Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ben geldm kızlar:KK43: gelmeseydm keske herkes mutsuz umutsuz bnm gibi:KK43: kızlar ikiniz içinde çok üzüldüm yrnda bnm regl günüm büyük ihtimal bende katılcam aranıza:KK43:( feci grip oldum bide burnum kıpkırmızı ordanda gelr kırmızılar tam olur:2:

cennetkokulum sen nie pes ettin hemen ara vermek fln yok devam bebişimiz gelene kadar bol bol dua etcez Rabbime.. biz elimizden geleni yapcaz gerisi Allahın elinde.. moral bizim için çok önemli biliyosunz..

giz selam canım
ya doktora ne zaman gitmem lazım şimdi bilgisi olan varmı.yumurtalara bakıldı çatlamaya bakıldı bilmem ne .şimdi ben gitmelimiyim dr.yine baştan mı alcaz acaba bu şeyleri.ben diyorum şu sütü ve elma yağını deneyeyim o da olmazsa giderim ama olmazsa da 1 ay zaman kaybı olcak.:KK43: kafam çok karışık.uyuyayım uyanayım bebeğim kucağımda olsun istiyorum artık.

canım bnm yaa:KK14: canm bence gt doktora hem seni çagırmadı mı doktor adet olursan gel veya gelme die

Canım hoşgeldin nasıl geçti gezmen?Allah analı babalı büyütsün inşallah.Üzme kendini haklısın canım ya özlenir tabi özlenmezmi:KK5: kendi bebeğimizi sevmek annelik etmek istiyoruz tabiki Allah yüzümüze bakar inşallah:KK16:İnşallah birgün bizimde olur canım:KK49:Canım ben devam ediyorum şubatın başında kontrolüm var.Bu arada adet olamyı bekliyorum test yaptım negatif çıktı zaten biliyordumda yinede sağlama alayim dedim şimdi tarlusal içiyorum söktürücü.Sen progestan içiyormusun eczacı bayan banadoktor yazmadıysa sadece söktürücü olarak tarlusalı vereyim dedi.Progestan sadece adet söktürücü değilmiş düşük olma durumunda vs yumurtalamada.Benimde kafam karıştı tarlusal aldım.Aminn canım hepimize inşallah bu arada sende ne var neyok nasıl gidiyor canım?:KK16:

gezme iyidide geldm grip oldum cnm yaa:2: tatlım bana doktor duphaston verdi geçen ay söktürücü die bu ay adetim düzelsin die bu ilaçta dediğin gibi düşük engelleyici diede kullanılıyomuş yumurta geliştiriyomuş. ama snn dediğini duymadm hçç.. bunuda kullanabilirsin cnm günde 3 kere.. bnm durumlarda aynı işte yrn adet günüm ama hç heyecan yok bu ay ümidim yok eskiden olsa çoktan test yapmıştım hamile moduna girmiştim.. alıştım artık sanırımm.....

burcu hemen git derim ara vermeden vücut alışmışken randevu al bakalım ne diyecek hayırlısını diliyorum canım

kim istemez çocugu kucagında olsun
inanmak herşeyden önmeli bu ay olmadı önümüzdeki ay yılmadan bıkmadan bak ben 4 senye girecegim umut dünyası ya vakti zamanı gelince olacak
valla falımda hep bebek görünüyor inşallah olacak bakalım

canım bnm yaa:KK14: canm bence gt doktora hem seni çagırmadı mı doktor adet olursan gel veya gelme die

olursan gel dedi de gün vermedi .adetin şu günü bu günü demedi.kafama göre giderim o zaman haftasonu.hem iş yerinden de izin sorunu olmaz.

burcu hemen git derim ara vermeden vücut alışmışken randevu al bakalım ne diyecek hayırlısını diliyorum canım

kim istemez çocugu kucagında olsun
inanmak herşeyden önmeli bu ay olmadı önümüzdeki ay yılmadan bıkmadan bak ben 4 senye girecegim umut dünyası ya vakti zamanı gelince olacak
valla falımda hep bebek görünüyor inşallah olacak bakalım

ayy inşaaaalllhh canım .biri gelse de şuraya kocam harflerle yazsa hamileyim diye.

