Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Bende bu iğneden vuruldum bu ay şu anda beklemedeyim cumartesi vuruldum pazartesi dr a gittim çatlamış dedi ve hastanede dr um vurul dedi hiç acıtmiyo benim yumurtam da 23 mm di ınş hakkında hayırlısi olur.
Giz canım üzülme elbet bizde birgün yaşayacağız o güzel günleri sen bize hep moral veriyorsun seni böyle görünce üzülüyorum topla kendini herşey olacağına varır.
Burcu canım hakkında hayırlısi buymuş sen yinede reglin devam etmezse yap testi haber ver bize
Bende bu arada hâla regl olmadım şükür pazartesiye az kaldı ınş güzel haberlerimi veririm. Kızlar cepten giriyorum evde değilim k.validemdeyim hemen cevap veremeyebilirim.

inş.hayırlı haber verirsin tabi burcumda inşallah

kendimi topladım canım ben güçlüyümdür biranım biranımı tutmaz
bugün eşimle vakit bulursak aktara gidecegiz bir karışım var yumurta kalitesi için ona başlıyacagız inş.

selam kızlar ben geldimm:KK3: nasılsınz görüşmeyeli.. burcu inşallah yerleşme kanamasıdır canm ya iyi düşünelim iyi olsun:) gizz canm sn nasılsın moralimizi yüksek tutmak zorundayız zor olsada.. bende dün akşam arkadaşımın doğum haberini aldım eşim dio bebeğin babası çok mutlu kulakları ağzında.. bnm gözler doldu tabi.. geçtim odama ağladım ağladım...... eşim geldi noldu bn mi üzdüm dio yok dedim.. çok sevindim aslında ama kötü oldum evlendiği gece hamile kaldı kız..... biliyorm herşey Rabbimin izniyle herzamanda diyorum ztn hayırlı zamanda olsun die ama insan çokk özlüyo...

bahar sen nasılsın canm diyet nasıl gidiyo?? Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlı evlat versin inşallahhh:KK49:

selam kızlar ben geldimm:KK3: nasılsınz görüşmeyeli.. burcu inşallah yerleşme kanamasıdır canm ya iyi düşünelim iyi olsun:) gizz canm sn nasılsın moralimizi yüksek tutmak zorundayız zor olsada.. bende dün akşam arkadaşımın doğum haberini aldım eşim dio bebeğin babası çok mutlu kulakları ağzında.. bnm gözler doldu tabi.. geçtim odama ağladım ağladım...... eşim geldi noldu bn mi üzdüm dio yok dedim.. çok sevindim aslında ama kötü oldum evlendiği gece hamile kaldı kız..... biliyorm herşey Rabbimin izniyle herzamanda diyorum ztn hayırlı zamanda olsun die ama insan çokk özlüyo...

bahar sen nasılsın canm diyet nasıl gidiyo?? Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlı evlat versin inşallahhh:KK49:

selam canım hg alışmak zor ama katlanacagız yaradanımıza sıgınalım o bilir herşeyin dogrusunu vakti zamanını

burcu yokkkkkkkkkkkk

selam canım hg alışmak zor ama katlanacagız yaradanımıza sıgınalım o bilir herşeyin dogrusunu vakti zamanını

burcu yokkkkkkkkkkkk

çalışıyo ya sanırım yoğun flndır.. neyse bnmde işim var kaç gündür evde yokum ya berbat olmş ev akşama kadar anca yaparım yavaş yavaş fırsat buldukça gelirim görüşürüz inşallahh:KK16:

merhaba bende yeniyim polikistik hastasıyım 2 kez klomen ve çatlatma iğnesi oldum şimdi iğneden sonra 5. günüm çok ateş basıyo arada birde kasık ağrısı acaba hamilemiyim ne kadar bekliyim yardım cvp verin lütfeeennnnn
isteyen herkese rabbim bebeğini kucağına verir inşallah

merhaba bende yeniyim polikistik hastasıyım 2 kez klomen ve çatlatma iğnesi oldum şimdi iğneden sonra 5. günüm çok ateş basıyo arada birde kasık ağrısı acaba hamilemiyim ne kadar bekliyim yardım cvp verin lütfeeennnnn
isteyen herkese rabbim bebeğini kucağına verir inşallah

canım dr sana şu gün progest. testi yap demedimi

burcu gelmişsin canım adet devam ettimi

bende ölüyorum valla adet agrısı bel bacak olsaydım benim 27 ile 31 arası olmam lazım olacagım kesinde kurtulsaydım

