Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

rahim filmini doktorumun olduğu hastanede yaptırmayacağım cok pahalı cunkü 250 tl istediler başka özel bı hast. yaptırıcam ondanda doktorunu bilmıyorum açıkcası çok gergin bi süreç yaa

iyiyim canım neyapayım işte bildiğin gibi.wc ile odam arasında mekik dokuyorum adet olmak üzereyim.Bu rahim düşmesi göbek kayması gibi bişey sanırım. Eski ebeler tedavi ediyo dimi dediler mi öyle bişey

ayy kızlar ben 3 sene önce falan bir arkadaşımın ısrar kıyameti sonucu bir falcıya gittik ama nasıl korkarım ben böyle şeylerden o arada işsizim merak ediyorum umuda ihtiyacım var tabi çok yanlış ama ilk ve son oldu zaten kadın ağzı dualı biriydi bana senin belin bağlı onu halletmemiz lazım çocuğun olmaz yoksa demişti :18:
burayı okuyunca hatırladım
çok korkmuştum bir daha da gitmedim hatta arkadaşıma da kızdım beni ne durumlara düşürüyorsun diye...
ne yapsam şimdi kime gideyim gideyim mi kime güvenilir ki bu konularda

Ya tutar bana kötü birşey söyler birazda ağzı gevşek (anlarsın ya) herkes duyar o yüzden yaptırmadım hiç aslında çok istiyorum ama...

başka bi kadın araştr canm bnde gtcem bakalım nolcak. eğer rahim düşükse kadın çektikten snra kan gelirmiş arkadaşımın öle olmuş..burcu cnm sende araştr illa vardr oralardada kocakarı

ne falcısı yaa gtme öe yerlere sakın.... normal eski ebe fln vardır gt onlara çektr rahimini

başka bi kadın araştr canm bnde gtcem bakalım nolcak. eğer rahim düşükse kadın çektikten snra kan gelirmiş arkadaşımın öle olmuş..burcu cnm sende araştr illa vardr oralardada kocakarı

ya kimselere söyleyemiyorum ki kime sorsam acaba :44:
bardak çektirmiştim bi de rahim çektirsek iyi olcak

Son düzenleme:
Ya tamam sustum herkeşler bağırıyo bana

bu arada iyiki sizleri tanıdım yaa ne güzel bi yer burası seviyorum sizi

canm bnm yaa gerçektem aynı dertten sıkıntıdan olan kişilerin dertleşmesi çok güzel başka birine anlatıyom anlatıyom anlamıyo

çıkma zıvanadan allam yaa ya senn doktorun sırayı karıştrmış bu gittiğinde iste filmi ztn filmden snra hamile kaln da çokmuş hee

hayır sadece bir tane arkadaşım var üst kat kkomşum o biliyo .
bi de siz sakın kimseye söylemeyin heee

Son düzenleme:

canm hoşgeldn kaç yaşındasn onuda yazarsan iyi olur:) bn kullandm onu 3 ay hçç bi yararını görmedm ilacı kullanırken günümde oldm bıraktm yine gecikmeler. ve bendede tüylenme var onada iyi gelmedi o tüylerle napcaz bilmiyorm lazere gtmeyi düşünüyorm haplarla geçmiyo çünkü...

ben de lazere gidicem hatta kadın doğumcuya gittiğim gün cildiyeye gittim bacaklarımdaki batıklar yaraları için lazer dedi. ben pco yum dedim işlemin biraz uzun sürebilir dedi.ilaç kullanıyorum dedim doğur sonra gel dedi

hayır sadece bir tane arkadaşım var üst kat kkomşum o biliyo .
bi de siz sakın kimseye söylemeyin heee

bn sizin oraya gelcem herkese sölicemm bizim taraftan kimse bilmiyo eşimin ailesi biliyo ama onlarada hç bahsetmiyorm tedavi sürecinden gidiyorum doktora diyorum okadar. arkadaşlarınıza söleyin onlar araştrsn

ya kızlar sizdede varmı tüylenme yüzünüzde flnn

Bende hiç yaptırmadım ama yaptıranlardan duyduğum kadarıyla eğer kendini kasarsan ve tüpler tıkalıysa çok ağrı yapıyormuş kendini sıkma rahat ol acısı az olur...

bn çektrdm cnm ebirhimin dediği gibi kendini sıkmıcaksn bnm canm çok az acıdı bn rahat bıraktm kendimi. bence boşa narkoz alma derim

selam bende pco illetiyle hamile kalamayanlardanım.doktora bir çözümü yok mu bunun diye didindim durdum ama nasıl birşeyse artık doktor tedavisi yok demeye getirdi resmen bazı arkadaşlar şeker hastalarının kullandıgı bir hap varmış onun faydasını görmüş doktora sordum o killolu bayanlar için dedi.. doğum konrol haplarını veriyorlar genelde ama onada ben karşıyım off offf allahım şifamızı versin. inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…