ayy inşaaaalllhh canım .biri gelse de şuraya kocam harflerle yazsa hamileyim diye.

kızlar cumatesi günü çatlatma iğnesi oldum zaman zaman sancılarım oluyor iyi bir şey mi birde 36 saatte ilişki diyorlar tam 36 saat te olmak zorun damı çünkü ben işteyim 36 saatı yakalayamacam izin mi alsam ki

arkadaşlar bende pkolu olup hamile kalanlardanım umudunuzu yitirmeyin diye sizle paylaşmak istedim ben 4 yıllık evliyim evliliğimizin başından beri hep bi bebeğim olsun istedim ama ergenliğimden beri pko hastası olduğum için zor olacağını tahmin etmiştim her denileni yaptım soğan suyu hayıt tohumu çörekotu daha neler neler ama hepsi geçici çözüm oldu ve hamile olamadım en son artık tüpbebek yaptırmak istedim doktora gittim konyadayım gittiğim doktor ben sana tüpbebek yapmam ilaçla sen hamile kalırsın dedi pek ümidim yoktu ama çaresiz kabul ettim tabi gitmeden öncede duymuştumki kilo vermekte çözüm oluyomuş tedavi öncesi çok kilolu olmamama rağmen 5 kilo vermiştim kilo verince kistimin geçtiğini gördüm hemen tedaviye başlandı adetin 4. günü ilaçlara başlandı serephone ilacını 1 hafta kullandım sonrada 10 gün gonal-f iğnesini vurundum 7 tane yumurtam istenilen olgunluğa ulaştı doktor gün aşırı ilişki önerdi adet olursan gel 3. gününde tekrar ilaca devam edelim adet olmazsan hayırlı olsun şimdiden dedi pek ümidim yoktu tekrar ederiz sanıyordum ama bi gün midem bulanıp kusmaya başlayınca acile gittik ben zehirlendim kesin ölüyorum diyordum eşime doktor ilaç vermeden bi kan tahlili yapalım dedi ve tahlil kağıdını eline verdiğimizde doktorumuz gülerek miden bundan bulanıyomuş dedi neden dedim hayırlı olsun hamilesin dedi okadar çok şaşırdımki hiç beklemiyordum çooooook sevindim ayaklarım yerden kesildi resmen oturup kaldım olduğum yere ordaki hemşireler bile çok sevindi çünkü nekadar istediğimi biliyorlardı şimdi doğumu bekleyen 8 aylık hamile anne adayıyım allah sizlerede nasip etsin kusura bakmayın uzun oldu ama umudunuzu yitirmeyin diye uzun yazdım ben kendimden hiç umut etmiyodum ama allah istesin yeter dua edin ve ümidinizi yitirmeyin allah kolaylık versin psikolojinizi bozmayın

cnm Allah razı olsun ne güzel umut oldun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

sveh ben şu anda ne düşüneceğimizbilemiyorum cnm yarın dr a gitmem lazım ama ben hiç gitmek istemiyorum umutlarımı teker teker kaybettim bilemiyorum yaaaa

giz cnm Rabbim sana da nasip etsin bebiş inş seninde için zor benim de ikiz kardeşim evlendiği ilk ay hamile kaldı ben çok ağlamıştım

tabi o bursadaydı bilmiyoyordu ne kadar üzüldüğümü hep bi umut vardı belki bende hamile kalırım bebeklerimizin yaşı yakın olur

arkadaş olurlar diye ama şimdi istanbula taşındı ve iki hafta sonra doğum yaptı oğlu bir yaşını 3 ay geçti yani ben bu kadar yaknım

olan ikizkardeşimin bile hamileleğini ve bebğini gördüm şimdi onun oğlunu çok amaçok seviyorum ama bi burkluk var ne zaman tlf la konuşsak

şimdi uyudu işte mama yiyo emiyo felan dediğiz aman içimde bi ac ıtaa kalbimin derinliklerine vuruyo bunu ona hiç bi şekilde belli

etmemeye çalışıyorum sadece bu da değil üç görümcem ben evlendikten sonra peşpeşe doğurdu ikinci çocukları üçününde

benden sonra evlenen arkadaşlarım hamile, doğurdu yani beni yıpratan bunlar aslında baktığımzamn yaşımdaha çok erken ama aynaya

bi baktığımda ömrümden 5 yıl gitmiş gibi ve halen elim bomnboş oturuyorym hiç bişe düşünemiyorum kafam kama karışık......

