Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

adetin.kaçıncı.günü.yapılmıştı.canım

degerin.kötü.degil.tam.olarak.bilgim.olmadıgı.için.tedavi.sürecin.hakkında.yanlış.birşey.yazmak.istemem
sadece.şunu.bil.yumurtlama.var

dr.gösterince.bizede.yaz

eger.degerin.çok.düşük.çıksayda.yumurtan.olmadıgı.veya.yumurtlamanın.gerçekleşmedigi.anlamında.olurdu.

tüp.bebekde.yada.normal.bu.deger.yükseldikçe.hamilelik.var.demektir.
normalde.zaten.birbebegin.tutunması.ve.düşük.olmaması.için.degerlerin.normal.olması.lazım.eger.düşüksede.çok.kötü.degilse.jel.ve.birtakım.igne.ilaçlarla.bu.degeri.dengede.tutmaya.çalışıyorlar

Adetin 21. günü canım.sanırım iki hafta önceydi muayenede 2 yumurta gördü 21.gün gel demişti. işte bu gün de 21.gün değeri

Adetin 21. günü canım.sanırım iki hafta önceydi muayenede 2 yumurta gördü 21.gün gel demişti. işte bu gün de 21.gün değeri

seni.heveslendirmeyim.ama.güzel.bir.sonuç.gibi.geldi.mesela.30.çıkaanları.okudum.dr.göstermişler.yumurtan.çatlıyot.yada.vs.gibi.birtakım.güzel.sözler.söylemişler.ben.bakayım.25.için.neler.deniyor

burcu.şimdi.kafayı.yiyecegim.:18::18::18::18:sorulrımı.cevapla.sana.birşey.söyliyecegim

1----sen.klomen.tedavisimi.görüyordun
2-adet.tarihin.nedir

burcu.şimdi.kafayı.yiyecegim.:18::18::18::18:sorulrımı.cevapla.sana.birşey.söyliyecegim

2-adet.tarihin.nedir

canım kusura bakma işyerindeyim kapatmam gerekiyo bazen
bak şimdi sana hikayemi anlatıcam ;
6 yıllık evliyiz istemedik önce çocuk falan.sonra istemeye başladık ama üstüne düşmedik daha sonra ben tutuştum tabi olmuyo diye.bu tutuşma evliliğimizin 3. yılı falan gibi oldu.sonra dr gittim .bişey yok yumurtlamışsın yumurtluyosun denemeye devam dedi dr.eşinde belki sorun vardır o gözüksün dr . dedi.eşim bikaç dr gitti .bişey yok dedndi.ısrarlar üzerine yine bi dr.gitti.varikosel dediler.ameliyat oldu 1,5 sene önce.tamam dedik sorun çözüldü baktık yine olmuyo.ben dr gittim. eşimin semen testi yapıldı.eşim bu arada 5 milyon olan spermi 90 milyona çıktı keçiboynuzuyla.dr bana dedi polikistikover.ee benim adetlerimin saati şaşmaz oysaki.neyse duphaston verdi reset atıcaz sana dedi.attık reseti.5 gün kullanmak üzere her gün bir adet klomen içtim.ve bugün 21.gün.belim ağrıyo kasıklarım ağrıyo regl olcakmışım gibi sancım var.
işte böyle canım.bunlar fiili olarak yaşadıklarımız.bir de psikolojimi bir bilsen çok yıprandık.kötü olaylar yaşadık.:KK43:

2-adet.tarihin.nedir

6 yıllık evliyiz istemedik önce çocuk falan.sonra istemeye başladık ama üstüne düşmedik daha sonra ben tutuştum tabi olmuyo diye.bu tutuşma evliliğimizin 3. yılı falan gibi oldu.sonra dr gittim .bişey yok yumurtlamışsın yumurtluyosun denemeye devam dedi dr.eşinde belki sorun vardır o gözüksün dr . dedi.eşim bikaç dr gitti .bişey yok dedndi.ısrarlar üzerine yine bi dr.gitti.varikosel dediler.ameliyat oldu 1,5 sene önce.tamam dedik sorun çözüldü baktık yine olmuyo.ben dr gittim. eşimin semen testi yapıldı.eşim bu arada 5 milyon olan spermi 90 milyona çıktı keçiboynuzuyla.dr bana dedi polikistikover.ee benim adetlerimin saati şaşmaz oysaki.neyse duphaston verdi reset atıcaz sana dedi.attık reseti.5 gün kullanmak üzere her gün bir adet klomen içtim.ve bugün 21.gün.belim ağrıyo kasıklarım ağrıyo regl olcakmışım gibi sancım var.
işte böyle canım.bunlar fiili olarak yaşadıklarımız.bir de psikolojimi bir bilsen çok yıprandık.kötü olaylar yaşadık.:KK43:
son adet tarihim 31 aralık 2011

son adet tarihim 31 aralık 2011

canım.adetine.daha.var.bu.bir.ikincisi.yumurtlam.dönemi.geçmiş.olmsı.lazım.

