iyimi oldu ne bu şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…