Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Hadi hayırlı olsun diyelim inşallah güzel şeyler olur senin için canım stres etmemeye çalış.Bu arada eşinin evde olduğunu yazmışsın benimde eşim hava şartları kötü olunca evde canımPeyzaj bahçe işleriyle uğraştığı için kötü havalrda evde.Havalar bu hafta sonuna kadar açık olucak sanırım ama kar halen erimedi.Hafta sonu yağışlı diyo yine.Senin eşin ne iş yapıyordu?Bak bir benzerlik daha

günaydın.kızlar.yine.soguk.yaaaaaaaaaaaaaa.ne.zaman.düzzelecek.donuyoruz.ankaraaaaaaaaaaaaaaaa

haaksever.hayırlısı.bakaalım.güzelce.kullan.bakalım.inş.şifaanı.bulurda.kayınv.hep.minnettar.kalırsın.vesile.oldugu.için

benim.kayınv.çekinir.soru.bile.soramz

bu.arada.görrdügüm.rüyayı.uyguldım.adet.tarihim.27.ocak.geri.sayım.başladııııııııııı

bende 18 evlendim asla cocuk istemem diodum 5 senedir sürünüyorum iste bence pkoyla zor zaten

canım niye umutsuzluğa kapılıyorsun bak ben bir örnek bu ay hiiiç umudum yoktu ki Rabbime sonsuz şükürler olsun şimdi yumurtam çatladı ve gün sayıyorum inş olacak olacak ŞAFAK 10 GÜN bakalım

ne güzel ilaçlarını da almışsın RABBİM EN HAYIRLI ZAMANDA BEBİŞNE KAVUŞTURSUN

ayy hadi gözün aydın canım:)) doktoruna sor bence yrn yaptr ne gerek var onca paraya.. normal kanaman başladımı peki.. az geldiyse bgn pteside yaptırabilirsin cnm

Yaptır canım aç karnına yaptırmayı unutma sakın... 2. veya 3. gün bakılıyor...

doktoruna sor yarın yada pazartesi yaptırabilirsin gözün aydın bu arada

kızlar sağolun var olun, sonunda oldum rahatladım. İlk günden normal kanamam oldu ama rengi çok koyu ve o kadar geç olmasına rağmen ben fazla olur diyordum ama fazla değil normal seviyede.

testleri yaptırdım kızlar daha önceden diyabet merkezinde yaptırıyordum gene oraya gittim ama belediyeler de kazıkçı olmuş 50-60 tl beklediğim testlere 90 tl verdim :18:
sinir oldum ne farkı kaldı özelden, her yer soyguncu olmuş.... fazla para vermeyeyim diye erken davrandım inşallah sonuçlar yanlış çıkmaz, ordaki kız ne zaman uyandınız dedi 1 saat oldu dedim ama düşündüm 1 saat olmamıştı acaba etkisi olur mu, uyanmakla alakası ne anlamadım?

bu işler çok masraflıymış kızlar neyse sonuç alalım da önemli olan o
sonuçları pazartesi alıp doktoruma götüreceğim bakalım ne diyecek.

kızlar bir de ovilasyon testi almayı düşünüyorum kullanan var mı işe yarar mı sizce, bir de onun iki tipi varmış tükürükle ve idrarla bakılan hangisi mantıklı?

kızlar ben istanbuldayım bana soyguncu olmayan ama işinin ehli bir doktor önerisinde bulunur musunuz?

umutlarınızı.yitirmeyin.kızlar.asl.hiçbir.zaman.4.sene.olck.ama.hala.bir.umut.var.içimde.inanıyorum.çburdan.yılsonuna.kadar.hamiş.çıkaracagız.inanıyorum

erken.kalkmakla.ne.alkası.var.bunun.manyakmı.ne.ilk.defa.duydum.vallla

canım.ovulasyon.testi.tabi.işe.yarar.adetlerin.düzenli.ise.yumurtlama.tarihlerine.yakın.birer.gün.arayla.yap.şüphelendigin.günler
birde.idrar.testi.olanı.al.gitti.gidiyorda.ucuz.aynı.zamanda.birde.ynında.gebelik.testi.veriyorlar.baka.bakalım.şimdi.ne.kadar.olmuş

4 yıl canım ama hep tedaviler yarım kaldı sonuca hiç ulaşamadım

canım sabah kan verdim progestaran hormonuna baktılar eşim sonucu almış 25,2 miş.sizce bu ne demek .doktora yarın okutucam sonucu

alakası olmaz ı var tabii hormonlar gün içinde çok değişiyo stres fln filan olduğu için. ben akşam gitöiştim yapmadılar sabah gel dediler bende uyanır uyanmaz gttim.