yanılmıyorsam.ya.yumurtan.çatlıyor.yada.hamilesin.benimki.sadece.düşünce.yarın.dr.sor.bakalım.ne.diyecek.sen.yinede.bugün.bir.çalışm.yapsana.yada.yarın.

belkide.saçmlıyorum.bilemem.ama.senin.sonucun.güzel.............:KK52::KK52::KK52:

yanılmıyorsam.ya.yumurtan.çatlıyor.yada.hamilesin.benimki.sadece.düşünce.yarın.dr.sor.bakalım.ne.diyecek.sen.yinede.bugün.bir.çalışm.yapsana.yada.yarın.

belkide.saçmlıyorum.bilemem.ama.senin.sonucun.güzel.............:KK52::KK52::KK52:[

bu gece de çalışşsammı sence canım ya ben geçti diye bu akşam için plan yapmadım hiç :)
inşallah canım ya kulun kula duası kabul olurmuş inşallah tez zamanda sende hamile kal da tek sorunumuz isimini ne koyalım olsun :)
regl olursam elma yağını yapıcam ben tüplerim tıkalıysa ya ondan olmuyosa diye nasılsa zararı yok yarın çarşıya çıkıp alırım diye düşündüm.bu arada benim mesaim bitti canım yarın dr.dan dönünce yazarım kendine iyi bak öpüyorum

belkide.saçmlıyorum.bilemem.ama.senin.sonucun.güzel.............:KK52::KK52::KK52:[

bu gece de çalışşsammı sence canım ya ben geçti diye bu akşam için plan yapmadım hiç :)
inşallah canım ya kulun kula duası kabul olurmuş inşallah tez zamanda sende hamile kal da tek sorunumuz isimini ne koyalım olsun :)
regl olursam elma yağını yapıcam ben tüplerim tıkalıysa ya ondan olmuyosa diye nasılsa zararı yok yarın çarşıya çıkıp alırım diye düşündüm.bu arada benim mesaim bitti canım yarın dr.dan dönünce yazarım kendine iyi bak öpüyorum

teş.duan.için.inş.hepimiz.birgün.anne.olacagız.geç.olsun.güç.olmasın.
yarın.güzel.haberlerinni.bekliyorum

BURCU canım bence sen bu ay gebelik oluşmazsa ki inşallah olur
hemen rahım filmi çektir canım
ufacı bir yapışıklık varsa o bile engelliyor gebeliği
çünkü spermler o yapışıklığı açabilecek kadar basınçlı ilerlemiyorlar
ihmal etme arkadaşım

Burcu bu arada seni ymutlandırmak istemem amaaa
progesteron testi 20 nin üzerinde olduğunda gebelikten şüpheleniyor doktorlar
ama birden fazla yumurta çatlamadıysa tabii

arkadaşlar sizden bi ricam olcak anlayan varsa hangi hormonumda problem var söyleyebilirmi
tsh:2.11
serbest t-3 :3.32
serbest t-4 :1.43
fsh :5.72
lh :10.29
estradiol :19.55
prolaktin :17.78 adetimin 2. yada 3. günü yapıldı

canım üzgünüm ama sende de pko var
lh değerinşn düşmesi lazım ve sana kedinlikle hayıt suyu içmeni şiddetle tavsiye edıyorum

Selam kızlar.. bende pkoluyum.. ya ne kadar cok tedavii ilacc isimlerii varr....
ben özel bi doktora gittim pkoluyum ve cocuk düsünüyoruz dedim.
bütün testlerimi muayeneleri yaptı ve bana söyledigi sadece zayıflaman gerek dedi.
bende simdi burda okudukca sasırıyorumm herkese deisik deisik ilaclarr yöntemlerr verilmis..
bana ne den hicbisey vermedi.sizce baska doktoramı gitmeliyim:KK43:( zayıflamayada calısıyorum ama özellikle pkoluların ne kadar zor kilo verdigini bilirsiniz:KK43:
napıcam bilmiyorumm 23 yasındayım ve 2 yıllık evliyiz..
birileri bana öneri yapabilirmi acaba??
sizce sadece zayıflamam yeterlimi yoksa baska doktora gidip tedavi falanmı istemeliyim.kafam cok karısık incir kürü sogan suyu hepsi birbirine girdii üstüne bide stres yaptımm perisanım :KK43:((((

BURCU canım bence sen bu ay gebelik oluşmazsa ki inşallah olur
hemen rahım filmi çektir canım
ufacı bir yapışıklık varsa o bile engelliyor gebeliği
çünkü spermler o yapışıklığı açabilecek kadar basınçlı ilerlemiyorlar
ihmal etme arkadaşım

evet canım bende öyle düşünüyorum. bir tek kaldı yapmadığımız.eğer bu ay olmadıysa hemen elma yağını deniycem eğer yine olmazsa rahim filmini çektircem canım.