yani bizi bizden başka kimse anlamıyor maalasef saçmasapan sorularla bunaltıyorlar şu anreglolduğumuannem bile söylemek

istemiyorum ablalarıma hepsi konuşup duruyo eşin niye dr a gitmiyo bilmiyorlar gittiğini söylemedim çünkü yine çeneleri durmayacak ..........neyse herşeyde bi hayır var bekliyorz

kızlar cumatesi günü çatlatma iğnesi oldum zaman zaman sancılarım oluyor iyi bir şey mi birde 36 saatte ilişki diyorlar tam 36 saat te olmak zorun damı çünkü ben işteyim 36 saatı yakalayamacam izin mi alsam ki

canım ya bende onu hesaplıyordum ne zamana denk geliyor diye cumartesi akşam 9 sa pazartesi 8 gibi yumurtan çatlamış olması lazım
yani bugünden itibaren ilşki yanlışmı hesapladım öglen izin alsaydın eşinde yaramazlık yapsaydınız ya
istersen dr ara bi özelse

evet canım ya çevre üzüyor beni de .ben de daha 28 yaşımdayım aslında geç değil tam anne olmak istediğim yaş ama çevremdekiler çok erken davranıyorlar.kıskançlık değil de içim acıyo akraba eş dost hamileyim diye haber verince.

burcu kocaman harflerle ben yazacagım bakın görün hamileyim diye zamanı gelince ama

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::-)nazar::nazar::nazar::nazar:)En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

aynen böyle olacak

eşimede güzel bir süpriz tabi:KK19::KK19::KK19:sonra eşim ne mi yapacak :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar bnm kırmızılar bekletmeden geldi... hergeçem gün ümidimi yitiriyorum sanki.. Rabbim sana sığınıyorum çaresiz ümitsiz bırakma beni bizi en kısa zamanda hayırlı evlat ver bizee:KK43::KK43:

kızlar bnm kırmızılar bekletmeden geldi... hergeçem gün ümidimi yitiriyorum sanki.. Rabbim sana sığınıyorum çaresiz ümitsiz bırakma beni bizi en kısa zamanda hayırlı evlat ver bizee:KK43::KK43:

keşke benimde gelse kaçgündür sancı çekiyorum ya 24 den beri hesaplamaya göre 27 olmam lazımda ama 2 sinde hastalanmıştım 3 günüm var akşama kalmaz olurum herhal bşladı yine agrı

sveh hayırlısı diycez canım napalım.bende isyanlardayım ama bi şekilde devam ediyoruz işte.üzme kendini de bizi de:KK31:

sveh hayırlısı diycez canım napalım.bende isyanlardayım ama bi şekilde devam ediyoruz işte.üzme kendini de bizi de:KK31:

ztn insana tek olmadığını bilmek moral veriyo.. neyse bn çıkayım kızlar karnımda ağrıyo hadi sağlıcakla kalın hemen adetimiz bitsin tedaviye devam.. öptüm hepinizi:KK16:

süper gizzzz inşallaaah canım ya burda da parti veriririz :):KK9::KK9:

valla hemde ne parti kocaman pasta isterim sizlerden varya benim dogal yolla zor sorun çok bende olsa herhal dilim tutulur eşimi düşünemiyorum bile lal olur kesin yere göye sıgdırmaz beni valla

düşünsene kardeşim(eltim) dogum yaptıgında herkeste burukbir sevinç hele ailem hala senin olsa diye dua ederler babam bile aglıyormuş canım ya allahım şu kzın birçocugu olsun diyormuş
işte ben bu yüzden umudumu yitirmiyorum yaradana sadece ben degil kendim için ailem de yalvarıp dua ediyor annem adaklar adadı
neler düşünüyorum kızlar evimde hemen kuran okutacagım lokma dagıtacagım yaradan versin

ayyyyyyyyyyyy bende iyice hamile moduna girdim haaaaaaaaaaaaaaaa
:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

X