Canım hoşgeldin nasıl geçti gezmen?Allah analı babalı büyütsün inşallah.Üzme kendini haklısın canım ya özlenir tabi özlenmezmi:KK5: kendi bebeğimizi sevmek annelik etmek istiyoruz tabiki Allah yüzümüze bakar inşallah:KK16:İnşallah birgün bizimde olur canım:KK49:Canım ben devam ediyorum şubatın başında kontrolüm var.Bu arada adet olamyı bekliyorum test yaptım negatif çıktı zaten biliyordumda yinede sağlama alayim dedim şimdi tarlusal içiyorum söktürücü.Sen progestan içiyormusun eczacı bayan banadoktor yazmadıysa sadece söktürücü olarak tarlusalı vereyim dedi.Progestan sadece adet söktürücü değilmiş düşük olma durumunda vs yumurtalamada.Benimde kafam karıştı tarlusal aldım.Aminn canım hepimize inşallah bu arada sende ne var neyok nasıl gidiyor canım?:KK16:

Bende bu iğneden vuruldum bu ay şu anda beklemedeyim cumartesi vuruldum pazartesi dr a gittim çatlamış dedi ve hastanede dr um vurul dedi hiç acıtmiyo benim yumurtam da 23 mm di ınş hakkında hayırlısi olur.
Giz canım üzülme elbet bizde birgün yaşayacağız o güzel günleri sen bize hep moral veriyorsun seni böyle görünce üzülüyorum topla kendini herşey olacağına varır.
Burcu canım hakkında hayırlısi buymuş sen yinede reglin devam etmezse yap testi haber ver bize
Bende bu arada hâla regl olmadım şükür pazartesiye az kaldı ınş güzel haberlerimi veririm. Kızlar cepten giriyorum evde değilim k.validemdeyim hemen cevap veremeyebilirim.

Canım nasılsın?Gelişmlere çok sevindim hadi inşallah güzel haberini verirsin bizlerede hep birlikte mutlu oluruz:KK16::KK49:

burcu gelmişsin canım adet devam ettimi

bende ölüyorum valla adet agrısı bel bacak olsaydım benim 27 ile 31 arası olmam lazım olacagım kesinde kurtulsaydım

canım geldim size baktım kim var diye kimseyi göremedimmisafirlerim vardı çıktım hemen adet devam maalesef çok moralim bozuk ya bi de bunun üstüne misafir ağırladım. yeni bir süreç beni bekliyo şimdi napçam ne yapmalıyım hiç bilmiyorum.doktor adet olursan gel demişti.şimdi nasıl bir süreç izliycez acaba .ne zaman gideyim yine klomenmi kullancam acaba ooof kafam çok karışık.iş yerinden nasıl izin alcam yine .deli olucam ya ağladım ağladım.istemeyenlerin çocukları olur kimileri sokağa bırakır kimileri evlatlık verir.biz olsun diye neler yapıyoruz yine yok yine yok.hep planlarımız ilerisi için çocuk için .hep birikim yapmya çalışıyoruz çocuk olursa şöyle yaparız böyle yaparız.kafam atıyo artık hiç düşünmiycem deli gibi harcıycam kendim için yşıycam diye ağladım hep.yani anlıycanız çok kafam bozuk.pazartesi işe gitmek istemiyorum .kimseyi görmek istemiyorum.deliricem.yine sakinleştiricilere başlasammı diye düşünüyorum.o kadar çok isterdim ki size burdan hamileyim diye bağırmak herkese umut olmak.ama olmadı işte.nasıl bir kısmetse,nasıl bir hayırsa öldrüdü benim içimdeki umudu.bıktım artık.benden sonra evlenen herkesi çocukları var.bütün kuzenlerim benden sonra evlendi .hepsi hamile yada ikinci çocukları yaptılar.ben onları nasılsınız diye aramıyorum bile.ooff neyse sizin de canınızı daha fazla sıkmayım.yani anlayacağınız daha bu sayfadayım.görüşürüz kızlar .öpüyorum hepinizi.:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

cennet kokulum inşallah sen güzel haberler veririsin bize.bu arada benim sürecimle ilgili ne düşünüyosunuz.ne yapar şimdi bana doktor bilgisi olan varmı.

slm kızlar ben dünsabah regl oldum güzel haberler vermeyi isterdim ama nasip haksever listeden adımı sil cnm ben bi kaç ay hiç bişe yapmayacağım nisanda belki tekrar başlarım
beni soran arkadaşlarıma teşekkürederim

günaydın canım.söyliycek bişey bulamıyorum.ben de aynı duygulardayım .:KK43:

biz bu duruma kendimiz düşüyoruz sanırım aslında kim ne derse desin kesin bi sonuç almadan heveslenmeceğiz kendimizi negatife hazırlamamlıyız hep sanki her zaman pozitifi görüyormuşuz gibi pozitif bekliyoruz ve sonuç da her zaman yaşadığımız negatif olunca sarsılıyoruz ben bunu öğrendim kim ne derse desin heveslenmeyeceğim.. eşim heveslenme sonra çok üzülüyorsun demişti amaben içten içe heveslenmiştim iste nasip yaaa

ya umut öyle birşey ki geçen de yazdım regl oldum hala daha belki bir umut diyorum.işte bu insanı yıkıyo.cümle kuramıyorum neyse boşver kötüyüm hemde çok.ne teselli vermeye ne de dinlemeye mecalim var.nasıl bir sınavdır bu allahım.