canm bizde işe yaramaz bence o testler hem doktor gözetiminde olacağın için gerek yok doktor sana ilişki günü veriyo nezaman çatlıcanı sölüyo. boşa para harcama yani..

testi yine pahalıya yaptrmışsın.. bizim burda özelde 100e yapıyolar. bende sandım devlet hastanesinde yaptrcaksın.. bidaha isterse devler hastanesinden randevu al kadın doğumdan veya aile hekimine gt bazı sağlık ocaklarıda yapıyo bedavaya yaptırırsın böle yaparsan..

sen istanbulun neresinde oturuyosun cnm ona göre yardım edelim inşallahh

hadi güzel sonuçlarını bekliyoruz canım kib

hee bide incir kürüne başla bende adet olayım birinci günü başlıcam. ozaman başlanıyomuş. işe yarıyo bence şifa Allahtan tabi.. incirini az koyalım ama malum pcoluyuz çok tatlı olmasn fazla

ayy çok heyecanlı bi süreç inşallahh ilk ayda şifa olur canımm

arkadaşlar sizden bi ricam olcak anlayan varsa hangi hormonumda problem var söyleyebilirmi
tsh:2.11
serbest t-3 :3.32
serbest t-4 :1.43
fsh :5.72
lh :10.29
estradiol :19.55
prolaktin :17.78 adetimin 2. yada 3. günü yapıldı

canım.kk.da.dr.tavsiyeleri.diye.başlık.var.oraya.bak.istersen.durumuna.hangi.dr.uygunsa.bak.içine.sinen.varsa.araştır.git.derim

kızlar bende uyandıktan yarım saat sonra yaptırdım ama bir saat oldu dimi dedi kız anlamadım. neyse inşallah yalan yanlış çıkmaz
ne bileyim ben 90 tl tutacağını kadıköy belediyesinin rana beşe polikliniğine gittim ben orası uygundu ama şimdi özel gibi olmuş, sinir oldum
ben istanbulda hiç devlet hastanesine gitmedim çok kalabalık oluyor ben çalışıyorum öyle uzun uzun izin alamıyorum, bana biraz az yoğun bir poliklinik lazım ve güvenilir olacak tabi, öyle özel sigortam falan da yok çok para veremem.

sveh ben istanbulun anadolu yakasında oturuyorum (kadıköy ilçesi)
ama avrupa da çalışıyorum (fatih) yani iki yakada da olabilir sen tavsiyede bulunursan sevinirim en azından tahlil falan gerekirse yine para toslamayayım
bana iyi bir dr tavsiye et bacım

arkadaşlar sizden bi ricam olcak anlayan varsa hangi hormonumda problem var söyleyebilirmi
tsh:2.11
serbest t-3 :3.32
serbest t-4 :1.43
fsh :5.72
lh :10.29
estradiol :19.55
prolaktin :17.78 adetimin 2. yada 3. günü yapıldı

canımdr.göstermedinmi.yada.dr.sitesi.var.oraya.yaz

fsh.normal.prolaktinde.fazla.yüksek.degil.digerlerini.tam.bilmiyorum

gösterdimde net bi cevap alamadım canım polikistik over dedi sadece yumurtlama tembelliği dedi

evett.canım.sendede.polistik.var.buda.prolaktin.degerlerinden.anlaşılıyor.benimle.aynı.nerdeyse.degerlerin
çaresi.var.canım.ne.güzel.hiç.yoktan.fsh.sorunun.yokiçini.rahat.tut.güzelce.bir.dr.araştır.hemenç.git

canım sabah kan verdim progestaran hormonuna baktılar eşim sonucu almış 25,2 miş.sizce bu ne demek .doktora yarın okutucam sonucu

adetin.kaçıncı.günü.yapılmıştı.canım

degerin.kötü.degil.tam.olarak.bilgim.olmadıgı.için.tedavi.sürecin.hakkında.yanlış.birşey.yazmak.istemem
sadece.şunu.bil.yumurtlama.var

dr.gösterince.bizede.yaz

eger.degerin.çok.düşük.çıksayda.yumurtan.olmadıgı.veya.yumurtlamanın.gerçekleşmedigi.anlamında.olurdu.

tüp.bebekde.yada.normal.bu.deger.yükseldikçe.hamilelik.var.demektir.
normalde.zaten.birbebegin.tutunması.ve.düşük.olmaması.için.degerlerin.normal.olması.lazım.eger.düşüksede.çok.kötü.degilse.jel.ve.birtakım.igne.ilaçlarla.bu.degeri.dengede.tutmaya.çalışıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…