Burcu bu arada seni ymutlandırmak istemem amaaa
progesteron testi 20 nin üzerinde olduğunda gebelikten şüpheleniyor doktorlar
ama birden fazla yumurta çatlamadıysa tabii

ay canımmm ne güzel söylüyosun inşalllaaahhhhh.iki yumurtan var demişti doktor ama ikisi de mi çatladı dersin.ayyy sonunda ben çatlıycam vallaaa yaa :)

Selam kızlar.. bende pkoluyum.. ya ne kadar cok tedavii ilacc isimlerii varr....
ben özel bi doktora gittim pkoluyum ve cocuk düsünüyoruz dedim.
bütün testlerimi muayeneleri yaptı ve bana söyledigi sadece zayıflaman gerek dedi.
bende simdi burda okudukca sasırıyorumm herkese deisik deisik ilaclarr yöntemlerr verilmis..
bana ne den hicbisey vermedi.sizce baska doktoramı gitmeliyim:KK43:( zayıflamayada calısıyorum ama özellikle pkoluların ne kadar zor kilo verdigini bilirsiniz:KK43:
napıcam bilmiyorumm 23 yasındayım ve 2 yıllık evliyiz..
birileri bana öneri yapabilirmi acaba??
sizce sadece zayıflamam yeterlimi yoksa baska doktora gidip tedavi falanmı istemeliyim.kafam cok karısık incir kürü sogan suyu hepsi birbirine girdii üstüne bide stres yaptımm perisanım :KK43:((((

hoşgeldin aramıza :KK16::KK16::KK16::KK16:kilo içn diyetisyene git sadece sularla olmuyo canım sporda şart ama başka bi doktora daha git hatta tüp bebek uzmanı yada profösör olsun ki herşeyini araştırsınlar rahim filmi sperm testi hormon testleri yapılmalı ilk etapta hiç bişi yapmadan zayıfla dien bi doktora güvenilmez bence başka doktorada git ki en azından aklına yatan olsun için rahatlasın allah kolaylık versin canım:KK16::KK16::KK16::KK16:

Hadi hayırlı olsun diyelim inşallah güzel şeyler olur senin için canım stres etmemeye çalış.Bu arada eşinin evde olduğunu yazmışsın benimde eşim hava şartları kötü olunca evde canım:KK1:Peyzaj bahçe işleriyle uğraştığı için kötü havalrda evde.Havalar bu hafta sonuna kadar açık olucak sanırım ama kar halen erimedi.Hafta sonu yağışlı diyo yine.Senin eşin ne iş yapıyordu?Bak bir benzerlik daha:KK9::KK19:

canım benim eşim evlendiğimde renoda calışıyodu ebvlenmeden öncede calışmış ama işi bıaktı 6ay önce baba meslegini yapıyo kalebodur fayans ustası :))aslında tıra lıp gemlikte nakliyat yapıcak o yüzden işten çıktı ama daha tır bulamadık bulmak için para lasım oda yok öle işte bi işten çıktgı tazminatı var bide kredi çekti onlarda yeterli olmuyo işte kısmet bende işi bıraktım oda zor bi süreç çok şükür hiç bana hissettirmiyo ama öle işte daha rayına koyamadık işlerimizi nasip canım evet senle benzer yanlarımız çok:))):KK34::KK16:

bugün dogum günümdü ama çok üzgünüm belli etmiyorum eşime ama hiç bişi düşünmez mi insan ya karın yanii ama yok işte geçen gün aldımız bot hediyemdi işte hdiyeyi geçtim insan bi şey yazar bi anlık bişi yapar yok ama yok iştee off artık eskisi kadar üzülmüyorum ama keşke beni sevdiğini belli etcek bişiler yapsa gönül bu istiyo işte:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

hoşgeldin aramıza :KK16::KK16::KK16::KK16:kilo içn diyetisyene git sadece sularla olmuyo canım sporda şart ama başka bi doktora daha git hatta tüp bebek uzmanı yada profösör olsun ki herşeyini araştırsınlar rahim filmi sperm testi hormon testleri yapılmalı ilk etapta hiç bişi yapmadan zayıfla dien bi doktora güvenilmez bence başka doktorada git ki en azından aklına yatan olsun için rahatlasın allah kolaylık versin canım:KK16::KK16::KK16::KK16:

Cok tsk ederim cnm ilgin için :) dogru diosun en iyisi baska bi doktora gitmek... Bu arada dogum günün kutlu olsun

X