ya umut öyle birşey ki geçen de yazdım regl oldum hala daha belki bir umut diyorum.işte bu insanı yıkıyo.cümle kuramıyorum neyse boşver kötüyüm hemde çok.ne teselli vermeye ne de dinlemeye mecalim var.nasıl bir sınavdır bu allahım.

cennet kokulum burcum sabır canlarım ya
ilk aşılamada cahildim bilgim yoktu hemen kalacagım sanmıştım nasıl yıkılmıştım anlatamam gözlerim şişmişti
sonra tüp bebek tamam dedik olacak hayaller kurduk sonra koca sıfır eşim ben ne zaman baba olacagım deyip aglıyor ama nsıl hem araba kullanıyor hem aglıyor bende bir tarafdan kendimi unuttum ona bakıyorum

olmadı sonunda ölüm yok ya dedim nasıl bagırdıysam eşimkendini topladı ne zaman başlıyacaksın tedaviye diye sormaya başladı
şimdi 1 yıl geçti tüp bebek üzerinden o kadar rahatki anlatamam olmazsa olmaz deyip duruyor hayırlısı ya mevlam eger bunu uygun gördüyse razıyım inan

eşim nerde kucagına çocuk olsa sevse içim gidiyor

cennet kokulum burcum sabır canlarım ya
ilk aşılamada cahildim bilgim yoktu hemen kalacagım sanmıştım nasıl yıkılmıştım anlatamam gözlerim şişmişti
sonra tüp bebek tamam dedik olacak hayaller kurduk sonra koca sıfır eşim ben ne zaman baba olacagım deyip aglıyor ama nsıl hem araba kullanıyor hem aglıyor bende bir tarafdan kendimi unuttum ona bakıyorum

olmadı sonunda ölüm yok ya dedim nasıl bagırdıysam eşimkendini topladı ne zaman başlıyacaksın tedaviye diye sormaya başladı
şimdi 1 yıl geçti tüp bebek üzerinden o kadar rahatki anlatamam olmazsa olmaz deyip duruyor hayırlısı ya mevlam eger bunu uygun gördüyse razıyım inan

eşim nerde kucagına çocuk olsa sevse içim gidiyor

sanki beni anlattın benim eşimde bana ne zaman baba olacam hakkım değilmi diyor bir bebek çocuk görsün kucağına alıp seviyor oyun oynuyor gözleri doluyor ve çevredekilerde görünce eşin çok seviyor çocukları sen mi istemiyorsunda yapmıyorsun diyor söylenecek bir şey kalmıyor.canlarınızı sıkmayın adet olabiliyorsanız hamile kalabilirsiniz demek allah tan ümit kesilmez her zaman pozitif düşünün bir gün olacak er yada geç bunu bilin ben de bu ay ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum eşim bu ay olacak diyor ama ben ümitlenmek istemiyorum üzülmemek için.allah sğının dua ettikçe rahatlayacaksınız bol bol dua edin kendinize iyi bakın

sanki beni anlattın benim eşimde bana ne zaman baba olacam hakkım değilmi diyor bir bebek çocuk görsün kucağına alıp seviyor oyun oynuyor gözleri doluyor ve çevredekilerde görünce eşin çok seviyor çocukları sen mi istemiyorsunda yapmıyorsun diyor söylenecek bir şey kalmıyor.canlarınızı sıkmayın adet olabiliyorsanız hamile kalabilirsiniz demek allah tan ümit kesilmez her zaman pozitif düşünün bir gün olacak er yada geç bunu bilin ben de bu ay ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum eşim bu ay olacak diyor ama ben ümitlenmek istemiyorum üzülmemek için.allah sğının dua ettikçe rahatlayacaksınız bol bol dua edin kendinize iyi bakın

aman canım dikkat eşine olmasını bende istiyorum ama bu yüzde yüz olacak demek degil de
eger kendini kaptırırsa olacak diye zor toplar kendini kendimden biliyorumeşimi ilk defa aglayarak o zaman gördüm hiç aklımda çıkmıyor ama umudu hep ayakta inan
kaynımın (aynı zamanda kız kardeşim eltim) çocugunu deli gibi seviyor gazete kuponlarını onun için biriktiriyor oyuncak için

diyorum niye satın almıyoruz olmaz onun benim için ne kadar degerli oldugunu görsünler diyor

olacak inanıyorum anne olacagız geç olsun güş olmasın

giz selam canım
ya doktora ne zaman gitmem lazım şimdi bilgisi olan varmı.yumurtalara bakıldı çatlamaya bakıldı bilmem ne .şimdi ben gitmelimiyim dr.yine baştan mı alcaz acaba bu şeyleri.ben diyorum şu sütü ve elma yağını deneyeyim o da olmazsa giderim ama olmazsa da 1 ay zaman kaybı olcak.:KK43: kafam çok karışık.uyuyayım uyanayım bebeğim kucağımda olsun istiyorum artık.

X